Şimdi Ara

*****AXESS MOBİL'İN 1. YAŞINA ÖZEL HARCADIĞIN KADAR CHİP-PARA***** (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
677
Cevap
27
Favori
67.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sms ile nasıl katılacağımı bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor siparisi iptal etmiş. Şimdi gitti mi bizim 100 tl... başka yolu yok mu kurtarmanın?

• Az önce müşteri hizmetlerini aradım, kampanya 9 Kasım gecesi itibariyle sonlandırılmış, 9-11 Kasım değilmiydi diye tekrar sordum, kampanya önce bitirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C__A__N -- 10 Kasım 2018; 14:5:35 >
  • Axess gözümden düştü. Kampanya şartını çok çabuk değiştirdi ve katılmayan müşterilere haksızlık ettiler, şikayetvar.com'a yazdım, axess gold ve wingsi kapattıracağım, 20 bin liralık alışveriş yapıyorduk iki kartla, kendileri düşünsün şimdi..
  • Uygulamadan bakınca katıldıgım kampanyalarda gorunmuyor ama dun kayıt olmuştum.Birazdan deneyecegim inşallah yüklenir puanlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Uygulamadan bakınca katıldıgım kampanyalarda gorunmuyor ama dun kayıt olmuştum.Birazdan deneyecegim inşallah yüklenir puanlar.
    Hocam sonucu yazarsanız sevinirim.

• Kampanyaya katılım sona ermiş malesef. Hiç bir şekilde katılamıyoruz. Salak kafam dün gördün işte katılsana

• quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

Axess gözümden düştü. Kampanya şartını çok çabuk değiştirdi ve katılmayan müşterilere haksızlık ettiler, şikayetvar.com'a yazdım, axess gold ve wingsi kapattıracağım, 20 bin liralık alışveriş yapıyorduk iki kartla, kendileri düşünsün şimdi..
    Kesinlikle. Eşimde ek kart var, markette falan kullanıyor. Düşük tutar harcama yaparsa sorun olur derken kampanya kaçtı. Dün sabah ayın 11 i son deyip, aynı günün akşamı katılıma kapatıp sonlandırmak neyin kafası anlamadım. Eğer kampanya yapmayı bilmiyorsan yapmayacaksın. Günlerce reklamını yapıp bir günü bile tamamlayamamak bir beceriksizlik örneği. Sonuçta Axess mobil kullanıcı sayısı ortada.

• hoodan kullanıcısına yanıt
    Olmaması için hiçbir neden yok bence olur.neticede ikisi farkli kampanya ve iki koşulu da sagliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kesinlikle. Eşimde ek kart var, markette falan kullanıyor. Düşük tutar harcama yaparsa sorun olur derken kampanya kaçtı. Dün sabah ayın 11 i son deyip, aynı günün akşamı katılıma kapatıp sonlandırmak neyin kafası anlamadım. Eğer kampanya yapmayı bilmiyorsan yapmayacaksın. Günlerce reklamını yapıp bir günü bile tamamlayamamak bir beceriksizlik örneği. Sonuçta Axess mobil kullanıcı sayısı ortada.

Alıntıları Göster
    Ben de tam olarak aynı sebepten katılmadım, dedim şimdi kartı markette kullanır, unutur, en iyisi internetten alışveriş yaparken o an katılırım diyordum.. Axess'in böyle birşey yapacağı aklıma gelmedi. Şikayetvar.com'da baya bi şikayet var bununla alakalı, belki düzelir veya telafi ederler.. Edilmezse gerçekten kapatacağım hem wings'i, hem gold.

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Axessmobilbiyas Yazarak 4566 ya yollayın

• quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

Hocam sonucu yazarsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Ayni sekilde kayit yapmistim ve uygulamada görünmüyordu. Bugün GG alisverisi yaptim ve kampanyadan faydalandim hocam bilginize..

• DÜN UYGULAMA ÜZERİNDEN KAYIT OLMUŞTUM.. BİRAZ ÖNCE HARCAMA YAPTIM VE 100TL CHIPPARA GELDİ. DÜN KAYIT OLAN ARKADAŞLAR DENEYEBILIRSINIZ.
  • Ben dün kayıt oldum. Gittigidiyor alışveriş yaptım puan gelmedi. Kayıt açtıracam mecburen.
  • barikat2005 kullanıcısına yanıt
    Dün saat 19'a kadar kayıt olanlarda sorun yok onların alışverişine hala chip para geliyor ama kampanya katılımı erken bitirdiler dün kayıt olmayanlar kaçırdı.
  • dün 19:00 dan önce kayıt olmuştum.

şimdi mügros'tan geldim.

hediyem karta 100 tl yükledim anında 100 chip para geldi.

onu da yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Axessmobilbiyas Yazarak 4566 ya yollayın
    Tüm kombinasyonlarını denedim olmadı

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Dün 19 dan sonra sms ile kayıt olanlara da geliyor .Yeter ki kayıt olmuş olsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Tüm kombinasyonlarını denedim olmadı

Alıntıları Göster
    dün olmuştu oysa ki
  • Yazık olmuş, Allahtan dün kayıt olduk, bugü harcamayı yapalım bari.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.