Şimdi Ara

Axess limit artırımına chip para devam ediyor (Üst sınır yok sanırım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
10
Favori
10.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar axess kartın limit artırma ile chip para olayını önceden bilip yararlanan arkadaşlar vardı ve faydalananlar olmuştu.

Bu durum halen devam ediyor ve her 2000 liralık limit artışına 100 lira chip para alınabiliyor. Yani ben 100+60+100+100 olarak halihazırda 360 lira aldım.

Önceden kampanyadan faydalanan veya faydalanmayan arkadaşlar için sıcak bir fırsat diye düşünüyorum.

Edit: Herhangi bir taahhüt falan istemiyorlar akbank direktten (İnternet veya mobil) başvuru yapınca bir kaç gün sonra telefonla arıyorlar.

Önemli: Bu teklifi alabilmeniz için tüm bankalardaki kredi kartlarınızın toplam limitinin en üst seviyede olması lazım (Yasal mevzuat gereği geliriniz 4 katı kadar kredi kartı limiti alabiliyorsunuz deniliyor) Aradıklarında kartlarınızın toplam limiti alabileceğiniz en yüksek seviyede, diğer bankalardaki kartlarınızın limitini düşürürseniz limit artırabiliriz ve artırdığımız limitin de % 5i kadar (en az 25 en fazla 100 lira olarak) chip para verebiliriz diyorlar. Sonrasında siz başka bir kartınızın limiti düşürünce bir kaç gün içinde akbank kart limitiniz otomatik artıyor ve chip para anında yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 7 Ağustos 2017; 11:3:47 >

• Akbankın sitesinden mi başvuruyoruz? Kampanya şartları nedir?
  • Limit artirsalar chip para bile istemiyorum. Ama artirmiyorlar malesef benimkini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artırmamak için elinden geleni yapması bundan o zaman

• kapatmama taahhütü istiyorlar mı
  • Onlar mı arıyor prosedür nedir hocam.

• Limit düşürmeme sözüne veriyorlardı geçen aylarda yararlanmıştık. Artırmakla nasıl yararlandınız çağrı merkezinden mi,canlı chat ile mi yoksa onlar mı aradı sizi ? Bir de biraz daha detay verir misiniz siz artıracağınızı söylediğinizde chip para mı teklif ediyorlar ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 28 Temmuz 2017; 13:54:4 >
  • Herkesin yasal limiti var. Üzerine zaten çıkamıyorsunuz. Maksat sizi olabildiği kadar üst limite yanaştırıp farklı bankadan kart falan istediğinizde LKS takılmanız.

Sonuç olarak limiti artırıyor olmanız kendilerine bağlamanın farklı bi yolu sadece.

Reddedilen taleplerinde saklandığını unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Artırmamak için elinden geleni yapması bundan o zaman

Hocam bankaya kalsa artırır fakat bddk nın kuralı var aylık gelirin 4 katının aşamaz tüm kartların limiti
  • Limit düşürdüm

düşürme 6ay düşürmeyeceğim diye söz ver size 40 chip para verelim dedi bende istemedim kapattıracağım diye

• Aylık gelirin 4 katı diyorlar da benim kart limitimi 5-6 ay önce maaşımın 22-23 katı nasıl yapabildiler öyleyse? Bunda da bir numara var. Ütelik bunu ben istemeden, kendileri artırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guven35 -- 28 Temmuz 2017; 14:12:1 >
  • Konuyu daha açıklayıcı olarak düzenledim.
  • Peki bu limit artırma için yine taahhüt mü veriliyor? Yani artırınca düşürebilir miyiz

• Benim bankoaxcess kartımın 4000 tl, cardfinansda 3000tl limit vardı.

Axess karta başvurdum onaylandı. Sonra aradılar 4200 tl limitli kartınız çıktı. Limit artırma kampanyasını anlattı. Diğer bankalarının limiti düşürdükten sonra yeni artacak limitle birlikte kartı yollayacağız dedi. Kabul ettim.
    Odea bankı 2000 tl düşürdüm. Bekle bekle arayan yok.
    Ben aradım anlattım. Tekrar kart başvurusu aldılar. Yine bekledim yok. Odeayı 1tl düşürdüm. Tekrar aradım yine başvuru aldılar.
    O sırada finans bank limiti görünce 6000tl yapmış.:D

Finansı da 2000tl yaptım. Tekrar axesi aradım yine başvuru aldılar.

Bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Konuyu daha açıklayıcı olarak düzenledim.

Tek kredi kartı kullananlar yararlanabilir mi? Benim sadece Axess var yasal limite kadar artırsam bu da zaten başka bankadan kredi kartı çıkaramayacağım sizdeyim anlamına geleceği için chip para yüklemesi olur mu, yoksa illa başka kredi kartı düşürüp Axess'e size geldim mesajı vermek mi gerekir?

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Bu teklifi onlar sundukları için tek kredi kartı ile olacağını sanmıyorum. Yine de deneyip görmek gerek.
  • Akbank direkten limit artisimi yaptiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sürekli şöyle Bir hata alıyorum

Axess limit artırımına chip para devam ediyor (Üst sınır yok sanırım)

Şu%10 chip bitsin Axess'e elveda

• guven35 G kullanıcısına yanıt
    Benimde bir ara 10 katiydi. 4 kati muhabbeti haricinde birseyler donuyor.

• Akbank direkten başvurdum . Limit arttırma 10 dk sonra onaylandı yeni limitiniz ... dedi. Ne oldu bizim chip para

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.