Şimdi Ara

Axess limit artırımına chip para devam ediyor (Üst sınır yok sanırım) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
10
Favori
10.488
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Marjinal01

MH ne telefon açıp sordum, limit artırıma puan veriliyormuş faydalanmak isterim diye, hata etmişim, yok öyle bir kampanya dedi geçtiler.

Bende arayıp sordum. Öyle bir kampanya yok dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbmb -- 10 Ağustos 2017; 23:49:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramaya devan edin siz

• bende kesin bi aksilik çıkar müşteri hizmetleriyle papaz oluurm hiç denemeyeyim
  • Ben de az önce extre ye baktım 5-6 aydır kullanmadığım karta 119 TL ücret kitlemisler

Aradım kart ücreti yansımış kapatmak istiyorum dedim önce 40 TL teklif etti kabul etmedim

Sonra 70 TL teklif etti istemiyorum kapatın dedim ,peki kapatıyorum onayliyor musunuz dedi evet dedim kapattı kartı ,böylelikle 119 TL yi de kitlemis oldu ne diyelim elveda akbank

• Yasal sınırdan fazla limit varken farklı bi bankadaki kartımın limitini azaltsam bu kampanyadan yararlanabilio muyum? Limit arttirim basvurum icin arayan mh yetkilisi bu durumda yararlanamazsiniz dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mbmb

quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

MH ne telefon açıp sordum, limit artırıma puan veriliyormuş faydalanmak isterim diye, hata etmişim, yok öyle bir kampanya dedi geçtiler.

Bende arayıp sordum. Öyle bir kampanya yok dediler

Kampanyanın işleyişi o şekilde değil.tüm kartların toplam limiti üst sınıra gelmiş olacak.siz Akbank ı arttırmak isteyeceksiniz toplam Limite takıldığınızdan Akbank arayacak arttıramıyoruz ancak başka banka kredi kartı limiti azaltıp toplam Limit ten yer açarsanız attığınız miktarın yüzde 5 i chippara verelim diyecek

• Şu kampanyadan (!) konu sahibi dışında başka chip para alan oldu mu merak ediyorum.

• Ben de limit artırımından chip para kazandım ama toplam kart limiti yasal sınırdaydı.

Aradılar , diğer kartlarınızın limitini azaltırsanız kazanırsınız dediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim axess limitim maasimdan az. Baska kartim da yok. Borcum da yok ama arttirmiyorlar.

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    ben aldım hocam 18k olan limiti 21.5k ya yükselttiler 100 tl yattı karşılığında

• Bugün 100lira chippara yattı. Olay şu şekilde daha önce de yazmıştım.bütün kartlarımın toplam limiti üst Limitteydi.akbankdan Limit talep ettim aradılar mümkün değil üst sınırdasınız dediler.fakat başka banka limitini düşünün biz arttırrı ve chippara verriz dediler bende düşürdüm bugünde Akbank arttı chippara da yattı.siz ilk Limit artışı talebi yaptığınızda toplam Limite gelmediyseniz ve hemen Axess limitini artarsa chip kazanamazsınız

• 22 bin olan limiti 10 bine indirin dedim. İndirmeyin 75 TL puan verelim dediler kabul ettim. Limiti daha arttırma imkanı yoktu. Hedef 100 TL puan almaktı ama 75 teklif ettiler.

• okttay kullanıcısına yanıt
    5000 indir deseydin verirdi ben 10000 den 3000 indir dedim 100 vermişti.
  • Ilk limit arttirma talebimi mayis ayinda yaptim.yasal sinirdan dolayi diger banka limitlerini 2000 dusurdum.axess limiti 2000 artti.100 tl cip para geldi.

ikinci talebimi de bu ay yaptim. Bu sefer 500 tl arttirmaya 25 cip teklif ettiler.kabul ettim.3.sefer ne olacak bakalim.

• aynı şekilde kapattım ben de kartı. sonra geri arayıp açtırdım. sonra bir daha arayıp blöf çektim.
  • Aç kapa artema olmuş millet paranın köleleri sizi

• daha önce nisanda indirim yaptıgım için 75 tl almıştım o yüzden sistem hata verdi dedi ekimden önce yapamıyormuşum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.