Şimdi Ara

Axess kartın son iki hanesi kadar cip para (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
20
Favori
29.131
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten harcama yapacaklar için güzel olmuş. Uçak biletlerini daha yeni aldım :) ama olsun.
  • Shell kampanyasıyla birlesiyorsa katılırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Shell kampanyasıyla birlesiyorsa katılırım..

Tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce sanal kartımı(şansıma son iki hanesi 16) kapattım müşteri hizmetlerini arayarak. akbank bu sanalkart kapatma işlemini niye böyle bir prosedüre bağlamış anlamadım. direkt üzerinden sağlansa bu açma kapama işlemleri keşke. bakalım birkaç gün sonra tekrardan sanalkart başvurusu yaparım bu sefer 50 üstü bir sayı olur inşallah son iki hanesi :)
  • Kesin bilgi Axess free Neo hepsi dahil en az bir alışveriş yapmak şartıyla son iki hanesi en yüksek olan karta yüklenecekmiş chippara

• quote:

Orijinalden alıntı: kirikambar

az önce sanal kartımı(şansıma son iki hanesi 16) kapattım müşteri hizmetlerini arayarak. akbank bu sanalkart kapatma işlemini niye böyle bir prosedüre bağlamış anlamadım. direkt üzerinden sağlansa bu açma kapama işlemleri keşke. bakalım birkaç gün sonra tekrardan sanalkart başvurusu yaparım bu sefer 50 üstü bir sayı olur inşallah son iki hanesi :)

direct uygulamada canlı destekden yazışarak da kapatabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Süper oldu ya :) shell de 2/4 yapmıştım. 2 defa daha 150 alırım shell tamam olur. Bu kampanya içinde geriye kalır 3 işlem. Biri doğalgaza gider. Kaldı 2. Diğerlerinide sanal kartla ıvır zıvır aldık mı tamamdır.

Bu arada arkadaşla denedik az önce sanal kart çıkarmayı. Bana 95 geldi ona 94 :) 10 da uygulamadan katılımla gelcek allah bereket versin :)

Anlik/ otomatik fatura talimatları kampanyaya dahil değil diyor hocam.

Eyvallah. Gözden kaçmış o kısım. Otomatim ödemeyi görmüş anlık olayını atlamışım. Alternatiflere bakıcaz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: caq0

olur diye düşünüyorum bir de passolig banka kartı şeklindeyse axess ten yükleyip passo dan geri paranı çekerek kampanyayı tamamlayabiliriz diye düşünüyorum ;)

Şampiyon Beşiktaş 🦅

Passodaki parayı çekemezsin. Alışverişlerde harcarsın.

• İlk 4 adet 150 tl harcamayı asıl kart ile son 1 adet 150 tl harcamayı son 2 rakamı büyük olan sanal kart ile yaparsam oluyor dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

İlk 4 adet 150 tl harcamayı asıl kart ile son 1 adet 150 tl harcamayı son 2 rakamı büyük olan sanal kart ile yaparsam oluyor dimi ?

Oluyor
  • Kyk ödemelerini yapsam kampanyaya dahil olur muyum?Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serichelli

Kyk ödemelerini yapsam kampanyaya dahil olur muyum?Deneyen var mı?

Denedim oluyor

• sadece 750 lira harcamanızı değil, bu parayı 5 kerede harcamanızı istiyor. evlat olsa sevilmez!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: caq0

olur diye düşünüyorum bir de passolig banka kartı şeklindeyse axess ten yükleyip passo dan geri paranı çekerek kampanyayı tamamlayabiliriz diye düşünüyorum ;)

Şampiyon Beşiktaş 🦅

Passodaki parayı çekemezsin. Alışverişlerde harcarsın.

Kesin mi?

• Güzelll.50 chip para hiç yoktan iyidir :)
  • Kızın kreş parasını 150-150 ödersek bu iş tamamdır

• ilk harcamayı yaptım bakalım
    asıl kart sonu 13 ,sanal kart sonu 65
    sanal kartla yaptım ,eğer sanal karta göre yüklenmezse eksik kısmı burada "olur" diyenlerden tahsil edeceğim :)
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    2 defa ayni kampanyaya katilip en yuksek kartimla yaptigim alisveris puanim yatti.. Neo kartiniz varsa ve 65 ten yuksekse neo kartinin son iki puani kadar chip yatar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperixx kullanıcısına yanıt
    neo kartın son rakamları da çok küçük :)

tek umut sanal kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

arkadaşlar 4 işlemş axess le son işlemi neo kartla yapsak olur mu?

hocam yanlış anlama ama kampanya neo için olsaydı ve 4 neo 1 axess diye sorsaydın anlardım da (yeteri kadar nakit yoktur hesapta) ama bunu sorman garip olmuş limitin yoksa para parayı kredi kartına yüklersin limit açılır. (bir ihtimal neoya özel kampanya var ondan soruyorsun)

hocam neo nun son iki hanesi daha yüksek ondan soruorum yoksa nerde paraa

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.