Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.981
Cevap
1.063
Favori
2.895.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çilekli_limonata

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Benim yatmış hocam, 100 lira trink
    son 2 haneden de 96 lira kaptıydık, 196 lira beni bekliyo canlı canlı kartta

Otomatik odemeden kazandiginiza dair sms geldi mi acaba

Hayır herhangi bi mesaj gelmedi, internet bankacılığından gördüm yatmış olduğunu

Peki, hangi karta yukleme yapildi sizde, birde internet subesinde puanin yukleme tarihi ve aciklamasinda ne yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır herhangi bi mesaj gelmedi, internet bankacılığından gördüm yatmış olduğunu

Peki, hangi karta yukleme yapildi sizde, birde internet subesinde puanin yukleme tarihi ve aciklamasinda ne yaziyor.

Axess Gold kartından vermiştim otomatik ödemeleri

10.12.2015 Kampanya chip-para kazanımı 100 TL / 0

şeklinde gözüküyor açıklaması

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam o geçen ay yuklenen puan

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam o geçen ay yuklenen puan

Aralık ayı demiş arkadaş
    Başvuruyu Aralık ayının başında yapmıştım ve bende mh'le konuştuktan sonra Ocak 10'da yüklenecek diye not almışım telefonuma ama Aralık 10'da yapılmış yükleme

• Aralik ayinda vermis oldugum otomatik odeme talimatlarina istinaden biraz once kartima chippara yuklemesi yapildi, sms bildirimi henuz gelmedi, aksam saat 18.00 de gelebilir sms,

• Arkadaşlar bu kartın son iki hanesine chip kara kAmpanyasındaki chip paraların son kullanma tarihi ne zaman acaba?

• Benim yılbaşı puanları yüklenmedi, müşteri hizmetleri n11 den işlem yapmışsınız, paypal ile yaptığınız için yararlanamıyorsunuz diyor.
    Baktı etti, tek tek işlemleri söyledim, tamam evet yararlanabiliyorsunuz dedi, zor bela kayıt oluşturttum kütük kafalıya.
    Yani insan bilmeyebilir de artisliğe lüzum yok, şikayet edeceksin yazık olacak emeğine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperzengin

Arkadaşlar bu kartın son iki hanesine chip kara kAmpanyasındaki chip paraların son kullanma tarihi ne zaman acaba?

13

quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Benim yılbaşı puanları yüklenmedi, müşteri hizmetleri n11 den işlem yapmışsınız, paypal ile yaptığınız için yararlanamıyorsunuz diyor.
    Baktı etti, tek tek işlemleri söyledim, tamam evet yararlanabiliyorsunuz dedi, zor bela kayıt oluşturttum kütük kafalıya.
    Yani insan bilmeyebilir de artisliğe lüzum yok, şikayet edeceksin yazık olacak emeğine.

Paypal konusunda MH haklı.Kayıt açma konusu ayrı; müş. memnuniyeti diye genelde yüklüyorlar.

• Benim de otomatik ödemeden chip para yatmış görünüyor.
  • Otomatik ödeme talimatlarımızda ek ücret ödüyormuyuz? Faturalar için tamamen ücretsiz mi ödemeler?

@t@rik @piri.reis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 11 Ocak 2016; 11:51:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Otomatik ödeme talimatlarımızda ek ücret ödüyormuyuz? Faturalar için tamamen ücretsiz mi ödemeler?

@t@rik @piri.reis

Normal sartlarda otomatik odenen faturadan ucret aliyorlar, ama son aylarda otomatik odenenlerden ucret almamaya basladilar, fakat ne zamana kadar ucretsiz olacagi belli degil, heran almaya baslayabilirler, ayrica faturanin odendigi tarih ile ekstre kesim gunu arasi için faiz almaya basladilar, faiz orani aylik %2.02 gibi bir rakam olmasi lazim.

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.

Hocam aylık 1 lira alsa bize 3 lira kalıyor yıllık. Bu durumda pek mantıklı değil gibi.
  • 110TL' lik faturama 0,10krş almışlar benden.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    hocam cevabınız için teşekkürler.13 ocak dahil mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: t@rik

110TL' lik faturama 0,10krş almışlar benden.

Tabi bu konuda fatura odeme tarihi ile ekstre kesim gunu arasinda kac gun oldugu onemli, ayrica simdilik odeme ucreti almiyor, ama tekrar almaya baslarsa pek iyi olmuyor.

• t@rik kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadarsa sorun yok da 1 lira felan alıyorlar diye duymuştum.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    hocam sadece paypal dahil dese anlarım, bana başta diyor ki sadece 1 işlem dahil, tekrar bakın diyorum yine aynısı. sonra tek tek ben anlatıyorum bak 4 aralık taki böyle, şu tarihteki pazarlama görünüyor ama koduna bakın diyorum, dahilmiş tamam diyor. ardından n11 paypal işlemin de koduna bakın diyorum, bakıyor tamam o da dahilmiş diyor.

sıkıntı ben tek tek söylemeden zaten onun kontrol etmesi gerekiyor. tamam o zaman diyip kapasam tel 50₺ yuklenmeyecek yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesap işletim ücretini chip para olarak iade ettik diye mesaj gelmesine karşın internet şubesinden baktığımda öyle bir chip para görünmüyor ??? var mı aynı sıkıntıyı yaşayan?
  • Axess kartımdan 80 lira üyelik ücreti kesilmiş.
    Müşteri hizmetlerini arayarak geri alabilir miyim?
    Kesin sonuç alacağım bir yöntem var mı?
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
  • keppir kullanıcısına yanıt
    birden fazla neo kartınız olabilir mi? onu bi teyit edin direkt'ten
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.