0

Er
10 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sen neredeysen PayPal Nakit Kart'ın yanında.
Kullanıcılarımızın önerileri doğrultusunda PayPal Nakit Kart deneyimini geliştirdik.

Artık PayPal Nakit Kart hesabına cep telefonundan kolayca ulaşabilir, web sitesinden yapılabilen tüm işlemleri cepten de yapabilir ve yenilenen online hizmetlerden faydalanabilirsin.

Dahası, henüz yapmadıysan, Nakit Kart’ını PayPal hesabına ekle, 31 Ekim’e kadar internet üzerinden yapacağın ilk alışverişte harcamanın %50’si PayPal hesabına iade olsun.*

*%50 para iadesi 15/10/2015 ile 31/10/2015 tarihleri arasında geçerlidir. PayPal hesabınıza para iadesi, ödeme kaynağı olarak PayPal Nakit kart ile ödeme yöntemi olarak PayPal kullanılarak yapılan bir sonraki alışverişe uygulanır. Para iadesi 10 TL’yi geçemez, nakit veya krediye çevrilemez, yalnızca bir kez kullanılabilir ve diğer tekliflerle birleştirilemez.
30 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi giyim, kozmetik, elektronik, restoran ve çiçek sektörlerinde her 100 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir.

Kampanyaya Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
Kampanyaya katılmak için müşterilerin ilk harcamadan önce SUBAT yazıp 3340'a SMS atması gerekmektedir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya sadece Bonus üye işyeri olan giyim, kozmetik, elektronik, restoran ve çiçek sektörleri dahildir.
Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin harcama yapmadan önce EVET SUBAT yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kayıt iptalleri İPTAL SUBAT yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kazanılan bonus, 04 – 14 Mart 2015 tarihleri arasında kullanılabilir.
Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
10 - 28 Aralık Market, Giyim, Akaryakıt ve Elektronik alışverişinize Deniz Bonus'tan tam 100 TL Bonus!

Deniz Bonus kredi kartıyla 10 - 28 Aralık 2014 tarihleri arasında market, giyim, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde tek seferde ve farklı günlerde yapılan her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL bonus ; toplamda 10 adet 100 TL alışverişe tam 100 TL Bonus kazanılabilecektir.
Kampanyaya katılım için DenizBank sistemine kayıtlı telefon numaranızdan YENİYIL yazarak 3280'e sms göndermeniz gerekmektedir.
Kampanyada 10-28 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılan market, giyim, akaryakıt ve elektronik sektörlerindeki alışverişler geçerlidir.
Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir.
Kazanılan bonuslar 29 Aralık 2014'de kartlara yüklenecektir, 08 Ocak 2015 gün sonuna kadar kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Aynı gün içinde yapılan ilk işlem geçerli olacaktır.
Kampanyaya katılımdan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya online işlemler dahildir.
Net kart kampanyaya dahil değildir.
Kampanya detayları:
Bu kampanya 1 Mart – 14 Nisan 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerlidir.
Aynı günde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 30 TL bonus indirim kazanabilir.
Kazanılan bonus 22 – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt/otogaz alımında kullanılabilir. Diğer banka Bonus kart sahipleri 22 – 30 Nisan 2014 arasında Bonus üyesi BP istasyonlarındaki harcamalarında indirim alacak ve ekstrelerine yansıtılacaktır.
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları (Fibabanka hariç) dahil; taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce, BPBONUS yazıp, Garanti Bonus için 3340'a; Deniz Bonus için 3280'e; TEB Bonus için 4616'ya; Şeker Bonus için 7353'e; ING Bonus için 2205'e; Türkiye Finans Happy için –kartın son 6 hanesi eklenerek- 2442'ye; Burgan Bonus için 8222'ye; ABank Bonus için 4055'e ve Tekstilbank Bonus için (0532) 752 44 04'e SMS gönderilmelidir. PTT Bonus için SMS'le katılım gerekmemektedir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card sahipleri kampanyaya katılım için EVET BPBONUS yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir (bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL'dir).
Tüm kartlar için katılım SMS'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
SMS'ler Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS ücreti KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
165/80 r13 ölçülerinde 4 adet lassa snoways marka kış lastiği ve 4 adet sava marka yaz lastiği satılıktır. Kış lastiklerinin 2 adedi 2 kış mevsimi gördü 2 adedi ise sadece 1 kış mevsimi gördü. Yaz lastikleri ise 2013 nisan ayında takıldı. Yılda toplam 8000 km yapıyorum. Lastiklerin ne kadar sıfır ayarında oldugunu siz hesap edin artık. Ankara sincandayım.0535 276 86 89
Gıda marketi, akaryakıt, giyim ve kırtasiye alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız ilk 100 TL alışverişinizden sonra tek seferde yapacağınız her 100 TL'ye 10 TL toplam 50 TL Worldpuan!

Kampanya Koşulları
Kampanya 3 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, hobi ve oyuncak sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde tek seferde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri ile Business kartlar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Anadolubank Worldcard'lar kampanyaya dahil değildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için SMS katılımı yapılması gerekmemektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Ekim 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ekim 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ekim 2013'te geri alınacaktır. Banka kartı için Worldpuan yükleme tarihi 12 Ekim 2013'tür. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Katılım Koşulları:

30 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde market, giyim, kırtasiye veya akaryakıt istasyonlarında yapılacak birinci 75 TL'lik harcamaya 5 TL, ikinci 75 TL'lik harcamaya 5 TL, üçüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, dördüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, beşinci 75 TL'lik harcamaya 30 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için müşterilerin harcama yapmadan önce "KAMPANYA"; yazıp 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya tüm Garanti Bonus'lar, Money ve Flexi dahildir.
Kampanyaya sadece market, giyim, kırtasiye ve akaryakıt istasyonlarında yapılacak harcamalar dahil edilecektir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için harcamadan önce "EVET KAMPANYA"; yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
Kampanya dahilinde yapılacak harcamaların farklı günde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Kampanya dahilinde bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus 4 - 14 Ekim 2013 tarihleri arasında kullanılabilir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayıt iptalleri "IPTAL KAMPANYA"; yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir. Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce "KAMPANYA" yazıp; TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404’e SMS göndermelidir. Ayrıca kampanya katılımı için harcamadan önce "OKUL" yazıp ABank Bonus sahipleri 4055’e, Deniz Bonus sahipleri 3280'e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanyaya sanal kartlar, sanal pos, MoTo (Mail order, Telephone order), Paypass işlemleri de dahildir.
Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer Bonus kartlar ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
15 Ağustos – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasındawww.yenicarsim.com ile tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli 500 TL – 1.499 TL arasındaki alışverişlerde 50 TL bonus, 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus ve peşin fiyatına 12 taksit kampanyası yapılacaktır.
Bonus kampanyası müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilir.
Kazanılan bonus puanlar 10 Eylül 2013-23 Eylül 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus puanlar geri alınacaktır.
Bonus kampanyasına; Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Money Visa, Bonus Sanal Kartlar, Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kartlar dahildir.
Bonus kampanyasına, bonus kullanımları, Altın Bonus, Para Card, American Express ve Miles&Smiles Sanal kartlar, American Express ve Miles&Smiles ticari kartlar, ekspres limit ile yapılan işlemler dahil değildir.
Peşin fiyatına 12 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, diğer banka Bonus kartlar, ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları ve American Express kartlar dahildir.
Ekspres Limit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartların Bonus kampanyasına katılımı için Garanti Bankasına kayıtlı olan cep telefonu ile “EVET HEPSİ” yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. SMS sistemimize ulaştıktan sonra yapılan harcamalar dikkate alınacaktır.
Ramazan'da 50 TL bonus! Market, restoran ve akaryakıt istasyonlarında her harcama kazandırıyor.

5 Temmuz – 11 Ağustos 2013 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde yapılacak ilk 75 TL'lik harcamaya 5 TL, ikinci 75 TL'lik harcamaya 5 TL, üçüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, dördüncü 75 TL'lik harcamaya 5 TL, beşinci 75 TL harcamaya 30 TL, toplam 50 TL bonus hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için müşterilerin harcama yapmadan önce RAMAZAN yazıp 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya tüm Garanti Bonus'lar, Money ve Flexi dahildir. Kampanyaya sadece market, akaryakıt ve restoran sektörlerinde yapılacak harcamalar dahil edilecektir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için harcamadan önce "EVET RAMAZAN' yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndermeleri gerekmektedir.
Aynı gün yapılan işlemlerden ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
Kampanya dahilinde bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir. Kazanılan bonus, 14 – 31 Ağustos 2013 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir. Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kayıt iptalleri 'IPTAL RAMAZAN' yazıp kartlarının son 6 hanelerini 3340'a göndererek yapılabilir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL'dir.
Kampanyaya sanal pos, MoTo (Mail order, Telephone order), Paypass işlemleri de dahildir.Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılım kısa mesajları, KDV ve ÖİV dahil, Avea aboneleri için 0,50 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer Bonus kartlar ve Money Visa ile katılan müşteriler, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce "RAMAZAN" yazıp Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, Tekstilbank Bonus sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 05327524404’e SMS göndermelidir. ABank ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.


http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=2053

*** OPET ONLİNE YAKIT İLE BİRLEŞİYOR ***

"BAŞKA KAMPANYALARLA BİRLEŞMEZ" NOTUNUN KAYNAĞI MAKROMARKETİN İNSERTİNDEKİ REKLAMDI.
ŞARTLARDA BİRLEŞMEYECEĞİNE DAİR BİR YAZI YOK. MİGROS VE OPET İLE BİRLEŞİR.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 12
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 421
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 162.829 (Bu ay: 488)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.