Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.981
Cevap
1.063
Favori
2.895.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam teklifleri kabul ettiğinizde 6aylık aidatı ödemeyi kabul ediyorsunuz değil mi? Aidat geliyor bir daha 6ay srecinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attilas35 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler. Altungolddan deneme amaçlı 1 lira çektirdim puan gelmedi
  • akbank neo kart ıle chıp para kampanyası ıcın gıbgovtr uzerınden yatırmamız lazım degılmı mtv ucretını?
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam...gıbgovtr uzerınden yatırın..
  • Kart iptal blöfünü canlı destek yemedi hemen onay istedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Axess mtv yüzde 20 indirim kampanyasında mtvyi nereden ödemek lazım ve taksitli ödeyince de yüzde 20 indirim yapar mı tüm tutara?
    Bende bunu merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

Bende bunu merak ediyorum

Alıntıları Göster
    FREE kartıma kişiye özel gelen "MTV ödemenize %20 indirim" kampanyasını gib.gov.tr'den ödedim ödediğim tutarın %20'sini kartıma geri verdi. Ayrıca 2 taksite böldü. Tutarı tek seferde çektiği için indirim çekilen tutar üzerinden hesaplanıyor. Ayrıca provizyondan çıktıktan sonra otomatik taksit yapıyor.

• Predatorre kullanıcısına yanıt
    6 aylık aidat diye birşey yok.. MH aidatın yansıyacağını tarihi söylebilir şu tarihte yansıyacak diye.Benim karta 155 TL aidat 21 Haziran'da yansıyacak mesela.90 verdi kabul etmedim 100 verdi kabul etmedim.Simdi chip i alsam temmuza kadar 6 ay açık kalmak zorunda.. Haziranda aidat gelecek bu şu kadar chip almış iade etmiyoruz diyecek.Kapatirsan verdiği hediye chip i geri alacak senden.

2 gündür arıyor açmıyorum.Bu aidatları almayacaklar yoksa bizim gibi peşine düşen kesim hep kapatır bunun başka izahı yok.Peşine düşmeyen unutan uğraşmaya ekstrede görüp yatıran o kadar çok ki

• Takip

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Kapattık diyelim Taksitler ne oluyor Borç kapanmadan iptal olmuyor mu. Yoksa taksitler yine geliyor mu. Free de var free ye devrolur mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siriusix -- 20 Ocak 2019; 17:43:37 >
  • Siriusix kullanıcısına yanıt
    Kart kapansa bile borç bitene kadar ekstre gelmeye devam eder. Başka bir kredi kartına vb. transfer olmaz...

• Siriusix kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatırsın.. borcun borç o konuda sıkıntı yok..paran varsa hemen kapatırsın..yoksa her ay ekstre gelince ödersin

• MTV yüzde 20 indirim kampanyası hangi kartlarda geçerli

• Ben kartı kapatın demiştim. 7 gün sonra iptal olacak dedi.

Arayan soran olmadı. Kart akbank direct de görünmüyor.

Neyse iyi tarafından bakalım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hero4262321 kullanıcısına yanıt
    Karta borç var mı? Bende iptal ettirdim Akbank Direkt e gözüküyor.. Sordum, borç bitince sistemden kalkar dediler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısıye ozel oldugunu bılıyorum...
  • hero4262321 kullanıcısına yanıt
    benide 2 kere aradılar konuşmak müsait olmadı..borcu varsa akbank direkt de borcu bitene kadar görünür sonra silinir ordan.
  • Kartı Kapatma blöfü yapacaktım onaylıyor musunuz deyince telefonu kapatmıştım. İptal etmişler yine de gitti axess

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 25 Ocak 2019; 12:18:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Ben platinum kartı kesin kapatacağım.

Free ile devam

Son aylarda adam akıllı puan da vermedi. Mtv fos çıktı.

Alıntıları Göster
    Bu sözleşme değişikliği ile ilgili telefonunuza mesaj mı geliyor. Kart aidatı alınmayanlar veya bildirim alanlar konuyu aydınlatabilir mi ?
  • qezgin kullanıcısına yanıt
    Ekstrede yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.