Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2024 GÜNCELLENİYOR (1409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.508
Cevap
1.072
Favori
2.964.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk HGS yükleme kampyasında ki hediye chippara halen yüklenmedi, yüklenen var mı?

• Merhaba altunstore da kullanılabilen var mi
  • minmax kullanıcısına yanıt
    Ben kapattım kartı ama süreci aktarayım önce küçük bir miktar chip para verdi ,ardından 450 tl ye yükseltti sonra kabul etmedim.Talebi aldılar 2 gün sonra aradığında 850 tl teklif ettiler kabul etmedim kartım kapandı.Limit’le alakalı değil harcama ortalamanıza bakıp teklif oluşturuyorlar
  • cream cheese kullanıcısına yanıt
    hocam ne yaptınız, bu sizin sms ten banada gelmişti, bugün de şu şekilde bir sms geldi, bu akbank bi alicengiz oyunu yapar bu oyunda ama nasıl oynamak lazım

artı parayı transfer mi etmek lazım, akbank kart ile harcama mı yapmak lazım

ilk gelen sms dün

Degerli Akbankli, 50000 TL on onayli Arti Para limitinizi 12 Mayis'a kadar hesabiniza tanimlayarak 15-30 Mayis 2024 tarihleri arasinda %0 faizle Arti Para kullanma avantajindan yararlanabilirsiniz. Hemen basvurmak icin: akbank.com/artiparabasvuru Detayli bilgi icin: akbank.com/arti-para-kamp Ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Iyi gunler dileriz. Mersis:0015001526400497 B016

bugün gelen yeni sms

Degerli Akbankli, Arti Para kullaniminizda indirimli faiz firsati sizi bekliyor. 0392-038xxxxx no.lu hesabiniza bagli Arti Para'nizi 07.05.2024 - 20.05.2024 tarihleri arasinda aylik %5.00 faiz orani yerine aylik %0.00 faiz orani ile kullanabilirsiniz. Detayli bilgi için: 4442525. Ucretsiz SMS almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum' yazip 8885'e gonderebilirsiniz. Iyi gunler dileriz. Mersis:0015001526400497 B016

• S24ULTRA kullanıcısına yanıt
    Aynısı oldu bana. Dün artı para tanımladım bugün sms geldi. Hatta akbanktan da aradılar ama konuşan olmadı kapandı. Ben direkt çektim günlük faize attım parayı.
  • %1.99 Faizli taksitli nakit avans tekrar başlamış AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2024 GÜNCELLENİYOR  Juzdan uygulamasından gözüküyor 3 taksitli şekilde

• Arkadaşlar 10 mayısta ekstrem kesilecek. Ve o gün kart ücreti yansıtalacak. Şimdi arasam kartı kapatsam, kaçabilir miyim? Nasıl kaçabilirim yada?
  • Artı parayı ben de yaptım 60000 verdi çekip başka bankaya aktardım 8-21 mayıs arası 0 faizle. 1.99 faiz bana da gözüküyor 20bine kadar
  • Migros Sanal Market harcaması sonrası gelmesi gereken indirim ve chip-paralar, işlem provizyondan çıktıktan sonra mı geliyor karta ?

Normal fiziki harcamalarda iki kampanyadan da kazanımlar hemen geliyordu ama online harcamada durum farklı mı çözemedim. İşlemin bekleyen provizyondan çıkması mı gerekiyor ?

Garanti Bankası'nda da buna benzer bir durum vardı mesela. Provizyondan çıktıktan sonra kazanım sayacı ileriyordu.
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt
    Evet hocam provizyondsn çıktıktan sonra geliyor.
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yarını bekleyeyim o halde
  • SopranosTony kullanıcısına yanıt
    0 faiz görünüp ödeme günü gelince karşına faiz çıkarmaz umarım
    Hocam banada mesaj geldi artı para tanımla dediğimde faiz oranı yüzde 5 yazıyor yüzde 0 yazması gerekmiyor mu?

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) MAYIS 2024 GÜNCELLENİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerr02 -- 8 Mayıs 2024; 21:40:21 >
  • Sonder7878 S kullanıcısına yanıt
    Valla mesaj duruyor hocam müşteri hizmetlerini ararım öyle olursa
  • Selam Free karta başvurdum belgeleri onayladım,kart ulaştıktan sonra mı sarıyı kapatmalıyım?

• özket kullanıcısına yanıt
    onaylandiysa free basvurunuz yeterli .
  • qwerr02 Q kullanıcısına yanıt

siz tanımlayın yarın kontrol edersiniz bi.

• SopranosTony kullanıcısına yanıt

hocam bunu nasil yaptiniz bende yapmak istiyorum.

Tamam hocam teşekkürler
  • 5 bin faizsizi halen kullanamıyorum,
    5 mayısta kayıt olusturdum halen cevap yok,
    kullanabilen var mı bu 5 bini?
  • 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.