Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR (1308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hönker Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
28.678
Cevap
1.078
Favori
2.983.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhalde böyle bir bankacılık Afrika'da vardır. Birinci, ikinci ayda kampanya yap ama chip parasını 12. ayda öde. Fıkra gibi. T****k geçiyolar tüketiciyle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bay baykuş kullanıcısına yanıt

taksit olmaz, ayrıca sadece amazon türkiye'nin sattığı ürünlerde kullanılabiliyor hediye kartı bakiyesi.

• evereve kullanıcısına yanıt

Hocam hediye kartlarını aldım. 2 adet aldım. Juzdan ve Axess.com'da farklı gün diye belirtmemişler ama Amazon'daki kampanya sayfasında farklı günler demişler. 00:00'dan önce 1 adet, az önce de 1 adet olmak üzere 2 adet aldım. Şimdi 3. kartı da alsam sayar mı ki kampanyaya ? Bu konuda tecrübesi olan var mı ?

• saymayabilir kendini güvene almak istiyorsan perşembe günü yap son yüklemeyi.

• evereve kullanıcısına yanıt

Hocam risk alacağım çünkü alacağım ürün her yerde zamlanmış bir tek burada zamlanmamış. Çok tereddütteyim gün içinde burada da fiyat artar diye AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR 

• Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Amazon kampanyasında aynı gün 3 adet 1500 TL hediye kartı alımını sayıyor ve anında 500 TL puan geliyor. Hediye kartını da tecrübe etmiş oldum böylece. Tek seferde tüm bakiyeyi harcadım.

• attalosrome A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen bu kampanya gecen kasim ayinda da vardi. Kopyala yapistir ile yenilemislerdir Ocak ayi icin ama Aralik kelimesini Subat ile degistirmek gozden kacmistir.

• WT1243 W kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Akbank bunu her zaman yapıyor. Bazı yerleri değiştirmeyi unutuyorlar.

• Juzdandaki Starbucks karta 2 kere 200 lira yüklemeye 15 yıldız kampanyasına katılmayı düşünen varsa düzgün çalışmıyor.

Judan da 15 yıldız kazandınız diyor ama Starbucks karta gelen bir yıldız yok. Kayıt açtırdım, evet 15 yıldız kazandınız diye cevap verdiler 5 gün sonra. Kazandığımı ben de biliyorum ama Starbucks kartta yok 15 yıldız :)

Bankalar birliği hakem heyetine başvurdum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Juzdandaki Starbucks karta 2 kere 200 lira yüklemeye 15 yıldız kampanyasına katılmayı düşünen varsa düzgün çalışmıyor.

Judan da 15 yıldız kazandınız diyor ama Starbucks karta gelen bir yıldız yok. Kayıt açtırdım, evet 15 yıldız kazandınız diye cevap verdiler 5 gün sonra. Kazandığımı ben de biliyorum ama Starbucks kartta yok 15 yıldız :)

Bankalar birliği hakem heyetine başvurdum bakalım.

Hocam vov varken buna gerek yok bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    benım ufak kardeşime bu gelmiş.

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• Teşekkürler haberim yoktu.

@uzaypatronu yaşımız geçmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Teşekkürler haberim yoktu.

@uzaypatronu yaşımız geçmiş :)

En güzeli hocam 400 TL yüklüyorsun anında 200 TL iade hesaba süresi vs de yok sadece bu değil eczane de olması lazım toplam iade hakkı 200 TL o biraz artsa güzel olur onun dışında bu zamana kadar bütün yüklemelerimde anında iade yattı

• Yeni musteri oldum akbanka ve böyle bir kampanya tanımlı bana, bunda her ay EFT ile para göndersem acaba kabul olur mu?

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• crespo61 kullanıcısına yanıt

oluyor, ama her ay göndermeniz lazım.

• crespo61 kullanıcısına yanıt

Kabul oluyor. Bütün atmler ücretsiz. Her ayın son 3 günü artı para faizsiz diyor ama bazen faiz alıyor. EFT ücretsiz ama FAST ücretli, mesai saatleri dışında başka bankaya transfer isterseniz masraf çıkartıyor. Benim program bu ayın 13ünde bitecek, geçen yıl 5000 chip veriyordu.

• Bu arada aidat konusunda son durum hakkında bilgilendirme olsun.

Aidat ödememek için hanımın axess platin kartı iptal etmek için juzdan dan yazdım. Hiçbir teklif sunmadan anında iptal ettiler.AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR 100k limit vardı ama çok aktif kullanılmıyordu. Ayda 3-5k ticaret hacmi vardı, free karttan devam.AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O) HAZİRAN 2024 GÜNCELLENİYOR 

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam o zaman kalsın bu faiz alma olayını sevmedim

• Yemeksepeti 300/100 kampanyasindan faydalanamadim masterpass e kayitli akbank kartimla alisveris yaptim odeme esnasinda indirim dusmedi.Konu ile ilgili bilgisi olan? Carsamba gunleri ve 29 subata kadar suresi var yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssouness S kullanıcısına yanıt
    Ekstre de düşüyor diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.