Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: incepted , siberkent , siberkent , Allalla06 , Allalla06 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
27.983
Cevap
1.063
Favori
2.896.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarısı kadar chip-para puan (90 TL) teklif etti, sistemden bunu verdi dedi. Kabul ettim. 90 TL ödemiş olduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emirtarik E kullanıcısına yanıt
    Bende aidat yok maaş müşterisiyim. Benimki kapatma blöfü. Sistem vermiyo demekki. Az daha bekleyim bakalım.

• 'AXESS GENEL KAMPANYALAR' konusunu 'AXESS AİDAT İADESİ' konusu olarak kullandığınız için teşekkürler. Kampanya yok bir şeye engel olmuyoruz demeyin, sonuçta konusu burası değil, gidip banka üst başlığında konu açıp buraya aidatla ilgili yazılırsa konu linki atılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi aradım 189 tl kart aidatı iade edildi 6 ay açık kalmaya

• juniperi kullanıcısına yanıt
    Bende bir kurus bile iade etmediler karti kapatin dedim kapattilar, BDDK ya sikayet yapacagim

• nondas kullanıcısına yanıt
    12 senedir axesliyim ilk defa bu kadar direttiklerini gördüm.Bende inat ettim en son kapama noktasında 170 tl cip para verdiler.Tutarı kesinlikle iade etmeyeceklerini ifade ettiler.Kabul ettim.
  • Bana iade oluyor hep,zaten bir bunlar kesiyor diğerlerinde kesilmiyor.

• Bende kart aidatı yok arkadaşlar bu arada.

Maaş müşterisiyim ve aidat alınmıyor benden.

Buna rağmen kartı kapatma talebiyle gittiğinde mutlaka bişeyler ateşlerlerdi. Ama 2 dir boş geçiyorlar direk talebi alıyorlar.
  • Dün mobil uygulamadan kredi kartı başvurusu yapmıştım bugün 5 bin liralık platinium onaylamışlar bunu iptal edip free kart istediğimi söyledim, free nin kart ücreti yok bildiğim kadarıyla.Diğer axess kampanyalarında yararlananiliyor muyuz ne gibi artı eksileri vardır free kartın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah direktten yazdım kart iadesi talep ediyorum dediöm 150 lira iade yapıldı 6 ay açık kalma sözüne. Burayı okuyunca acaba bu sene olmaz mı dedim ama hiç ikiletme bile olmadı

• https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/13438/axess-kartiniz-artik-dijitalde-100-tl-chip-para-hediye arkadaşlar bunun olayı nedir sanal kart gibi bir şey mi yıllık masraf vs çıkar mı 300 lira harcamaya 100 lira veriyor

• berkaygen kullanıcısına yanıt
    Örneğin şuan 100 TL chip para free ye verilmiyor.

• neo/akbank kart harcamaya chip kampanyasında passo yüklemesi işliyor mu? Lütfen tecrübe eden yazsın.. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Kapatma blöfü 2 denemedir yemiyor arkadaşlar. Talebi alıyolar valla :)

Yarın limit düşürme deneyim bakalım o nolcak :D

Yakın zamanda kartı kapatın diyip Chip alan var mı?
    Benim Haziran ayında yansıdı kart ücreti. Ödedikten sonra iade edin dedim. Etmediler. Hem mesaj olarak, hem canlı destek. Şimdiye kadar hep ediyorlardı. O zaman kapatın dedim. Hiç ikiletmeden talebinizi aldık, bir hafta mı kaç gündü, kart kapanacak dediler. O güne gelmeden 1-2 gün önce arayıp, iptal etmeden iade çıkmıyor, iptal ederseniz iade olacak dediler. Yanlış mı anladım acaba dedim. İptal edince mi iade oluyor? Evet dediler. E o zaman iade edin, iptal etmeyin dedim. O şekilde maalesef olmuyor dediler. O zaman kapatın dedim, iptal oldu ve aidat o şekilde iade oldu. Bir hafta sonra free aldım. Sanırım Akbank peşin alıyormuş yıllık aidatı, o yüzden böyle imiş.

Geçen ay limit düşürmeye 40 TL verdiler. Normalde düşürecektim aslında. Başka kartın limitini yükseltmek için. 40 TL verelim deyince düşürmedim.

• Kart limiti yükseltmeye chip yok mu bi ara vardı? Mobil uygulamasından başvuracağım yoksa.

• Temassız veya qr kodla mobil ödemeye %5 chip-para kampanyasından yararlanmak için bugünden itibaren her ay katılım sağlamak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freekart için temassız özellik talebinde bulundum.

"Tüm bankaların aidatsız kartlarında temassız var sizde yok, müşteri kaybedersiniz" dedim. Değerlendirmeye aldılar. Cevap bekliyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkryder -- 3 Ekim 2020; 21:39:27 >
  • Olumsuz dönüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkryder

Freekart için temassız özellik talebinde bulundum.

"Tüm bankaların aidatsız kartlarında temassız var sizde yok, müşteri kaybedersiniz" dedim. Değerlendirmeye aldılar. Cevap bekliyorum bakalım.

Bende de 15 senelik bonus var. Normal bonus ama aidat ödemedim hiç. Temassız özellikli yeni kart istedim. Aynı karta temassız özellik olmuyormuş. Yeni kart başvurusu yapmam gerekiyormus. Mevcut kartıma aidat odemiyorum. Bu karta ödeyecek miyim? diye sordum. Evet dediler. Ben de vazgeçtim. Yeni kart göndermek için işi yokuşa sürüyorlar. Yoksa neden olmasın?

• metinser M kullanıcısına yanıt

Fiziksel bir olay

• 
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.