Şimdi Ara

Axess'e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.000 TL'ye varan chip-para Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
5
Favori
3.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kampanya 01.01.2023 öncesi açık Akbank kredi kartı olmayıp, 01.01.2023 – 31.01.2023 tarihleri arasında, ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.01.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar için geçerlidir.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15658/axesse-simdi-basvuran-akbanklilar-1000-tlye-varan-chip-para-kazaniyor

Bu sefer sanki tek Axess özel olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende şu an wings var acaba Axess açsam verebilir mi sizce ?

• 01.01.2023 – 31.01.2023 tarihleri arasında başvurusu onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 15.02.2023’e kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilir.

• Bu ay içerisinde Axess free ye başvurdum, kart onaylandı ama free kart kampanya kapsamında değilmiş. Bu öğrenince Axess kartına da başvurdum, kartım onaylandı ve 1000 TL üzeri ilk harcamamı yaptım ama 200 TL chip para yatmadı. MH yi aradım, kampanya ya dahil değilsiniz dediler, sebebinide bilmiyorlarmış. Daha önce Axess kartım yoktu, acaba bu ay içinde ilk önce free karta başvurduğum için mi böyle oldu? Napabilirim bilen var mı

• Tek çekim 1000 TL olmak zorunda mı ?
    Alışveriş olarak 500+500 yapsak kazanabiliyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaxeRi -- 9 Ocak 2023; 14:26:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • JaxeRi kullanıcısına yanıt

1000 TL ve üzeri diyor. Toplamda değil tek sefer.

• uh 5*1000 e 1000 az olmuş bonusun 1000'e 1000 bonusu yanında :(

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyanın benzerine bir yakınım katıldı, şartları sağladı ve chip-paralar yatmadı. Açılan şikayet kayıtlarından sonra bankanın geri dönüşü şu oldu: " Kampanya yalnızca ilgili koşulları TAŞIYAN müşterilerimize özel olup katılımınız sağlanamamıştır."

Herkes için geçerli diye duyurduğu kampanyayı sadece istediği müşterilere sağlıyor yani. Böyle de kocaman bir saçmalık var. Açıklamada kesinlikle böyle bir şey yazmıyordu. Ne demek yani ilgili koşulları taşıyan ? Bakın sağlayan demiyor taşıyan diyor.

Süreç şimdi BDDK'da. Umarım hakkımızı alacağız.

Sürecin başından beri hiç bir şekilde yardımcı olmayan bir müşteri temsilcisi çalışanlara sahipler ayrıca. Aranan her temsilci bir kampanya hakkında farklı söylemlerde bulunabilir mi ya ! Birisi olur diyor birisi bekleyin diyor birisi olmaz diyor...

Kart alıp katılmayı düşünüyorsanız bilginize.

• Bende başvurdum ancak 2000 tl limit verdi. 15 şubata kadarda alışveriş yapmak gerekiyor, limit artırımı için başvuruyorum artırmıyor.

• şuan akbank kullanıyorum iptal etsem 1 hafta sonra bir daha başvursam bu kampanyalara katılabiliyor muyum ?

• Şartları sağlıyorum. Harcama da yaptım ama gelen giden yok. Bu kampanyanın püf noktası nedir acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsipay e bakiye yüklesek kampanyadan sayar mı

• Aynı gün içinde 2 farklı yerden 1100 ve 1200 çektiricem, farklı işyeri olsa bile sadece ilk alışverişi mi sayıyor aynı gün içinde ?

• Miranda Kerr kullanıcısına yanıt

Ben ayni gün iki farklı yerden online alışveriş yaptım 400 chip para geldi hocam.

• halilcc kullanıcısına yanıt

Sayıyor ancak h.paydeki bakiyeyi şu anlık yalnızca alişverişte kullanabilirsiniz.İbana gönderme ve başka h.pay hesabına gönderme kaldırılmış hocam

• orhanmed kullanıcısına yanıt

Bana özel kampanya kısmında görünüyor muydu hocam ? Yoksa sadece şartları sağladığınızı düşünüp mü denediniz?

• Hepsipay, mtv sayıyor.

• altın alımında geçerli mi acaba bi ibare göremedim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.