Şimdi Ara

Axess'den Anında 50 tl Chip Para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
7.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Axess'inizle 50 TL harcayın, anında 50 tl çip para kazanın! Size özel!" şeklinde bir sms aldım. Şart şurt yok, bilgisi olan, kendisine de gelen, daha önce böyle bi tekliften faydalanmış olan var mıdır? Bir bit yeniği olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 1 Mart 2011; 12:28:07 >

• bana gelmedi ben duymadım daha once... bilgi bulabilirsen bizimlede paylasırmısın dostum...
  • Bana daha once "limit olmadan ilk harcamaniza 30TL chip-para" diye bi mesaj gelmisti.
    Sinemaya gidicektim o gun kiz arkadasimla, axess karti kullanayim bakayim dedim, aninda 30TL chip-para gelmisti.
    Kisiye ozel geliyor oyle mesajlar, yalan dolan degildir yani sanmam.
  • bana da gelmedi mesaj falan sitesindede bilgi yok.kişiye özel olabilir
  • Bana da gelmedi böyle bir mesaj. Pasif durumdaki kart sahiplerine yönelik bir kampanya olabilir. Diğer bankalarda da oluyor hareketsiz kart sahipleri için bu tür kampanyalar. Bana geleceğini de sanmam, iyi müşteriyim çünkü, kredi kullanıyorum, kartı da deli gibi kullanıyorum zaten, neden versin ki? Finansbank ta yapıyor aynı kişiye özel kampanyaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexia -- 1 Mart 2011; 14:20:00 >
  • Bana geçen sene yapmışlardı 1 ay sonrada kart ücreti gelmişti :) sonradan geri isterin diye peşin vermişler
  • Bunlar kişiye özel kampanyalar. Ayrıca çok chip para isteyen varsa müşteri hizmetlerine telefon edip axess ten şikayetçi olduğunuzu ve yakın zamanda iptal ettireceğinizi söyleyin, iptal ettirmemeniz için 30-50 tl civarında chip para veriyorlar ;)
  • Banada aynı mesaj geldi arkadaşlar. Kartı yeni aldım daha, hiç kullanmadım..
    Ama banada aynı mesaj geldi 50 tl harcayın, anında 50 tl chip para kazanın diye.....Bakalım yakında kokusu çıkar,13 mart son gün bu arada...
  • bende halkbank advantage var.
    ne puan var doğru dürüst ne kampanya var.
    hiç memnun değilim
  • freefalcon ben zaten iptal ettireceğim şu taksitlerim bir azalsın bir dakika bile göz yaşlarına bakmayacağım. İşlerine geldimi bankamızın bu konudaki kuralları böyle deyip çıkıyorlar.
  • bu sabah mesaj geldi, kart limiti 6.000 TL ev kredisi almıstım verdiler, 6600 yapmıslar daha 1 TL harcamadım, size özel diye gelmiş, email de attılar

Açıkcası kullanmayı düşünüyorum.

Kurallar ,

xess'ten 50 TL Chip-Para Kampanyası
    Kampanya 1 Mart – 13 Mart 2011 tarihleri arasında tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
    Bir müşterinin kazanabileceği chip-para tutarı 50 TL chip-para ile sınırlıdır.
    Kampanyadan Axess kartlar yararlanabilmektedir. Axess Ek Kartlar kampanyaya dahildir.
    Kazanılan chip-para anında işlem yapılan karta yüklenecektir ve kazanılan chip-paraların kullanım süresi 20 Mart 2011'e kadardır.
    Chip-para kullanım işlemleri ve ticari kullanım alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    Tüm alışveriş işlemleri kampanyaya dahil olup Hızlı Para, Taksitli Avans, Nakit Avans, Borç Transferi, Fon Talimatı gibi nakde yönelik işlemler ve otomatik ödeme talimatı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Bu kampanya kapsamında kullanılmayan chip-para 21 Mart tarihinde silinecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurumnazimim

bu sabah mesaj geldi, kart limiti 6.000 TL ev kredisi almıstım verdiler, 6600 yapmıslar daha 1 TL harcamadım, size özel diye gelmiş, email de attılar

Kurallar ,

Kampanya 1 Mart – 13 Mart 2011 tarihleri arasında tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
    Kampanyadan Axess kartlar yararlanabilmektedir. Axess Ek Kartlar kampanyaya dahildir.
    Kazanılan chip-para anında işlem yapılan karta yüklenecektir ve kazanılan chip-paraların kullanım süresi 20 Mart 2011'e kadardır.
    Chip-para kullanım işlemleri ve ticari kullanım alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    Tüm alışveriş işlemleri kampanyaya dahil olup Hızlı Para, Taksitli Avans, Nakit Avans, Borç Transferi, Fon Talimatı gibi nakde yönelik işlemler ve otomatik ödeme talimatı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Mesajı yazdım 1 dakika sonra 55 TL harcama yaptım, ( ilk alışverişimdi bu kart ile. ) 3 saniye sonra cebime sms geldi,

Tebrikler! Bu alisverisinizden 50 TL chip-para kazandiniz. Chip-paraniz ile 20 Mart'a kadar axess uye isyerlerinden bedava alisveris yapabilirsiniz.

:)

• halkbankdan maaş alanlara 3 otomatik ödemeye 30 tl başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer
    halkbankdan maaş alanlara 3 otomatik ödemeye 30 tl başlamış.

halkbanktanda anca bu beklenirdi
    diğer bankalarda tek faturaya 30 tl veriliyor bunlar 3 faturaya
    birde bu bankaları anlamak mümkün değil daha bugün maaşlı müşterilerden para kazanmıyoruz diye açıklama yapıyorlar ama iş kampanyaya geldimi maaşlı müşteri arıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 1 Mart 2011; 22:03:51 >
  • quote:

quote:

bu sabah mesaj geldi, kart limiti 6.000 TL ev kredisi almıstım verdiler, 6600 yapmıslar daha 1 TL harcamadım, size özel diye gelmiş, email de attılar

Kurallar ,

Mesajı yazdım 1 dakika sonra 55 TL harcama yaptım, ( ilk alışverişimdi bu kart ile. ) 3 saniye sonra cebime sms geldi,

Tebrikler! Bu alisverisinizden 50 TL chip-para kazandiniz. Chip-paraniz ile 20 Mart'a kadar axess uye isyerlerinden bedava alisveris yapabilirsiniz.

:)

Bu kampanya için nereye mesaj yazıyoruz?

• cebine mesaj gelmiş ise axess sitesine bak gelmediyse boşuna gönderme.
  • Bana gelen mesajda 1350 tl harcayın 25 tl chip-para kazanın yazıyor. Bazı arkadaşlara 50tl karşılığı 50tl verirken bana 1350tl karşılığı 25 tl vermesi çok enteresan. Neye göre belirliyorlar chip-para miktarını???
  • Vay be Akbank duydu herhalde beni. Şimdi mesaj geldi 2-31 MArt arası 650 TL harcayın 25 TL puan kazanın diye. Eh, hiç yoktan iyidir, Allah bereket versin.
  • Artık kullanmıyorum ya bana da 800 harcayın 25 tl çippara verelim yazmışlar pehh, bikaç ay sonra yine akıllarına aidat istemek gelir 25 verir 40+25 almak ister, ohh on dönüm bostan yangel yat osman 100 bin axess varsa değmen keyfine aksesin.

quote:

Orijinalden alıntı: K-FU

Bana gelen mesajda 1350 tl harcayın 25 tl chip-para kazanın yazıyor. Bazı arkadaşlara 50tl karşılığı 50tl verirken bana 1350tl karşılığı 25 tl vermesi çok enteresan. Neye göre belirliyorlar chip-para miktarını???

Şimdi senin eski extrelerine bakarak tahmin ediyolar, bakıyolar extre kalın bu elemanda balya sağlam 1000 - 1500 ırgalamaz deyip gönderiyolar sağlam teklifi. Hiç kullanmayanıda tahmin edemeyip kullandırmak için az miktar teklif ediyolar, olay bu.
    Ama sonuçta banka hiçbizaman zarar etmez, beleş çip para kazanıcam demeyip cepteki paraya sahip çıkmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderace -- 2 Mart 2011; 18:26:24 >

• 3500 tl ye 25 tl chip para o kadarda değil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.