Şimdi Ara

Awox Led Tv Servis menüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
28.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Awox Led Tv nin servis menüsünden ( menü + 1147 ) pixel teste girdik ancak tv pixel testten geri çıkmıyor :D

Bu konuda bilgisi olan var mı ? belli bir tuş kombinasyonu veya yapılması gereken bir şey ?

Şuan ekranda pixel testi için renkler dönüp duruyor :D

• Sorunu çözdünüz mü? bende de aynı sorun var.
  • Yurtdışında ki forumlarda arastirmalarim sonucu V - ve P - ayni anda basili tutup tvyi açmak sorunu mu çözdü

Tv kapalıyken fiş takılı. V- ve P - ye basıp tv arkasındaki power tuşu ile açmıştım biraz bekleyince o menüden kurtulmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuOztas

Sorunu çözdünüz mü? bende de aynı sorun var.

tv nin üzerinden kapatın. kumandadan açın. ben buşekilde yaptım.oldu.
  • Merhaba aynı sorun benim kullandığım sunny marka tv de oldu nasıl sorunu çözebilirim servisi aradım iki günden beri gelecek halen gelmediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyigit

quote:

Orijinalden alıntı: BatuOztas

Sorunu çözdünüz mü? bende de aynı sorun var.

tv nin üzerinden kapatın. kumandadan açın. ben buşekilde yaptım.oldu.

Alıntıları Göster
    Doğru çözüm.

• Arkadaşlar bende bu menüden bir şeyi 8 bit yaptım yanlışlıkla. Şuan sea var görüntü yok. Sıfırlama naaıl yaparım

• Bu sorun bende de var nasıl halletiniz teşekkürler

• Merhabalar, awox tv den 1147 ile usb ye kaydettiğim kanal listesini hangi programla düzenleyebilirim? bilgi verirseniz çok sevinirim.

• stavgorin S kullanıcısına yanıt
    Excell ile düzenlenmesi lazım
  • teşekkürler.

• 3 yıl oldu maalesef hatırlamıyorum :)
  • Panel id ye enter ile basınca sırayla 1,2,3... Diye gidiyor bir kapalı bir görüntü var ama panel niti değişik şwklinde gelir sağ sol tuşlarıyla geri 8 bit e 1. Sıraya alın düzelir. Benimde başıma gelmişti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim benim tek sorunum kanal listesi değişiyor sürekli.
    Onun dışında ilk mesajda 1. 8 bit panel 2. Boş 3. 6 bit panel 4. Boş 5. Diye gidiyor. Panel ayatları sanırım farklı panel özelliği olan modellere göre özellik koymuşlar. Mesela diğer seçeneklerde görüntü bızuk karıncalı veya renkler kötü.. Panele göre olanı seçmek gerek. Mesela yanlışlıkla veyabdenemek için girdik diyelim tekrar kumandadan sol tuşa basıp geri gelinebilir. Ya da kapandı diyelim komple. Yeniden açtığımızda kör gibi oluruz. Körlemesine menü 1147 yapıp tek twk tuş sayarak aynı yere gelmwk vw düzeltmwk gerek. Googlede çin tv leri için resimler var oradan bakarak biraz el becerisi biraz şansla düzelebilir. Tane tane ve teltek yapmak önemli. Belki ihtiyacı olan olur diye anlatayım dedim. Sağlıklı ve iyi günler dilerim.

• Bunu bir yapayım kardeşim takılırsam mesaj atarım
  • Anlamadım kardeşim sorun ne Özelden yaz bana

• Tamam 11 hane zaten. Mesela 12345678901 gibi mesela 2.rakam 2 4. Rakam 4 gibi yani "24" sondan mı istiyor acaba

• 24 yazacaksın işte. Eğer sistemsel bir sorun varsa hata verir zaten yoğunluktan dolayıdır. Gece giriş yapıp dene veya sabah 5 gibi

• Diyelimki farzet senim tckimlik no 98765432108
    Burda 2. Ve 4. Basamaklar hangisi olur? Soldan başla saymaya 2. Sayı 8 4. Sayı 6 oluryani "86" bu şekilde
    Eğer kutucuklara yazıyorsan ilk önce 8 sonra diğer kutuya 6 yazavaksın. Ama kutu yoksa direk 86 yaz. Boşluk veya başka birşey yazma

• 86 sadece 2 rakam.
    42 nerden çıkardın 42 yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.