Şimdi Ara

Avrupa liginde 2.turda kupanın favori takımıyla eşleşmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçler acısı bir durumdur.Ikındık sıkındık hoffenheimle 2. Olduk sonraki sene clde 3.olup avrupaya gittik ilk turda doğru oyunla baseli 5 2 geçtik ama işte napıcan turnuvanın en güçlü takımı city geldi.Fark yerim dedim ilk maçta kendi evimizde 2 kere geriye düştük 3-2 kazandık
    2.maçta 1-0dan deplasman golüyle elendik
    Büyük ihtimal yine 2.oluruz ligde sonra yine clye gidip 3.lük ve bu sefer kupayı alırım herhalde

Bu da böyle bir anımdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölüm sonu canavarına denk gelmişsin geçmiş olsun.

Bulgarıstan ligindeydim takım lige yeni çıkmış 120 yıllık bir kulüp tarihinde ilk defa avrupaya gidecek. Ve çektiğim takım bak daha 4 tur gidicem.

1-2-3 play off turu. hepsini sen geç gel play off turunda At. Madrid ile eşleş. Hemde kurada son 2 takımdan diğeri varşovaydı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: halaskarbey1

Bölüm sonu canavarına denk gelmişsin geçmiş olsun.

Bulgarıstan ligindeydim takım lige yeni çıkmış 120 yıllık bir kulüp tarihinde ilk defa avrupaya gidecek. Ve çektiğim takım bak daha 4 tur gidicem.

1-2-3 play off turu. hepsini sen geç gel play off turunda At. Madrid ile eşleş. Hemde kurada son 2 takımdan diğeri varşovaydı :D

Hocam geçmiş olsun ben city yi ilk maçta 3 2 yendim ikinci maç 1 0 yenildim deplasman golüyle elendim city şampiyon oldu :D

Şimdi taş gibi takım kurdum ilk 6 maçta 6 galibiyet şampiyon olacağımı düşünüyorum.Bayern varken hiç olamam diye düşünüyordum ama olacam gibi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.