Şimdi Ara

Avrupa Ligi | FENERBAHÇE - ZORYA LUHANSK| 24.11.2016 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
2
Favori
5.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrikler Fenerbahçem güzel 3 puan Feynoord'a karşı korkarak oynamazsak kazanırız diye düşünüyorum. Beraberlik bile süper olir bizim için.

Ahh bir de Bjk kazansaydı dün iyi olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yorumlara hiç bakmadım

ilk yarı 0-0 falan bitince vs, rakip takımlardan dalga geçenler falan oldu mu özellikle bjk'lilerden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Tebrikler Fenerbahçem güzel 3 puan Feynoord'a karşı korkarak oynamazsak kazanırız diye düşünüyorum. Beraberlik bile süper olir bizim için.

Ahh bir de Bjk kazansaydı dün iyi olacaktı.

Adam gibi adam ben GS liyim. Lakin adam Beşiktaş icin üzülebiliyorsa adamdır. Dün 2. Yarıyı izleyebildim 0-0 ı görünce tepkim şu oldu. ManU ve bize karşı başka bir takım mı vardı. Kızdım neyseki toparladı. Zor gurup başarılı sonuçlar FB toparlandı avrupada başarılar ligde değil :)

• İki dev takımada başarılar dilerim.
  • Feyenoord yenildiğine göre Fenerbahçe yenilse bile tur atlıyor.
  • Fenerbahçe'yi gönülden tebrik ediyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Feyenoord yenildiğine göre Fenerbahçe yenilse bile tur atlıyor.

Feyenoord 2-0 alırsa maçı, ikili averajla tur atlıyor bildiğim kadarıyla ve Fenerbahçe eleniyor.

• quzman kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum ama önce averaja bakılıyor galiba. Sonra ikili averaj

• 2-1 1-0 3-2 gibi yenilirsek gene atlıyoruz turu.
  • Teknık dırektorumuz cok ıyı bu sene...Fenerbahceyi biyerlere goturur kesin! Bir kupa aliriz bu sene!!!
  • eddy kullanıcısına yanıt
    Sığlık takımın başında 3 tane büyük tecrübeleri olan hcalar varken, şu iyi, bu niye oynamıyor vs demektir.

Bizim milletin her konuda uzman olmasına gerek yok, doktor, hakem, yönetmen herşeyi oluruz ama birşey de bilmeyiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Final hayalleri kurmadan önce bi gruptan çıkalım yaw. Hemen havalara girmeyin öyle. Feyenorddan 1 puan almak lazım.

Ben zaten görürüz falan demedim dikkat edersen kardeşim.

Harcanan paraların karşılığında son 3 yılda en kötü bir final görmek gerekirdi doğru hamlelerle.

Bütçe olarak bu kupada yarışan takımlar arasında ilk 8'e gireriz rahatça.
  • Surveillance kullanıcısına yanıt
    Aykut döneminden beri bana en çok umut veren futbol şuanki futbol. Defans zaten duvar ve uzun bir ardan sonra sistemli hücum ediyoruz. Kontralarımız çok başarılı. Belki o sene bu senedir

• Takıma Lens gibi kriyatif bir oyuncu daha lazım. Devre arası o da Lens gibi nokta atışı bir MC olursa bu takım tadından yenmez. Salih kafasını kullansaydı şu takımda banko oynardı.

Yazık 22 yaşında koşmaya dermanı yok.
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Hocam Ersun döneminde bu takım rakibi gol manyağı yapıyordu. Nisan da şampiyon olduk ve son 5 sezon da 70 gol barajıni bir tek Ersun aştı.
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Ama ligdi o sadece. Sonuçta avrupada görmedik ersun hocayı, böyle hücum futbolu orta takımlarda işe yaramıyor.

• Neyse konuyu dağıtmayalım. Advocat'ın şuan en beğendiğim yanı oyuncuya dayalı bir sisteme kesinlikle izin vermiyor ve hakkaniyetli forma dağıttığı düşünüyorum. Dün özellikle 2. yarıda Emenike'yi alarak bunu gösterdi. Ali Ece, Emenike için 60.dakikayı görmez demişti. 46. Yı görmedi. Bir hocada en sevdiğim özellik kötüyse çıkart kardeşim. Ne bekliyosun 70'i
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Önce ikili averaj sonra averaj
  • Türk takımlarının alayı tur atlasında ne şekilde olacağı umurumda değil.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinOztok

Teknık dırektorumuz cok ıyı bu sene...Fenerbahceyi biyerlere goturur kesin! Bir kupa aliriz bu sene!!!

Hocam daha gruptan çıkmamız garanti değili yine çok uçuk hayallerdesiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.