Şimdi Ara

Avrupa Ligi 2. Grup Maçı | Tottenham - Beşiktaş | 02.10.2014 (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.031
Cevap
1
Favori
16.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serdar'ı bu maç beğendim ama Linnes gelirse harika olacak. Motta iyi katkı veriyor, ayrıca Veli-Atiba ikilisi büyük maçlar dışında kesilmeli Oğuzhan-Sosa oynamalı. Atiba sağa çekilip Veli tek kalabilirde ancak Atiba resmen dinamo, tüm topları kesiyor alıyor en kötü özelliği ofans açısından çok zayıf.
  • Maçın başında Olcay golü atsaydı, skor çok farklı olurdu. Yunan takımı 2-0 galip bu arada.
  • Helal olsun Beşiktaş'a. Kaliteli bir forvet nasıl farkediliyor takımda. Eskiden top Almedia'ya geldiğinde tuvalete fln giderdik,şimdi Ba'ya gelince acaba birşey olurmu diye heyecanlanıyoruz .Kesinlikle üst sınıf bir forvet
  • 1-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-1 bitecek maç değildi rahat kazanırdık bu maçı ama bugün şans yoktu malesef bu uefada şans bize gülmüyor pek.Yenilmiş olsaydık bile alkışlanacak futbol oynadık.Burda Bilic farkını ortaya koyuyor bu adamı bırakmamamız lazım
  • Kimse bahsetmiyor ama bugunki oyunun en büyük sebebi sosadır. Adam hatasız oynadı çok verimliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Ulan şu mesajları gören kupayı aldık sanacak altı üstü berabere kaldık iyi oynasak neye kar gol atamadıktan sonra. Bu kafayla daha çok gururlanırız biz neye gururlanıyorsak artık!

Tabiki bir başarı değil. Ama türk futbolunun içinde bulunduğu durum dünkü yaşanan tabloydu aslında. Arada çıkıp avrupa kuluplerine kafa tutunca ister istemez seviniyorsun. Boyle ufak şeylere çok ihtiyacımız var
  • Üzülüyorum şu bjk'nin haline cidden. Bi kurşun felan döktürmek lazım herhalde. Gevur 1 tane pozsiyon bulur 1 şutla maçı yener bizim Türk takımları gol atamaz. Anlamıyorum sorun nerde..

Cidden harika bir oyun çıkarttı Bjk. ama artık yenmeyide öğrenmesi lazım. Ne yalan söyleyeyim şu sene GSli olmama rağmen ne GS ne FB ilerlesin istiyorum. Bjk o kadar dikkatli transfer politikası izlediler Fikoyla beraber çok iyi bir mali düzen sağlamaya çalışıyorlar zırt pırt TD göndermek yerine adam akıllı birini tuttular takım başında . Stad felanda yapılıyor Şu dönemde bjk bir yükselişe geçerse stad geldikten sonra mali açıdanda düzelir sonra kimse tutamaz bjkyi. Ancak şu avrupa maçlarında artık atmayı bilmeleri lazım.
  • Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.

1 - Atiba
    2 - Sosa

Sosa Oğuzhan'dan kat kat faydası ve klas şu an.
  • ulan neler kaçtı be. Ain'den dev hizmet. kaçan pozisyonlar:
    1. demba ba'nın 12-13. dakikada 90'da çatal da patlayan şutu
    2. olcay'ın volesi
    3. olcay'ın karşı karşıya loris'in soluna vurup, lloris'in çıkardığı pozisyon
    4. demba'banın hacadan gelen topu sol ayağıyla indirip sol ayağıyla lloris'in sağına vurduğu pozisyon
    5. mustafa'nın tekrar edilen kornerde, topla ilk buluşmasında kafasıyla sol köşeye sert vurup az farkla yukarıdan giden top

daha aklına gelen varsa yazsın, gerçekten çok net pozisyonlardı. en çok da olcay'ın volesinin gol olmasını isterdim, harika olurdu. neyse, ben aklıma gelenleri yazdım bakıp bakıp dellenirsiniz artık :D
  • Şu takımın 14 puanla gruptan lider çıkması lazım

• Ain kullanıcısına yanıt
    İçeride yunan takımı ile oynadığımız maçtan çok ve çok daha net pozisyonlar.

Dakika 1'deki Olcay'ın pozisyonunu atlamışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ain

ulan neler kaçtı be. Ain'den dev hizmet. kaçan pozisyonlar:
    2. olcay'ın volesi
    4. demba'banın hacadan gelen topu sol ayağıyla indirip sol ayağıyla lloris'in sağına vurduğu pozisyon
    5. mustafa'nın tekrar edilen kornerde, topla ilk buluşmasında kafasıyla sol köşeye sert vurup az farkla yukarıdan giden top

daha aklına gelen varsa yazsın, gerçekten çok net pozisyonlardı. en çok da olcay'ın volesinin gol olmasını isterdim, harika olurdu. neyse, ben aklıma gelenleri yazdım bakıp bakıp dellenirsiniz artık :D

Maçın başında Olciş'in karşı karşıya kaçırdığı pozisyon...

• Sosa acayip geliştirmiş kendini.Ben delgado olur diyordum ama bayerne ilk geldiği zamandan çok çok farklı.
  • olcay kaçırdıklarını atsaydı ocakta büyük takımlar peşindeydi
  • Elimizden kaçırdık ama güzel maçtı, Sabredersek çok güzel başarılar gelecek inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ain

ulan neler kaçtı be. Ain'den dev hizmet. kaçan pozisyonlar:
    2. olcay'ın volesi

3 numarayı kaleci nasıl çıkardı, müthiş reflex, net vuruştu

4 numara denbabanın kazmalığı, gitti üstüne vurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

İçeride yunan takımı ile oynadığımız maçtan çok ve çok daha net pozisyonlar.

Dakika 1'deki Olcay'ın pozisyonunu atlamışsınız.

onu bilmiyordum, maçı başından izleyemedim maalesef, 2-3. dk'da açabildim. 1. dk'da gol şansı fazla gördüğümüz bi şey değil zaten. (demba ba'nın arsenal'e santradan şutu hariç :D)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForTrundle

Bilicin bitek sivok takıntısını anlamıcam sanırım ya bu adam değilmiydi asterasta pas hatası yapıp alanını boş bırakıp gol yediren bu adam değilmiydi eskişehirde adamını kaçırıp boş bırakan ersan iyileşmişken nasıl ilk 11de olmuyor kafam basmıyor sanırım

ah ah 3 senedir yazıyorum bu sene anladınız bu adamdan bir yol olmayacağını
  • Ain kullanıcısına yanıt
    Hocam maç başladı dakika 1 Olcay karşı karşıya köşeye tıkırladı, dibinden dışarı gitti.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.