Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senuzulme1 -- 11 Temmuz 2021; 0:51:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok haklısın kanka, bundan sonra afrikadaki yaprak giyen kabilelerle karşılaştırmalıyız
  • inanmıyorum, erasmus'a gitmişsin !!!! :OOO
  • Afganistan, Uganda, Somali, Endonezya, Bangladeş ile falan karşılaştırıp mutlu olmamız gerektiğini söylemeyi unutmuş konu sahibi arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 28 Mayıs 2020; 21:6:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mızrakla hayvan avlayan, uçak görse okla vurmaya çalışan Papua Yeni Gine Kinası 2 lira. Avrupa ile kıyaslanacak hal mi kaldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

inanmıyorum, erasmus'a gitmişsin !!!! :OOO
    Ukalalık yapmışsın, ben de ukala cevap veriyorum.

Her yurtdışındaki Erasmuş öğrencisidir zaten değil mi?. Ehliyeti de atayım mı?

.

• Bu seferde Cin ve Rusya kiyaslama konusu gelmis devam gencler elestirmeye.

• Ne diyorsun sen ya

• Yazık lan adamların tek savunma argümanı "neden kıyaslıyorsunuz"

Sadece bu kadar

Cevap vermeye bile değmez
    Bu arada Opel corsa 100 bin km de 98 model.. fiyatı sadece 100 Euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 29 Mayıs 2020; 15:48:17 >

• Polonya'da asgari ücret ne kadar onuda yazsaydınız keşke. Konuya katılıyorum artık Avrupa ülkeleri ile değil orta doğu ve Afrika ile kıyaslamamız gerekiyor klasman farkından dolayı.

• Siyasi olarak sürekli kendisini avrupa dan üstün tutmaya kalkıp dünya lideri izlenimi vermeye çalışan bir lider ile kafaya takmamak kolay mı her konuşmasında Avrupaya bir laf çarpma peşinde olunca sürü psikolojisi özgüven ile gelip milletimiz kıyaslama yapıyor ve hayal kırıklığı ile Dh ye girip sövüyor gidiyor anlamak zor değil gündemi takip etmemek
    ruh sağlığı için önemli
  • senuzulme1 kullanıcısına yanıt
    Peki sence karşılaştırma yapmak yanlış mı sence seninde örnek verdiğin avrupa ülkelerimi yoksa burası mı ?

• Özet: Yurtdışında yaşıyorum.

• ''Bence sürekli sebepler bulup kendinizi mutsuz edeceğinize mutlu ve olumlu kalmaya bakın. Yaşamayı bilene her yerde yaşamak güzel.'' Bu laf kabullenme ve biatçı bir tavırdır, insanlar tabi ki her zaman daha iyi yaşam imkanlarını hedefler kötüsünü düşünen zaten bir birey dahi olamamış köledir.

Ben genelde kıyaslama yapmam ama en basitinden tanıdığım biri üstünden örnek vereyim. Almanya'da 4-5 yıl çalışıp para biriktiren bir dostum 3 taksi alarak kiraya verdi şimdi kazancı aylık 15-20bin euro arası her 3 ayda bir buraya gelip ortalamanın bir tık üsttü dükkan satın alıp kiraya veriyor. Parasını burada değerlendirip ülkemin parasının değersizliği bir güzel sömürüyor. Buna kızıyor muyum hayır hatta helal olsun diyorum. Ha birde altında Almaya'da 40 bin euro aldığı Passat ülkemde 500 bin tl satılıyor, onu yaz ayları deniz yolu ile kargolatıp 1 yıl kullanma izni ile zevkle kullanıyor. Aynı aracı ben almak istesem 300 bin tl vergiyi yani arabanın 1.5 tanesini devlete vermem gerekmekte. Şimdi sana göre ben bunları görüp mutlu olup olumlu kalmalıyım öylemi ok bro...

• quote:

Orijinalden alıntı: senuzulme1

Ukalalık yapmışsın, ben de ukala cevap veriyorum.

Her yurtdışındaki Erasmuş öğrencisidir zaten değil mi?. Ehliyeti de atayım mı?

Alıntıları Göster
    inanmıyorum medeniyetler beşiği polonyada ehliyet alabilmişsin !!!!!! :OO

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.