Şimdi Ara

Avrasya Tüneli 20 Aralık'ta açılıyor, bilmeniz gereken her şey yazımızda (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
5.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hadi oradan cahil edepsiz o bahsettiğin yıllarda İbb ile hükümet aynı değildi anca laf ebeliği yaparsın başka bir şey yok ukala seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    istisnalar kaideyi bozmaz sen varoşlarda kırsalda yaşıyorsun bu benim suçum değil

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

istisnalar kaideyi bozmaz sen varoşlarda kırsalda yaşıyorsun bu benim suçum değil

bu zihniyetteki bir insana zaten diyecek bir şeyim yok.
  • ykurtulus kullanıcısına yanıt
    söyleyecek bir şeyin olmaması kendi problemin

• BU MEMLEKETTE CHP ATATÜRKÜN VEFATINA KADAR 1938 KADAR HATASIYLA SEVABIYLA ÇOK İŞLER YAPMIŞTIR
    BU MEMLEKETTE ADNAN MENDERES ÇOK ÇOK HİZMETLERİ VARDIR.SÜLEYMAN DEMİRELİN EN BÜYÜK İCRAATI BOĞAZ KÖPRÜSÜ.ECEVİT KIBRIS HARBİDEN DOLAYI KATKISI. TURGUT ÖZAL EN AZ ADNAN MENDERES İCRAATLARI NECMETTTİN ERBAKANIN ÖNGÖRÜLERİ SAYESİNDE HİZMETLERİ. GELECEK NESİLLERDE RECEP TAYYİP ERDOĞANI RAHMETLE VE DUAYLA ANACAKTIR.BUNU HİÇ BİR ZAMAN ATATÜRKÇÜYÜM ZANNEDEN SOLCULAR FETOCULAR ANLAMAYACAK.KİM MEMLEKET HAYRINA İÇİN BİR İŞ YAPMIŞSA ALLAH RAZI OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usata53

BU MEMLEKETTE CHP ATATÜRKÜN VEFATINA KADAR 1938 KADAR HATASIYLA SEVABIYLA ÇOK İŞLER YAPMIŞTIR
    BU MEMLEKETTE ADNAN MENDERES ÇOK ÇOK HİZMETLERİ VARDIR.SÜLEYMAN DEMİRELİN EN BÜYÜK İCRAATI BOĞAZ KÖPRÜSÜ.ECEVİT KIBRIS HARBİDEN DOLAYI KATKISI. TURGUT ÖZAL EN AZ ADNAN MENDERES İCRAATLARI NECMETTTİN ERBAKANIN ÖNGÖRÜLERİ SAYESİNDE HİZMETLERİ. GELECEK NESİLLERDE RECEP TAYYİP ERDOĞANI RAHMETLE VE DUAYLA ANACAKTIR.BUNU HİÇ BİR ZAMAN ATATÜRKÇÜYÜM ZANNEDEN SOLCULAR FETOCULAR ANLAMAYACAK.KİM MEMLEKET HAYRINA İÇİN BİR İŞ YAPMIŞSA ALLAH RAZI OLSUN.

Size sonuna kadar katılıyorum kardeşim yazınızda Cumhuriyetten günümüze rahmetli olan başbakan ve cumhurbaşkanlarından bahsetmişiniz herkes istediği partiye ve başkanına gönül verebilir ama yaptığı hizmetleri görmezden gelemez 3 kez Avrasya'dan geçtim süper bir nimet Avrupa yakasındayken kısa zamanda kendinizi Asya yakasında buluyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.