Şimdi Ara

avr amfi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar kendime ufak çapta bi avr amfi almak istiyorum bunun için biraz yardıma ihtiyacım var
    elimde bana yetecek bir sub var amfisi arızalı z906 wat ını bilmiyorum
    bir takımda 5 yollu sony ssl90v hoparlörüm var 2*100w
    elimdeki pasif sub ı bu amfi ile kullanabilirmiyim birkaç forumda araştırdım ama fazla bilgim olamadığı için yazmak zorunda kaldım
    amfinin arka menüsü oldukça zengin ve 2 adet sub woofer girişi var birinde pre out yazıyor diğerinde subwoofer bunlar ne anlama geliyor

çok pahalı amfilere bakmıyorum aşağı yukarı 2. elde 400-500 tl civarı dijital çıkışları olan 300-350w civarı avr düşünüyorum
    iyi ses versin yada vermesin çoğunlukla film ve azda müzik amaçlı hedefim bu teşekkürler herkese.
     avr amfi hakkında

avr amfi hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cigabyte2 -- 24 Aralık 2015; 21:47:06 >

• cigabyte2 kullanıcısına yanıt
    RX-V596RDS'te 1 numaralı olarak gösterdiğiniz yer giriştir. Oradan ses alamazsınız. 2 numaralı gösterdiğiniz yer ise çıkıştır ancak bir anfi ile yükseltilmesi gerekir.
    VSX-417'te sağ üstteki yer giriştir. Oradan ses alamazsınız. Sol alttaki yer ise çıkıştır ancak bir anfi ile yükseltilmesi gerekir.
    Pre-Out deyimi preanfi seviyesinde çıkış için kullanılır. Yani bir anfi le güçlendirilmesi gerektiğini anlatır.
  • Technics SA-AX7 avr amplide pasif SW için SW terminalş çıkışı var. direk buraya bağlayabilirsin.
    sa-ax7 2. elde geçen hafta 250 TL ye satıldı. DD, DTS deteği yok 5.1; 6 kanal analog girişi var oradan DD, DTS, BluRay bağlantısı yapılabilir.
     avr amfi hakkında
    illa ucuz avr ampli aranıyorsa Trident analog 5.1 girişli amplileri var. 6 kanal çıkışlı. pasif SW hoparlör içinde SW ampli çıkış terminali var.  avr amfi hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 3 Ocak 2016; 10:19:56 >

• teşekkürler arkadaşlar bilgiler için ucuz amfi istemiyorum özellikle markasız olanlar asla .
  • birtane buldum sahibinden de ama satılmış maalesef

avr amfi hakkında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.