Şimdi Ara

avr amfi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    528 Mesaj
    merhaba arkadaşlar kendime ufak çapta bi avr amfi almak istiyorum bunun için biraz yardıma ihtiyacım var
    elimde bana yetecek bir sub var amfisi arızalı z906 wat ını bilmiyorum
    bir takımda 5 yollu sony ssl90v hoparlörüm var 2*100w
    elimdeki pasif sub ı bu amfi ile kullanabilirmiyim birkaç forumda araştırdım ama fazla bilgim olamadığı için yazmak zorunda kaldım
    amfinin arka menüsü oldukça zengin ve 2 adet sub woofer girişi var birinde pre out yazıyor diğerinde subwoofer bunlar ne anlama geliyor

çok pahalı amfilere bakmıyorum aşağı yukarı 2. elde 400-500 tl civarı dijital çıkışları olan 300-350w civarı avr düşünüyorum
    iyi ses versin yada vermesin çoğunlukla film ve azda müzik amaçlı hedefim bu teşekkürler herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cigabyte2 -- 24 Aralık 2015; 21:47:06 >

|
    |

• Binbaşı
    1544 Mesaj

RX-V596RDS'te 1 numaralı olarak gösterdiğiniz yer giriştir. Oradan ses alamazsınız. 2 numaralı gösterdiğiniz yer ise çıkıştır ancak bir anfi ile yükseltilmesi gerekir.
    VSX-417'te sağ üstteki yer giriştir. Oradan ses alamazsınız. Sol alttaki yer ise çıkıştır ancak bir anfi ile yükseltilmesi gerekir.
    Pre-Out deyimi preanfi seviyesinde çıkış için kullanılır. Yani bir anfi le güçlendirilmesi gerektiğini anlatır.
    |
    |
    cigabyte2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sa-ax7 2. elde geçen hafta 250 TL ye satıldı. DD, DTS deteği yok 5.1; 6 kanal analog girişi var oradan DD, DTS, BluRay bağlantısı yapılabilir.

illa ucuz avr ampli aranıyorsa Trident analog 5.1 girişli amplileri var. 6 kanal çıkışlı. pasif SW hoparlör içinde SW ampli çıkış terminali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cantan -- 3 Ocak 2016; 10:19:56 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    528 Mesaj
    teşekkürler arkadaşlar bilgiler için ucuz amfi istemiyorum özellikle markasız olanlar asla .
    |
    |

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
haberler
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.