Şimdi Ara

Avni Aker de son durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sahanın üstü karla kaplı. Benim anlamadığım durum , neden kar yağdığında branda ile saha örtülmüyor. Başakşehir de de aynısı oldu . niye yapılmıyor anlam veremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bunu diyecektim. Branda serseler o sahaya hiçbirÅŸey olmaz 2 sene önce kayserispor gs ile oynuyordu yanılmadıysam branda ile kapladılar sahayı saha süperdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü işlerine gelmiyor kardeşim

• Giresunda mac iptal aksam trabzondada ıptal olur hatta aksama kalmaz.
    koysana macı 2-3e allah sızı bıldıgı gıbı yapsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Giresunda mac iptal aksam trabzondada ıptal olur hatta aksama kalmaz.
    koysana macı 2-3e allah sızı bıldıgı gıbı yapsın

Merkeze sabah 8'den şu saate kadar aralıksız yagıyor ki Merkeze bu kadar kar yağdıgını hiç hatırlamam Trabzon'da
  • yahu bi siz düşünebildiniz bunu di mi ? koskoca yönetim, stad görevlileri düşünemedi ?

zaten sabah 7 den beri gereken yapılacaktı ama aralıksız kar yağıyor trabzona. sabah 6 da uyandım.6 dan beri efsane yağış var.

20 tane branda örtsen de fayda etmez. tamamen temizlesen bile 20 dk sonra yine aynı şekilde dolacak zemin
  • ARENADA ÇATI VAR NİYE BAŞKA STATYUMLARDA YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

yahu bi siz düşünebildiniz bunu di mi ? koskoca yönetim, stad görevlileri düşünemedi ?

zaten sabah 7 den beri gereken yapılacaktı ama aralıksız kar yağıyor trabzona. sabah 6 da uyandım.6 dan beri efsane yağış var.

20 tane branda örtsen de fayda etmez. tamamen temizlesen bile 20 dk sonra yine aynı şekilde dolacak zemin

Eger kar uyarisi varsa son 2 3 gun örteceksin brandayi. Sabah ortunce tabi işe yaramaz

• yahu birader branda örtünce nolacaktı bana onu söylesene bi ? sadece bugün 30 cm kar oldu. 2 günde en az 40 ederdi o. 90x120 metrelik alanda branda üstüne biriken 40 cmlik karı nereye taşıyacaksın ? taşırken yine dolacaktı zaten kar.

aralıksız şiddetli kar yağıyor.

gidin güneş duasına çıkın belki o zaman işe yarar.
  • Branda az kar yağışında işe yarar. 30-40 cmlik karda işe yaramaz. Kaldıramazsın o brandayı.
  • Bu kar yağısının geleceği belliydi 1 hafta önceden söyleniyordu Trabzon'da yogun kar yağısı olacak diye. O zaman şu fikstür yeniden düzenlenemez miydi? Niye devlet dairesi usulu çalışıyor bu sistem?

• HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Ne yapacaksın maçı istanbula mı aldıracaksın

Herşey bir tarafa Karadeniz de kar yağdı mı tutamazsın. öyle brandayla falan olacak iş değil. Zemin ısıtmalı bile olsa 15-20 dakika da o yağışta saha yine aynı olur. Hatta çok sulak olduğu için de kayar futbolcular.

Bu seferde bu yağışta niye top oynatıyosun ertelesene diye bağırır millet.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Günü değişebilirdi onu diyorum

• HeartQuake kullanıcısına yanıt
    Değişti işte
  • geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.