Şimdi Ara

Avm içine lokanta açmak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
13.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exhell

burger king için 500 bin dolar?

sağlam yerde sağlam bk açmak trilyonluk iş ne sanıyodun liseli? 500k yı duyunca afalladın tabi, çok para sanıyon 100 bini falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

sağlam yerde sağlam bk açmak trilyonluk iş ne sanıyodun liseli? 500k yı duyunca afalladın tabi, çok para sanıyon 100 bini falan

• Katık döneri araştırın derim ucuz ve değişik bi tarz yapıyorlar lavaşı ısıtıyorlar ve sabah erken saatlerinden gece 2-3lere kadar evlere sipariş götürüyorlar çok büyük tavuk ve et döneri tüketiyorlar bayilik ücretide 10.000tl olması lazım tam emin değilim çok fazla yerde yok ama çok sağlam işliyor görükle bursa için böyle , eskişehirdede var orasıda aynı anlattığım gibi.

http://www.perizade.com/kulahta-patates-kizartmasiyla-iki-bin-kisiye-is bununda araştırın derim sonuçta YAĞSIZ değişik bi lezzet olabilir bide adını hatırlayamadığım vardı patatesle ince ince şiş gibi bir şeye takıyorlardı aklıma geldi ama aklına gelen arkadaş çıkar mutlaka

Burger King tırları oluyor birde yol kenarlarına veya burger olmayan yerlere veriyorlar onun şartlarını bilen biri olursa üniversitelere vs yerlere koymanız mantıklı olur

Veya yeni üniversiteler açılıyor bir sürü orlarda ucuz+güzel+temiz bir yemek yeri açarsanız kesinlikle avm den daha çok işler ve kirası daha ucuz olabilir.

Türkiye'de yemek sektörü zor batar biz boğazımı düşkün milletiz güzel temiz yemek olunca vazgeçmeyiz :)

• noyan tavsiyen için teşekkürler fakat patetes,döner gibi bir iş yapmayı düşünmüyorum..
    istanbuldaki avm'ler arasında en çok hangisini ziyaret ediyorsunuz peki
  • Önemli olan ziyaret değilki önmeli olan ilk onca bi boş yer bak en çok ziyaret edilenlerde hiç boş dükkan yok..

Cevahir şişlide çok sağlam.

hertürlü yol durumuna müsait minibüs otobüs metro metrobüs
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Önemli olan ziyaret değilki önmeli olan ilk onca bi boş yer bak en çok ziyaret edilenlerde hiç boş dükkan yok..

Cevahir şişlide çok sağlam.

hertürlü yol durumuna müsait minibüs otobüs metro metrobüs

onun farkındayım zaten ayrıca birçok yerde yer olmadığınıda biliyorum sadece burdaki insanların hangi alışveriş merkezelerini tercih ettiğini sormak istedim, yoksa aklımdaki avm belli sayılır
  • hani arabası olmayan 1 vasıta ile gidebilceği yer bakıyor genelde bilemedin 2 vasıta.

Şuan 1 vasıta ile cevahir ve forum istanbula gidebiliyorum örnek. 2 vasıta ile nişantaşı levent teki birçok avm ye gidebilirim nede olsa metro yolunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

quote:

ne sanıyodun? 100 dolar mı olucaktı ?

evet Kdv Hariç 600.000 ABD Dolarından Başlıyor Dükkanın Büyüklüğüne göre Yükseliyor.
  • avm hangi semtte olacak semtin önemi büyüktür çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFRo-TAFRo

avm hangi semtte olacak semtin önemi büyüktür çünkü

kafamda 2 veya 3 yer var güngören,avcılar,beylikdüzü-hadımköy tarafı
  • hocam avm'yi iyi seçmelisin derim evime çok yakın olduğu için capitol avm'den ornek vereyim yemek alanının %50si neredeyse mc burger king ve pizza hut'ın elinde geri kalan payın %25i hacıoğlu geri kalan 25lik dilim ise diğer ufak işletmelerin elinde simdi sen boyle bi yerde pideci açsan çok zor işin 25lik payın içinde en iyi olman lazım çünkü malum pizza hut burger gibi mekanlar eline su dökülemeyecek mekanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck billy

hocam avm'yi iyi seçmelisin derim evime çok yakın olduğu için capitol avm'den ornek vereyim yemek alanının %50si neredeyse mc burger king ve pizza hut'ın elinde geri kalan payın %25i hacıoğlu geri kalan 25lik dilim ise diğer ufak işletmelerin elinde simdi sen boyle bi yerde pideci açsan çok zor işin 25lik payın içinde en iyi olman lazım çünkü malum pizza hut burger gibi mekanlar eline su dökülemeyecek mekanlar

hocam o konuda haklısınız , özelikle evlere , işyerlerine paket olayına girmeyi düşünüyorum zaten , tek avm müşterisini hedef olarak almayı düşünmüyorum.
  • up.
  • önce yemek işinden anlıyormusun keza sadece dışardan göründüğü gibi hiç değildir öncelikle bu işi sevip zevk alman gerekir. Para kazanmak istiyorsan alıp satacağın işlere yönel yapmak emek ister çaba ve sabır ister 150 bin bu işi açmak için çok iyi para ama sen ne kadar dayanabilirsin bu işi yapan bir yerde 1 ay bedava çalış neyden bahsettiğin hakkında bir fikrin olsun ne açacağın önemli değil senin neyi başaracağın önemli çalışanlarla uğraşmak sandığın kadar eğlenceli değil bir gün sıkılınca yeter deyip bırakamazsın kredi var eğer bir gün nefret etsen dahi her sabah orayı açmaya gitmek zorundasın zarar ettiğin bir gün senin hiç bir işine yaramıcak bir para için birinin kaprisini çekme psikolojisi çok zor bence kredi çek ve hazine bonosu al inanaılmaz faiz veriyor sana hiç maliyeti yok saygılar
  • Yemek sektoru epey risklidir hele ki AVM'de. Genclerin yedigi Burger King ve Mc Donalds zaten. Bir de KFC var. Pizza icin de Sbarro, Pizza Hut. Doner icin Hosta. Iskender icin HD. Arbys'de meshur oldu. Markalasmis pideciler de var.

Buyuk ihtimalle batarsin kendi isini kurarsan AVM icinde
  • avm içinden vazgeçtim şuan için zaten bakıyorum da üstünden baya bir zaman geçmiş şimdi kafamda avm dışında 45-50 m2 lik bir yer buldum orayı değerlendiricem.
  • hiç girme derim o parayla batarsın. açacaksanız marka bişiler açmalısınız. en azından marka açmasan bile epey yüklü miktar nakit para lazım sana. yoksa yazık günah olur paranı oturur ağlarsın..

bunun yerine dışarı da bi pizzacı aç evlere servisli. hafta 1 düzenli olarak broşürtler dağıt. hatta gözünden şöyle bir 5 milyar falan çıkar kampanya yap 1-2 ay süresince. örnek vereyim 1 orta boy alana 1 orta boy bedava falan diye. reklam ve isim çok önemli.
  • Burger king açmak öle he diince olmuyor 500bin 1milyon çivarı şubesini almak..
  • Şu an ben de benzer bir durumdayım. Benim gördüğüm kadarıyla alışveriş merkezi kalabalıksa ne açarsan aç iş yapıyor. Ama yeni açılan fazla rağbet görmeyen bir yerse sadece Burger King gibi büyük yerler iş yapabiliyor. Burada seçilecek yer gerçekten önem kazanıyor. Yani ya başından kazanıyorsun ya kaybediyorsun. Ben de sabah akşam planlar yapıyorum alternatifleri değerlendiriyorum. Riskleri minimuma indirmeye çalışıyorum ama ne olursa olsun yeteri kadar nakit paran yoksa risk yüksek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

avm içinden vazgeçtim şuan için zaten bakıyorum da üstünden baya bir zaman geçmiş şimdi kafamda avm dışında 45-50 m2 lik bir yer buldum orayı değerlendiricem.

naptın sonuc ne
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.