Şimdi Ara

AVL 2017-2018 2. Öneleme Turu | Östersund-Galatasaray | 13 Temmuz Pazartesi | (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
17.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir maça göre yorum yapmam normalde ama galatasaray böyle bi takıma yenilmemeli adı bile yener bırakın gerisini.Herkes Tudor diyor ama gsnin bu takımı hocasız bile darma duman etmesi lazımdı.

Biz bu sezon Emre Mor Lens ve iyide bir forvet alırsak beşiktaşla savaşırız bizdede bunlar olmazsa bjk yine şampiyon olur muhtelemen.
  • Spiker kesin gs liydi çok acıklı yorumlar yaptı Gs gibi bir uefa kupasını almış takım bu takıma nasıl baş edemez,bu takımla nasıl böyle oynar,yok yenmeliydi,yok gs şöyleydi böyleydi. Çok ağladı spiker ama olmadı
  • Ostursun ne la ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaraydan bu sene hiçbir şey olmaz, bunu dünkü maçta da gördük

hatta ben gs'nin yakın bir zamamda şampiyon olacağınıda sanmıyorum

artık ligde gs devri bitti diyebiliriz
  • Saian26 kullanıcısına yanıt
    EKG çektirsen iyi olur, kalp sağlığı önemli.
  • Ligi 4. sırada bitirirsek bu sene başarıdır bence..
  • 16.galatasaray

17.göztepe

18.kayserispor

gs bu yıl kümede arkadaşlar beni dinleyin iddaası falan varsa benim dediğimi oynayın GS BU YIL KÜME DÜŞECEEEEEEEEEEEEEEK BU YIL KÜMEDELER PTT 1.LİG GS HAYIRLI OLSUN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs bu sene ilk 4e giremez
  • gs bu seneyi ilk 10 da tamamlayamaz. istandabuldaki maç berabere bitecek. gs nin bu takıma gol atabileceğini sanmıyorum. %95 elenecektir. gs yi öyle bir duruma getirdilerki önümüzdeki 5 sene kendine gelemez. gs li olanlar 5 sene futbolla alakasını kessin kendisine başka hobby ler bulsun. sinir sisteminiz için daha iyi bir tercih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

sezon sonu lig tv yi iptal ettim.transferi hiç takip etmedim.yenildiğimizi de az önce gazeteden

öğrendim.tavsiye ederim güzel oluyor

planlı programlı batırılıyor takım artık buna eminim.

Bende sizin yaptığınızı yaptım hocam,gerçekten kafa rahat oluyor,sinir stres olma derdi yok,gerçekten herkese tavsiye edilir,dursun özbek gidene kadar tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Yarın sabah dursun Özbek sneijderin penisini öpüp özür dilemezse ben hiçbir şey bilmiyorum

Öpmedi

• Bari zevkli futbol olsa gs içerde zayıf rakiplerine geçen sene 5-6 atabiliyordu ne kadar kötü olsa da bakalım sneijder bruma poldi olmadan yine aynı golcü takım görüntüsünü gösterebilecek mi.
  • ayağına tüküreyim senin yasin

• Oyuncularda sanırım bi senkron yok. İleride daha iyi olurlar fakat tablo biraz vahim.

Futbolda taktik açıdan td önemlidir, moral motivasyon önemlidir ama sahaya da çıkıp kendi oynayacak hali yok. Tudor'a yüklenilmesini anlamıyorum.
  • siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Çare Drogba
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.