Şimdi Ara

AVI formatına dönüştürememe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    aranıza yeni katıldım ama ününüzü duymadım değil:)
    yetkili etkili iletişim gördüm ve bir teknoloji cahili olarak sorularımı soruyorum...

sorunum şu.
    mp4te videoyu seyredebilmek için ,AVI formatına dönüştürmem gerekiyormuş.mp4 ün bir de CDsi var ve içinde dönüştürme (AV converter.exe dosyası diye belirtiyor kullanım klavuzunda) programları var...yalnız cd yi yüklediğimde çeşit çeşit program gördüm..
    biri AVIConverter QVGA 20f En Setup
    biri AMV2.2-MP3set4_06 20061013
    biri AVI 200X176_NOSDRAM_EN_Setup
    biri AVI 220X176 EN_V2.1 Setup
    biri de MP3 Win98 driver. ..
    :)hepsini yazdım...

kullanım klavuzunda 220,176 örneği verilmiş ama ben bunların AVI li olanalrın hepsini kurdum bi sonuç alamadım...yüklendiğini zannediyordum.add ile dosyayı ekliyorum, ilerisi gelmiyor...
    "time duration" vs scope ları var.onalr klavuzda 0lanmış,dokunulmamış.ama bende sadece onşlarla uğraşınca vonverting'e başlıyor..
    şimdi, hangisini yüklemek gerekiyor ... ve yüklemeyle nasıl devam etmek gerekiyor..bir de onları çalıştırmak için başkka program mı gerekiyor...
    bu arada dönüştürmeye çalıştığım format wmv idi.

farkındayım biraz uzattım ama anlatamamış olmak ihtimalini en aza indirmeye çalıştım kendimce:)

yardımcı olursanız çok çok sevindirirsiniz.
    kolay gelsin.

• wmw ye çevirmek istedim. demişsin.
    yukarıdaki bilgilere göre bunlar sadece aviye çevirir.
    avinin çok formaatları var. mp4,divx.dx50,xvid. v.s. hepsi avi formatına çevirir.
    aviyi hangi cihazda seyretmek istediğini yazmamışsın.
    seyredeğin cihazda hangi avi formatlarını desteklediğini bulup ona dönüştürmen lazım.
    genel olarak total video converter birçok formatları birbirine dönüştürür. bu proğramdan faydalanabilirsin.
  • wmv den avi ye dönüştürmeye çalışıyorum.
    trident diye bir mp4player içinde oynatmak için.
    hangi çeşidine dönüşmesi lazım bilmiyorum ama cd sindeki dönüştürücülerin hiç biri ile dönüştüremedik.
  • oldu oldu hallettik akrdeşler:)oturumu değiştirince mucizevi bi şekilde halledildi:)...saygıalr.
  • total video converter programını googleden aratıp bul ve bu programla convert işlemlerini yap çok daha iyi bir programdır türkçe desteğide mevcuttur
  • aslında o programı indirmiştima am çok kompleks geldiği için sildim:D

çok teşekkür ediyorum lazım olunca o tarafa yönelirim:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.