Şimdi Ara

Avensis kullanıcısının gözünden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Hocam konuyu bugün yeni gördüm. Eline sağlık
    @vetenes hayırlı olsun gule gule kullanın.

Teşekkür ederim abi.

Airapper bunun fanlık ile alakası yok. İnsignia ihtiyaçlarımı karşılamadı. Şimdi passata müşteri var misal 2-3 bin lira kar ile satmak mümkün. İnsginiada bu imkansız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl sonra yan yana geldiğinde 2 araçtan en sorunsuzu sizin Avensis olur.
  • dsg belasina bulasmadan d sinifi dizel otomatik arabayi uygun fiyata veriyorlar motorda cok iyi arabada iyi dadindan yinmez kardes

• Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    O kesin. 10 senelik Avensis var arkadaşımda 200000 km yol yapmış. Tık yok arabada.

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 2001 model kullanıcısı var yakınımda.2.0 cc motor ilk sahibi.Hala ilk günkü gibi.Lpg takılı değil.Keyif aracı olarak kullanıyor.Bu arada konu için elinize sağlık.Kazasız iyi günlerde sürüş dilerim.
  • Urbanrevolt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Teşekkür ederim abi.

Airapper bunun fanlık ile alakası yok. İnsignia ihtiyaçlarımı karşılamadı. Şimdi passata müşteri var misal 2-3 bin lira kar ile satmak mümkün. İnsginiada bu imkansız :)

Vw alip satarak zenginmi olsak napsak arkadassss sen soyle

iyi fikir aslinda Ciddiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

quote:

quote:

Teşekkür ederim abi.

Ben bunu uzun zamandır yapıyorum tavsiye ederim. Otomobil Bilgin de iyiyse gir bu işe. Harcanma buralarda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

quote:

quote:

Teşekkür ederim abi.

Ben bunu uzun zamandır yapıyorum tavsiye ederim. Otomobil Bilgin de iyiyse gir bu işe. Harcanma buralarda.

Dusunmek lazim yinede hayyirli satislar.

• güzel inceleme ,tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan_15 -- 6 Aralık 2015; 2:43:52 >
  • bir arabadan beklediğim her şey hatta fazlası insigniada var, arabanın her tarafından kalite akıyor, böyle bir arabayı opelin üretmiş olmasına insan gerçekten hayret ediyor
  • sinan_15 S kullanıcısına yanıt
    Hocam orada kasıt selekt hızının çok yavaş oluşu. Yani acil durumda selekt yapmak istiyirsunuz ama siz selekt atana kadar tehlikenin içine düşüyorsunuz. Örneğin sizi fark etneyip kavşağa girmeye çalışan birini gece karanliğinda nasıl uyaracaksınız en hızlı şekilde? Yoksa trafikte araçların tamponlarina arkadan yapışıp eşkiyalık yapan vandallara ben de karşıyım. Gerekmedikçe kullanmam selektör.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

O kesin. 10 senelik Avensis var arkadaşımda 200000 km yol yapmış. Tık yok arabada.

Benimki 317.370km oldu bugün 2007 model.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyelim. 1 milyon km'yi devirin hocam Toyota size yeni Avensis hediye etsin Amerika'da Honda Accord verdi bu şekilde müşterisine. Ayrıca Camry sahipleri için türlü kampanyalar yapıyor Toyota Usa, yeter artık değiştirin araçları diyorlar

1 milyon zor artık,eskisi gibi fazla yol yapmıyorum Çok anılarım geçti,hala memnunum aracımdan,bir sıkıntısını görmedim.Her 10.000 bakıma girdiğim de yeni avensis istiyorum vermiyorlar napim
    Yeni Avensis'e ben de baktım ama 2013 makyajlı Avensis'in üzerine 20-30 bin vermeye değecek bir şey görmedim. Sizdeki önceki nesil Avensis bence gelmiş olan en iyi Avensis kasası. Aracınızın kıymetini bilin. Benim gözüm hala 2.0 dizel elegant donanim 2005-2008 Avensis'te ama temizini bulmak çok zor. Ayrıca alan adam satmıyor.

• bir tok kapı degil....

Avensis kullanıcısının gözünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

bir tok kapı degil....

Avensis kullanıcısının gözünden

Onun yeri ayrı

T25 kasa tam bir efsane cidden.2009 dan sonra çıkan kasa ile karizmayı bozdular :)
    2.0D4D T25 satan çok az.Alan satmıyor.Ortaköy Toyota yetkili servise benim araçtan bir iki tane geliyor her seferinde rastlaşıyoruz,geçen ayna için sanayiye gittim,TR de bu motor bu kasa avensis varmıydı dedi herif

2013 yılında bahaettiğiniz Avensis'ten bir tane kaçırdımki sormayın. 2 gün kaldı galeride ben parayı toparlayamadan satıldı. Daha sonra aynı aracı başka bir arladaşımda tecrübe etme şansım oldu. O gün bu gündür en beğendiğim Avensis T25 D4D 2.0 Avensis. Sonradan Toyota o kaliteyi yakalayamadı. Passat aldı yürüdü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.