Şimdi Ara

Avensis corolladan ucuza geldi resmen. Arac teslim alındı. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
4
Favori
5.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resim ve inceleme bekliyorum :) şenlendir buraları :)
  • umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Bu aracin rampa performansinin cok kotu oldugu soyleniyor deneme sansiniz oldu mu hic?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Bu aracin rampa performansinin cok kotu oldugu soyleniyor deneme sansiniz oldu mu hic?

Rampaya uzun dişlideyken yakalanırsan yığılma yapıyor bu doğrudur.

Her atmosferik gibi.
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim cevap Icin. 1.6 dizeli hem avensise hem corollaya koymali artik toyota.

• quote:

Tesekkur ederim cevap Icin. 1.6 dizeli hem avensise hem corollaya koymali artik toyota.

Rica ederim lakin bu bir problem değil çünki üretici daha kısa oranlı dişli seçeneklerini de hizmetine sunmuş. Gerekirse çekersin üçüncü dişliye çıkamayacağın rampa kalmaz.
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oyle. Lakin motordaki zorlanma hissi insani uzuyor biraz. Benim gelen ses hosuma gitsede turbolu araclarin rampa performansini istiyor insan.

• toyota/mazda ve opel bu üç salak motor kombinasyonlarında, motor-şanzıman kombinasyonlarında tam bir geri zekalı gibi davranıyor
    yawrum toyota 1.4 dizel nedir lan 1,4 tsi/fsi anlarım, 1.0 ecobosst benzinli anlarımda 1.4 dizel ne lan
    madem 1.4 dizelin bu kadr iyiydi şimdi nedenbu kadar geç bir saatte 1,6 dizel çıkardın onuda sadece versoya koyuyorsun.
    versoya koyuyorsun onada dizel otomatik koymuyorsun.
    auris gibi bir araca atmosferik bir motor koyuyorsun yanına cvt koyuyorsun
    afedersin salak mısın la sen dizelde otomatikte halen insanlar rahat değiller
    diğer taraftan opel daha yeni adam gibi 1.6 dizel 130 hp bir motor yaptı onda da otomatik yok bu iki firma dam gibi çalışsa piyasayı silir sürpürürler

mazdadan hiç bahsetmeye gerek yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

resim ve inceleme bekliyorum :) şenlendir buraları :)

Abi özeri bekliyorum. Yakında istanbula geliyor. Patlatiriz videolu testi. Bu arada şu an avensisteyim yolcu koltuğunda.

• quote:

Yok hocam o kadarda değil. Seçtiğiniz vites doğruysa sıkıntı olmaz rahat çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Abi özeri bekliyorum. Yakında istanbula geliyor. Patlatiriz videolu testi. Bu arada şu an avensisteyim yolcu koltuğunda.

Iyi yolculuklar uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı dönüşünüz iyi olacak galiba bu arada çok rahatsın galiba Avensiste

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Iyi yolculuklar uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı dönüşünüz iyi olacak galiba bu arada çok rahatsın galiba Avensiste

Valla öyle oldu abi. Şöyle sağlam karşılaştırmalı performans ve tüketim testi yapacam özer dostumla.

• Hayırlı olsun hocam. Sizin aracın konusunda lpgli avensis almayı düşündüğümüzü söylemiştim, araç hakkında fikir alışverişinde bulunmuştuk. Sizin de sahip olmanıza çok sevindim. Araç ilk zamanlarda hantal gibi geliyordu bize ama ya biz alıştık ya da araç açıldı şu an hiçbir performans sıkıntımız yok. Olması gereken gibi. Ayrıca lpg ile yakıtı da oldukça iyi durumda. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Hayırlı olsun hocam. Sizin aracın konusunda lpgli avensis almayı düşündüğümüzü söylemiştim, araç hakkında fikir alışverişinde bulunmuştuk. Sizin de sahip olmanıza çok sevindim. Araç ilk zamanlarda hantal gibi geliyordu bize ama ya biz alıştık ya da araç açıldı şu an hiçbir performans sıkıntımız yok. Olması gereken gibi. Ayrıca lpg ile yakıtı da oldukça iyi durumda. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Teşekkür ederim hocam. Sizinde araciniz hayirli olsun. Guvenli surusler dierim.

Avensis benim degil kardesimin bu arada.

• Hayırlı uğurlu olsun Şirvan kardeşim, bu arada yeni Corolla lar günden güne gözüme hoş gözüküyor hatta Avensis ten bile.

Bu arada yeni nesil Avensis e dair bir haber var mı ki?

Corolla daki tasarım, konfor ve sürüş adına gösterilen gelişmeler yeni Avensis e de eklendiğinde hayli iddialı bir model olacaktır bence, ayrıca Bmw imzalı dizeller ya da turbo benzinliler de bu araçta kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Hayırlı uğurlu olsun Şirvan kardeşim, bu arada yeni Corolla lar günden güne gözüme hoş gözüküyor hatta Avensis ten bile.

Bu arada yeni nesil Avensis e dair bir haber var mı ki?

Corolla daki tasarım, konfor ve sürüş adına gösterilen gelişmeler yeni Avensis e de eklendiğinde hayli iddialı bir model olacaktır bence, ayrıca Bmw imzalı dizeller ya da turbo benzinliler de bu araçta kullanılabilir.

Teşekkür ederim.
    Avensisin yuzu eskidi tabi. Yeni kasa, yeni dizel motor gelirse daha iddali olacaktir. Ama ulkemizde dusuk hacim ve otm araclar tutuldugu icin basarisi bu kombinasyona bagli kalıyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutsirvan -- 12 Mayıs 2014; 1:35:14 >
  • Hayırlı olsun, testinizi merakla bekliyoruz.

Toyota'nın ülkemizde yaptığı hatalar.

Avensise 1.6 benzinli otomatik versiyonu neden koymazsın?

1.6 dizel motoru ve otomatik opsiyonunu neden avensis, verso, rav4, corolla, auris, auris ts gibi modellere koymazsın?

Corolla, avensis gibi modellerde niye opsiyon listesi yok? Sunroof opsiyonu eklemek çok mu zor?

1.33 corolla ve auris modellerine niye otomatik koymazsın? 1.6 motora neden life donanım koymazsın?

Toyota vios gibi bir modelini neden ülkemize getirmezsin?

Toyota bu hataları yapmasa ülkemizde satışlarda şu an liderliğe oynardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 12 Mayıs 2014; 10:07:53 >
  • 1.6 d4d motor BMW den gelen motor, anlaşma gereği corolla ve aurise konulmayacak deniyordu en son haberlerde... Haberde verso ve avensis'e gelebileceği söyleniyordu, Verso'ya geldi, avensis için beklentiye girilebilir, son 6 ay içinde başka açıklama olmadıysa 1.6 dizel corolla ve auris'e gelmeyecek... Ben Corolla eşim Yaris sahibiyiz... Ticari ve arazi araçları ayırırsak binek olarak avensis ve hibrit araçları olması gerektiği gibi, diğer modellerde anlamsız donanım eksiklikleri var... Fiyat konusunda diğer üreticilerde olduğu gibi tüm Toyota modelleri de bana göre ederinden fazla fiyatla satılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Hayırlı olsun, testinizi merakla bekliyoruz.

Toyota'nın ülkemizde yaptığı hatalar.

Avensise 1.6 benzinli otomatik versiyonu neden koymazsın?

1.6 dizel motoru ve otomatik opsiyonunu neden avensis, verso, rav4, corolla, auris, auris ts gibi modellere koymazsın?

Corolla, avensis gibi modellerde niye opsiyon listesi yok? Sunroof opsiyonu eklemek çok mu zor?

1.33 corolla ve auris modellerine niye otomatik koymazsın? 1.6 motora neden life donanım koymazsın?

Toyota vios gibi bir modelini neden ülkemize getirmezsin?

Toyota bu hataları yapmasa ülkemizde satışlarda şu an liderliğe oynardı.

Teşekkür ederim hocam.

Tepkileriniz doğru yönde. Artık buradaki yönetim basiretsizligi mi yoksa toyota 'nin umursamaz tavrı mi bilinmez.

• umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Umut kardeş sonunda bende avensisimi aldim Araca lpg taktirmak istiyorum. Sizin böyle bir düşünceniz var mi? Hangi kit uyumludur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Umut kardeş sonunda bende avensisimi aldim Araca lpg taktirmak istiyorum. Sizin böyle bir düşünceniz var mi? Hangi kit uyumludur acaba?

Hocam hayirli olsun. Güvenli ve keyifli surusler dilerim.

Prins düşünüyordum ama toplamda 2500 tl yi buluyormuş. Landirenzo ise 2000 TL yi buluyor ama 3 yıl motor garantisi de veriyor. Landi sanki daha mantıklı gibi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.