Şimdi Ara

Avensis corolladan ucuza geldi resmen. Arac teslim alındı. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
4
Favori
5.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende prins kit var. Yol bilg gosterdigi ortalamanin %20si lpg yakiyor. Bana fazla gibi geldi, lpg ile kullanan varsa kendi verilerini paylasabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Kardes o kasa 1.8 t yi baya bi kullanmıştım. Konfor superdi.

Ama yol tutus iyi degildi.

Yol tutus iyide viraj performansi cok iyi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Hocam düz gidişe mi yol tutuş diyorsunuz ?

Şöyle desem : virajda ve slalomda vasat.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: linqs

quote:

Hocam düz gidişe mi yol tutuş diyorsunuz ?

Şöyle desem : virajda ve slalomda vasat.

Yol tutustan kastim yuksek hizlardaki stabilite idi hocam ama haklisiniz yol tutus diyince asil viraj ve slalom performansi daha onemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linqs -- 18 Mayıs 2014; 15:18:19 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Umut kardeş sonunda bende avensisimi aldim Araca lpg taktirmak istiyorum. Sizin böyle bir düşünceniz var mi? Hangi kit uyumludur acaba?

Hocam hayirli olsun. Güvenli ve keyifli surusler dilerim.

Prins düşünüyordum ama toplamda 2500 tl yi buluyormuş. Landirenzo ise 2000 TL yi buluyor ama 3 yıl motor garantisi de veriyor. Landi sanki daha mantıklı gibi.

Anladım. Landi yoktu aklımda. Ama dediginiz gibi motor garantisi veriyorsa düşünülür. Bildiğim kadariyla bosch enjektör kullaniyorlar. Yalniz benim araç 22 bin km'de bu durumda landirenzo motor garantisi verir mi? Prins vsi 2 baktim 2600 gibi bir rakam çıkardılar. Ancak atmosferik uyumlu bir motor valvematic. Turbolu araçlar için tavsiye ediyorlar bu tip pahali kitleri. Bu arada dün bütün verileri sifirlayip 200 km kadar yol yaptim otobanda. 110-130 arasi kullandim 6 lt kadar tuketti. Bence uzun yolda kullanan için bu arabada lpg gereksiz.

• Gittin deli gibi yakan 1.6 lpgsiz binemeyecegin araci aldirdin ucuza aldim diye kendini kandiriyosun :))
    Allahtan otomatik almadiniz yoksa silkelenmekten sarhos olurdunuz :)))

• quote:

quote:

quote:

Umut kardeş sonunda bende avensisimi aldim Araca lpg taktirmak istiyorum. Sizin böyle bir düşünceniz var mi? Hangi kit uyumludur acaba?

Hocam hayirli olsun. Güvenli ve keyifli surusler dilerim.

Prins düşünüyordum ama toplamda 2500 tl yi buluyormuş. Landirenzo ise 2000 TL yi buluyor ama 3 yıl motor garantisi de veriyor. Landi sanki daha mantıklı gibi.

Anladım. Landi yoktu aklımda. Ama dediginiz gibi motor garantisi veriyorsa düşünülür. Bildiğim kadariyla bosch enjektör kullaniyorlar. Yalniz benim araç 22 bin km'de bu durumda landirenzo motor garantisi verir mi? Prins vsi 2 baktim 2600 gibi bir rakam çıkardılar. Ancak atmosferik uyumlu bir motor valvematic. Turbolu araçlar için tavsiye ediyorlar bu tip pahali kitleri. Bu arada dün bütün verileri sifirlayip 200 km kadar yol yaptim otobanda. 110-130 arasi kullandim 6 lt kadar tuketti. Bence uzun yolda kullanan için bu arabada lpg gereksiz.

2013 model ise garanti veriyor hocam. Landi kıt 1600 tl diğer masraflar ile beraber 2 bin tl civarı oluyor hocam. Ayda bin km geçilmiyor ise benzin ile devam bence.

• airarmada A kullanıcısına yanıt
    Kimden ve neden bahsettiğiniz anlaşilmamış. Daha aciklayici içinde teknik veri ve tecrübe içeren bir mesaj yazsaydiniz eyiydi

• umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Ayda 800 km civari biniyorum. Uzun vadede lpg yinede karlı olmaz mi? Yarin adana olgun lpg'ye bir ugramak ustiyorum landi için.

• quote:

Ayda 800 km civari biniyorum. Uzun vadede lpg yinede karlı olmaz mi? Yarin adana olgun lpg'ye bir ugramak ustiyorum landi için.

Lpg taktirsaniz ayda 100 lira tasarruf edersiniz. 2,5 yilda ancak amorti edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Gittin deli gibi yakan 1.6 lpgsiz binemeyecegin araci aldirdin ucuza aldim diye kendini kandiriyosun :))
    Allahtan otomatik almadiniz yoksa silkelenmekten sarhos olurdunuz :)))

Yılın kac oldugu degil de sizin oto bilginiz biraz garip geliyor bana. Gecen pejo motor aliyor dediniz, simdi benzinli otm toyota silkeler diyorsunuz.

Üstad dsg yi ve tsi yi inan senden daha iyi bilirim. Ikisini de kullandim. Ikisininde keyfi 10 numara. Herkesin tercihi ayni olmak zorunda degil. 3 yil once aurisi satarken bir daha toyota almam demiştim ama sartlar degisti ve aldim. Şimdi bana iğneleyici mesaj atmaniza gerek yok.

Size araciizla keyifli ve ekonomik surusler dilerim.

• 1.5 Sene önce elegant extra için 58.500 fiyat almıştık, vay anasını şimdi 79.000 olmuş, şarap gibi araba, elegant modeli aşırı boş bu arada ekstra 7 bin daha verilip extra alınmalı.
  • Güncel kasa dizel passat confortline için 67500 fiyat almıştım kasa yeni değiştiğinde, 1 ay önce 92 bin lira istediler. Varın siz düşünün.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.