Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Avensis baskı balata fiyat farkı uçurum uçurum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
6.624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Avensis baskı balata fiyat farkı uçurum uçurum !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3471 Mesaj
      18 Mayıs 2014 01:18:27

bende gecen yaz sonu yarıs baskı balatasını degıstırmıstım 1200tl cıvarı bırsey tutmustu.tabıı benım volanda torna edılmıstı.toyota yetkılı servıslerı ındırımlı halı bıle pahalı.tamam otomobıl sorun cıkartmıyor fakat bu sekılde de fazla gıbı.120 bın bakımına 396tl verdım gecen hafta,ustelık 450tl den fıyat dusurerek

bosch yetkılı servıslerındende fıyat almanızı onerırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 18 Mayıs 2014; 1:20:26 >
      |
      |
      programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
    • Yarbay
      2431 Mesaj
      18 Mayıs 2014 01:18:36
      Yetkili srvis normali dir. Parçadan kar+ işçilikden kar+ çalışanların maaşları+ işyeri sigortası derken fiyat 2 , 3 katı boyuta çıkıveriyor.

Orijinali derken Birçok üretici gibi toyota da debriyaj setini kendisi üretmiyor. Üzerinden valeo da çıkabilir asısın da valeo daha ucuz olacağını sanıyorum.
      |
      |

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.