Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
9
Favori
70.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 oldum ben ^^ buarada taktik verirmisiniz ya hangi binaları koriyim en fazla 50 tane duvar koyabıldıgımız icin hepsini kaplayamadım köy binasını level arttırınca artıyomu o sınır bide savunma için taktik lütfen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: k0rhan

10 oldum ben ^^ buarada taktik verirmisiniz ya hangi binaları koriyim en fazla 50 tane duvar koyabıldıgımız icin hepsini kaplayamadım köy binasını level arttırınca artıyomu o sınır bide savunma için taktik lütfen :D

Hocam 2. ve ya 3. Sayfada bunun hakkinda bir seyler yazmistim oraya bir bakin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 18 Ağustos 2012; 9:53:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide anasayfaya eklermisin daha öncede yazdım game center hesabım alpergom . 1 gün gibi bir sürede de clan kalesini kurabilirim diye düşünüyorum.
  • Bu yesil taslari hemen bitirmeyin dediniz. Hangi durumlar icin kullanayim ozaman? Suan 9.lvlim. 25k altin ev icin sonra direk klan icin biriktirecem. 1,5 gunluk kalkan surem var. Artik yarin aksama katilirim size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes birbirini gamecenterdan eklesin lütfen... Toplu olarak eklemek için bir kişiyi yazdıktan sonra virgül koyun diğerini yazın. Bir de oyundaki nickleri farklı olan kişilerin seviyelerini yazamadım. Onlarda oyun nicklerini belirtirse sevinirim.

Edit: İlk mesajı şu anda insanları oyunun grafikleri ya da konusu hoşlarına gider de oynar diye böyle tutuyorum. Klan oturunca değiştireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 18 Ağustos 2012; 12:36:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Gerçek Değilim

Herkes birbirini gamecenterdan eklesin lütfen... Toplu olarak eklemek için bir kişiyi yazdıktan sonra virgül koyun diğerini yazın. Bir de oyundaki nickleri farklı olan kişilerin seviyelerini yazamadım. Onlarda oyun nicklerini belirtirse sevinirim.

Edit: İlk mesajı şu anda insanları oyunun grafikleri ya da konusu hoşlarına gider de oynar diye böyle tutuyorum. Klan oturunca değiştireceğim.

Bence seviyeleri yazma. Cunku seviyeler cabuk degisiyor cok ugrasirsin.. Ama herkesin oyundaki ismini bilsek iyi olur. Ben gc'a yazdim burayada yazayim oyundaki adim Galiolas..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

quote:

Orijinalden alıntı: Ben Gerçek Değilim

Herkes birbirini gamecenterdan eklesin lütfen... Toplu olarak eklemek için bir kişiyi yazdıktan sonra virgül koyun diğerini yazın. Bir de oyundaki nickleri farklı olan kişilerin seviyelerini yazamadım. Onlarda oyun nicklerini belirtirse sevinirim.

Bence seviyeleri yazma. Cunku seviyeler cabuk degisiyor cok ugrasirsin.. Ama herkesin oyundaki ismini bilsek iyi olur. Ben gc'a yazdim burayada yazayim oyundaki adim Galiolas..

Şu zamanlarda seviyeler çok hızlı değişiyor olabilir ama ileride öyle olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Bugün ilk saldırıyı aldım. 10k altın 4k iksir gitmiş saldıran elemanda 2 tane top var neyine güveniyor bilmiyorum ama birazdan çok pis dalacam ve buraya ss koyacam buraya

ben öyle dalıyorum yuksek parası olanlara sonra herseyi harcıyorum kaybetcek biseyim kalmıyo :D

• maks goldu 63k yaptım 40k biriktiriyimde geliym clana :D
  • quote:

Bu yesil taslari hemen bitirmeyin dediniz. Hangi durumlar icin kullanayim ozaman? Suan 9.lvlim. 25k altin ev icin sonra direk klan icin biriktirecem. 1,5 gunluk kalkan surem var. Artik yarin aksama katilirim size..

Yesil taslarinizi, merkez binasi gibi uzun ve pahali seylerde kullanmaniz sizin yarariniza olacaktir. Ornek vermek gerekirse 6. Seviye bir merkez binasi 750.000 gold istiyor. Sizin bunu biriktirmeniz 4 gun surer. 4 gun hic saldiri almadan yapmaniz imkansiz, her saldirida 100 k gittigini goze alirsak + her saldirida 12 saat koruma aldiginizi dusunursek daha da uzar bu sure. Online'ken saldiri almiyorsunuz bu arada. Bu yuzden en iyisi uzun ve masrafli insaatlarda gemlere basvurmaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panzeraction

İki sorum olacak
    Kupa nasıl kazanıyoruz
    Bir de eşleşme olayı ne işe yarıyor(multiplayer için herhalde ama eşleşmeyi yapınca isteyen kiśi bize saldırabiliyor mu?

1. Sorunuz, Multiplayer maclarindan kupa kazanabiliyorsunuz. + bir de saldiri alip basarili savunma yaptiginizda aliyorsunuz.
    2. Sorunuzun yaniti ise, eslesmeden kastiniz sol altta saldira basip belli bir miktarda altin karsiliginda rakip bulmaksa, evet rakibinize saldirdiginizda onun mesajlar kisminda "intikam" butonu cikar. Boylelikle size saldirabilir. Ancak eger her hangi bir savunma mekanizmasina zarar verdiyseniz adamin (havan topu vs) yada ana binasini yiktiysaniz, 12 saatlik bir koruma baslar saldirdiginiz rakipte. Intikam butonuna basarsa bu korumayi kaybedecektir. Savunmaniza bakip karar vericektir buna, korumasini riske edip etmeyecegine yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 18 Ağustos 2012; 14:55:28 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Bugün ilk saldırıyı aldım. 10k altın 4k iksir gitmiş saldıran elemanda 2 tane top var neyine güveniyor bilmiyorum ama birazdan çok pis dalacam ve buraya ss koyacam buraya

ben öyle dalıyorum yuksek parası olanlara sonra herseyi harcıyorum kaybetcek biseyim kalmıyo :D

Hocam en iyi yontemdir ikiye bolun ordunuzu, daha leveliniz dusuk ilk bankalara saldirin gold ve elixiri alin, savunmalar duzgun yerlestirilmemisse direk ilk savunmalari yikin sonra koyu halleder adamlariniz. 18-19 dan sonra biraz daha stratejik olucak isler. Insanlar akillaniyor hemen bankalarin etrafina mortarlar koyuyorlar, o zamanda iki tane troop birakicaksiniz yem olarak. Mortar onlara attiginda hemen duvarlara patlayici tasiyan adamlari salicaksiniz. Savunmanin duvari kirilmis olacak, iceri adamlarinizi birakacaksiniz. Sonra cumbus zaten

• Yaw ben bu gobbokoyu alamadim binturlu. Adamlar niye once toplara saldirmiyor!!? Bunu nasil gerceklestirebilirm?

• gold ve iksir kaybediyosun sadece binalarına bişey olmuyor
  • quote:

Yaw ben bu gobbokoyu alamadim binturlu. Adamlar niye once toplara saldirmiyor!!? Bunu nasil gerceklestirebilirm?

Hocam barbarlar ve archer'larin oncelikleri herhangi bir sey. Onceligi savunma olan askerler var. Mesela devler. Devler sadece savunmalara saldiriyorlar. Devler icin, kislayi 4. Seviye yapmaniz gerekmektedir
    Devlerle yapmam derseniz, 6 yonden barbarlar ile saldirmaniz gerekecek tabii ki yetmesi icin kamplarin seviyelerini artirmaniz gerekecektir. (daha cok troop kapasitesi icin)

Bahsi gecen oncelik saldirma onceligidir. Bu bilgiyi kisla icerisinde askerlerin simgelerinin yaninda ki "i" butonundan gorebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 18 Ağustos 2012; 15:23:20 >

• quote:

gold ve iksir kaybediyosun sadece binalarına bişey olmuyor

peki saldırıyı kazanana mı gidiyor o altın ve iksirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

evet daha önce başkasına saldırmadınmı hiç :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k0rhan -- 18 Ağustos 2012; 15:20:26 >
  • quote:

quote:

quote:

dostum daha kurmadım,başlamadım.
    çiftlik oyunundayım günde 3 kez şarja takıyorum çiftlik yüzünden :) bunuda kurarsam kalkamam başından,sadece soruyorum.çiftlikte bitmeye yakın bırakırım.bunu kurarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathLotus

quote:

Yaw ben bu gobbokoyu alamadim binturlu. Adamlar niye once toplara saldirmiyor!!? Bunu nasil gerceklestirebilirm?

Hocam barbarlar ve archer'larin oncelikleri herhangi bir sey. Onceligi savunma olan askerler var. Mesela devler. Devler sadece savunmalara saldiriyorlar. Devler icin, kislayi 4. Seviye yapmaniz gerekmektedir
    Devlerle yapmam derseniz, 6 yonden barbarlar ile saldirmaniz gerekecek tabii ki yetmesi icin kamplarin seviyelerini artirmaniz gerekecektir. (daha cok troop kapasitesi icin)

Bahsi gecen oncelik saldirma onceligidir. Bu bilgiyi kisla icerisinde askerlerin simgelerinin yaninda ki "i" butonundan gorebilirsiniz.

Yarin yakacam o gobbokoyu bi devlerim olsun.. Adamlarda altinda kalmadi sadece gorevlere devam edebilmem icin orayi gecmeliyim. Suan onceligim altin kasmak. Belki kaleyi gelistirmek icin 16saat beklemek yerine taslarimi kullanirim..

• quote:

quote:

quote:

Dostum peki taslara ne oluyor? Onlar duruyor dimi? Buarada ben senin butun evlerinin yikilmis halini gordum. Onlar sonra kendi kendinemi geri geliyor?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.