Şimdi Ara

Avenging Wrath ##Clash Of Clans## [KLAN KAPALI] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
9
Favori
70.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Savas alaninda cikartmadigin surece geri geliyorlar.. Ama basarsan yaralanmamis bile olsa orda kaliyor onlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan giremiyorum oyuna.. Sunucuya bakim yapiliyormus..

• bende varım bende varım gamecenter hesabım oferkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikiDef

Avengin Wrath iyi evet ( ben oyun firmasına askerleri geri döndürmeleri icin ulaşmayı deneyecegim )

Hocam evet ulasabilirseniz harika olur sag olun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLotus

quote:

Avengin Wrath iyi evet ( ben oyun firmasına askerleri geri döndürmeleri icin ulaşmayı deneyecegim )

Kanki bu yeşil zımbırtıyı sadece reel paraylamı alabiliyoruz iapcracker deniyorum ama kabul etmiyor bi yolunu bulur alırsam yaşadık

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

quote:

Kanki bu yeşil zımbırtıyı sadece reel paraylamı alabiliyoruz iapcracker deniyorum ama kabul etmiyor bi yolunu bulur alırsam yaşadık

Kanka sen ne diyosuun ben iapcracker dan tut rus hackerin hack'ine kadar herseyi denedim yok abi yok olmuyo

• CLANIMIZ ACILMISTIR

Avenging Wrath adimiz

Nasil girilir:
    Ilk once koyunuzde harap bir kale var bu kaleyi 40.000 gold'a yaptirmaniz gerekiyor. Yaptirdiginiz zaman burdan kalemi yaptirdim derseniz ya da ozel mesaj atarsaniz ben size oyun ici clan invite'i atarim hemen girersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 17 Ağustos 2012; 17:41:47 >
  • quote:

CLANIMIZ ACILMISTIR

Avenging Wrath adimiz

Nasil girilir:
    Ilk once koyunuzde harap bir kale var bu kaleyi 40.000 gold'a yaptirmaniz gerekiyor. Yaptirdiginiz zaman burdan kalemi yaptirdim derseniz ya da ozel mesaj atarsaniz ben size oyun ici clan invite'i atarim hemen girersiniz

Kanka beni alsana clana HanVincenzo

• ya ben oyundaki adımı yt yapmışım nasıl değştrcem
  • Ekle benide dostum

Gamecenter İD : nebakdinbiro

• ipaddeyimde bilgisayarda olan biri deneyebilirmi ingilizcemde cok iyi degil pek anlayamadim :D

Alright here y'all go. First of all close the game in multitask.. With ifile, Go to the clash of clans.app, open the folders res, then csv, open the file named buildings.csv with text viewer. If you are looking to change the elixir pumps to make gold instead look for the lines of code ""Elixir Pump","TID_BUILDING_ELIXIR_PUMP","TID_ELIXIR_PUMP_INFO","Resource","sc/buildings.sc","elixir_pump_lvl1",,"elixir_pump_const",,,1,"Gold",150,1,3,3,,"elixir_pump_upg",,,,,"Elixir",200,500,,,400,30,,,,"Building"". The first price that says gold is what resource it costs to make the building the second one is what the pump pumps out. Remember this so when you go back to change it u don't change the wrong one if u do then you won't be able to build more of them Due to desync. all you need to do is change the word Elixir to Gold (make sure you use caps for the first letter) and then save the file and your good to play. For the gold just scroll down till you find "ine","TID_BUILDING_GOLD_MINE","TID_GOLD_MINE_INFO","Resource","sc/buildings.sc","goldmine_lvl1",,"goldmine_const",,,1,"Elixir",150,1,3,3,,"goldmine_upg",,,,,"Gold",200,500,,,400,30,,,,"Building"" change "Gold" to "Elixir" same rules apply for the gold as elixir. If u guys change any of the numbers you will get a desync on the game do be careful. I suggest making a back up of the file just incase something happens and something gets changed somewhere.

• quote:

quote:

CLANIMIZ ACILMISTIR

Avenging Wrath adimiz

Nasil girilir:

Kanka nedense senin koyu sol altta friendsde goremiyorum. Gamecenter'ini sildim sen bi beni eklesene: ygzyln adim

• quote:

quote:

quote:

CLANIMIZ ACILMISTIR

Avenging Wrath adimiz

Nasil girilir:

Kanka nedense senin koyu sol altta friendsde goremiyorum. Gamecenter'ini sildim sen bi beni eklesene: ygzyln adim

ekledim tekrar hocam oyundaki nick '' yt '' gamecenter nick Hanvincenzo bu arada oyundaki nicki değiştirme şansımız yokmu

• Herkesi listeyi ekledim. Muhtemelen bazı arkadaşlar ileride oynamayı bırakacaktır ama şuanlık herkesi listeye ekliyorum. İlerde sadece klandakileri alacağım.
  • Hocam beni niye eklemedin listeye

• quote:

Orijinalden alıntı: The Catalyst

Hocam beni niye eklemedin listeye

gcni söylememişsin
  • quote:

ya ben oyundaki adımı yt yapmışım nasıl değştrcem

Hocam bilmiyorum sanirim degistirilmiyor

Bu arada clan kalenizi kurmamissiniz yada hala kuruluyor, alamiyorum cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 17 Ağustos 2012; 19:42:41 >
  • Bende başladım. İmzamda GameCenter ID var
  • Bende başlıyorum bakalım ekleyin benide gamecenter: aykytn2002

• quote:

quote:

ya ben oyundaki adımı yt yapmışım nasıl değştrcem

Hocam bilmiyorum sanirim degistirilmiyor

Bu arada clan kalenizi kurmamissiniz yada hala kuruluyor, alamiyorum cunku

40000 dolar yokki nasil kurayim kule

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.