Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ohaaa baya varmis ozaman simdiden baslayayim. Sagol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı tüylerim diken diken izledim diyebilirim.Star-Lord ile Iron Man buluşması baya eğlenceli olacak belli oldu.Thanos kasklı sahnede muazzam gözüküyor.Thor ise önceki filmlerine kıyasla çok daha sağlam olacak gibi duruyor.O küçük kız büyük ihtimalle Gamora o sahne de flashback gibi duruyor.Thanos'un elinde patlattığı cisim Tesseract sanırım Thor'u tutarken.Kaptan'ın sahnesinde ise instagramda bi teori gördüm Wakanda'da herb tarzı güçlendirici bir şey içmiş olabilir diyorlardı.Gözlerinin rengi sarı çünkü bağırırken.Ya da kayıp olan ruh taşı sayesinde olabilir mi acaba başka türlü Thanos'un yumruğunu bloklaması imkansız gibi bir şey çünkü.

Son olarak gerçekten inanılmaz bir film geliyor.Umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz.10 senedir bu anı bekliyor çoğu insan.
  • fragman çok iyi olmuş eğer filmden daha fazla sahne vermezler ise 2 milyar $ gişe görmemesi için bir neden yok umarım 4-5 tane fragman yayınlamazlar.
  • Thanosun ziplayip yumruk attigi yerle cap'in elini tuttugu sahne ayni yerde degil bu bir..

Ondan once thanos i hope they dont forget you tarzi bir sey soyluyor iron man e ve iron manin bulundugu yer thanosun yumruk attigi sahnedeki yer ile ayni..

Sanirim iron man ölecek filmde.. Yazarken bile kotu oluyor insan umarim yaniliyorumdur

• gemiye yapıştığını biliyorum da sonra onların ayrıldıklarını unutmuşum ben.aynen o şekilde olabilir aslında
  • aynen büyük ihtimalle öyle olacak.önce millet sempati duyar biraz.sonra da gelip iron man'i öldürür herkes nefret eder
  • Su en cok merak ettigim ruh tasi kimde veya nerede ?

Olasiliklar:

Titan gezegeninde

Heimdallda (en cok iliskili olan heimdall ama dusuk ihtimal bence)

Ironmande (posterde ruh tasini ironmanla ilgilendirdiler. O sari gezegende biseyler olmus olabilir.

Kaptan abd de

Wakanda ruh tasi icin bulunmadiklari soylendi.

Cap sahnesi thanos zorlamiyor ama devaminda ne olacak ya da thanos neden o kadar sasirdi ? Acaba ruh tasi biyerlerinden fiskirabilir mi kaptanin. Belki mjolniride ondan oynatabilmistir diyecem ama hak edenle alakali vs.

o kadar da ince dusunmemislerdir.

• Iron man mefta olursa cok epik yaparlar olmedende ozlu bi soz soyler sonra gider.

• Millet çoşmuş..

Bu da enis kirazoğlu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 16 Mart 2018; 22:30:2 >

• Beyler Akasya da haftasonu bilet fiyatları kaç para şimdiden nerede izlicegime karar vermek istiyorum

• Kaptan amerikanin thanos'un elini yakaladigi sahne neydi oyle ya. Filmi izlemek icin sabirsizim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Iron Man - Tamer Karadağlı. Bu kadar mı alakasız olur onun haricinde problem yok gibi.

Harun Can Türkçe dublajda "Bana Spider-Man de" diyor ilginç

• Beyler thanos orda elmaya uzanır gibi hafif bir şekilde uzanmış kaptana ;kaptanda 2 eliyle zorda olsa karşılık verince thanos biraz şaşırıyor o kadar.Yoksa thanos yumruk atmışta kaptan engelemiş falan öyle bir şey yok ortada benim gördüğüm bu en azından
  • GotG ekibini gördük sonunda fragmanda
    Iron-man, Captain, Hulk, Thor gibi klasik Avengers karakterlerinin yanında en çok görmek istediğim ekip.
  • Ulan
  • Loki gene evreni satıyor thanosla savaşmıyor zeki çocuk

• Cinemaximum da bilet al butonu aktif oldu fakat şehirler gözükmüyor, arkadaşlarla nöbete başladık beyler bayanlar
  • Hepsi kahraman abileri ve ablaları canımm
    Onlardan saklayacak değilim diyordur
    Edit:Gifi görmemiştim, giften sonra doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 16 Mart 2018; 23:43:3 >

• LegendM kullanıcısına yanıt
    Bu fil mayısta mı nisanda mı çıkıyor bazılarında mayıs bazılarında nisan yazıyorda anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Bu fil mayısta mı nisanda mı çıkıyor bazılarında mayıs bazılarında nisan yazıyorda anlamadım

Mayıstı nisana alındı
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.