Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu baskasi devralsa hic guncelleme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers: Infinity War l 27.04.2018

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güç Thanos karşısında da kullanılamaz mı?

Avengers: Infinity War l 27.04.2018
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Kullanılamaz çünkü Thanos eldiveni topladığında Doctor Strange'in bu numarayı çektiği zaman taşı da zaten eldivenin içerisinde olacak; taşa ek olarak bu numaranın işe yaramasında Dormammu'nun karanlık evreninde zaman diye bir kavramın bulunmaması gibi bir etken varken Thanos'un zaman nedir bilmemesi gibi bir durum da yok.

• Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    Taşı almadan önce diyorum. Zamanı bilmesi buradan kaçabileceği anlamına gelmez ki? Yanlış mı biliyorum?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bu numarayı zaman konseptinden ve dolayısıyla zaman taşının varlığından bihaber olan Dormammu'ya yedirmekle Thanos'a yapmaya kalkmak arasında çok fark var ama. Thanos eldivensiz haliyle bile Dormammu ile kıyaslanmayacak kadar aşırı güçlü, stratejist ve evrenin en zeki varlıklarından biri olmak bir yana en önemlisi zaman nedir bildiğinden ve taşlardan haberdar olduğundan ötürü Strange bunu yapmaya kalksa ve onu bir döngüye sıkıştırmaya çalışsa bile Dormammu gibi sabaha kadar Strange'i öldürmeye çalışmak yerine yeşil taşı aldığı anda döngüyü kıracağını ve bu durumdan çıkabileceğini bilir.

Dolayısıyla zaman taşı hiçbir şekilde Thanos'u çıkamayacağı bir şeyin içine sıkıştıramaz ki Thanos dünyaya çok büyük ihtimalle elinde zaten iki ya da üç sonsuzluk taşı bulunarak gelecek. Bu taşlardan biri de tek başına zaman taşına kontra verebilecek bir taş da olabilir. Avengers'ta Mind Stone'un Space Stone'u durdurmaya yardım etmesi gibi yedi taş arasında da az biraz taş-kağıt-makas vari bir ilişki mevcut. MCU Thanos'u çizgi romandaki derecede zaman taşını tek elle alacak kadar inanılmaz bir güçte olmayacak olsa bile buraya beraberinde geldiği taşlardan biri Space Stone olsa pekala kendisini ve Strange'i döngünün dışına bir yerlere teleport edebilir ya da Mind Stone olsa Strange'i döngüyü kapatması yönünde kontrolü altına alabilir ki bunlara gerek kalmaz bile aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maximum_Carnage -- 23 Kasım 2017; 12:40:6 >

Teşekkürler ayrıntılı açıklama için. Şu karakterlerin arasındaki inanılmaz güç farkını çok seviyorum. 10 larca güzel güçlü efsanevi karakter varken, insanvari kahraman görmek gerçekten üzüyor beni. Thanos'u nasıl yenecekler bilmiyorum ama bu kadar güçlü bir varlığa kalkan, roket atarak dövüşmek yerine Dr Strange'de ki gibi "mantıklı" bir yol bulurlarsa daha hoş olur benim için. Eğer savaşacaklarsa da dans eden groot yerine ölen karakterler görürüz umarım. Aksi halde Thanos palyaço gibi olur.
    Bende bu zaman tasindan nasil kurtulcak olayini merak ediyordum suprizini kacirdiniz ama hocam aaa

• Evet karşınızda infinity war sızan senaryosu ekşisözlükte gördüm linkini buraya bırakıyorum direkt metni kopyalayacaktım ama uzun olduğundan kopyalanmıyor(Tabiki fake olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum)

Eğer böyle bir şey olursa açık ve net söylüyorum EF SA NE olur.En iyi süperkahraman filmi bile olabilir.(Hadi bakalım beklentiler yüksek)

• victor zsasz kullanıcısına yanıt
    okuyunca titredim

Thor Ragnaroktan spoiler

Helanın öldüğünü bende düşünmüyorum umarım görürüz film de
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Evet karşınızda infinity war sızan senaryosu ekşisözlükte gördüm linkini buraya bırakıyorum direkt metni kopyalayacaktım ama uzun olduğundan kopyalanmıyor(Tabiki fake olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum)

Eğer böyle bir şey olursa açık ve net söylüyorum EF SA NE olur.En iyi süperkahraman filmi bile olabilir.(Hadi bakalım beklentiler yüksek)

Valla bu d0ru mu demek duser bize

Tek kelimeyle enfes

Fake ise bile hayal etmesi guzeldi

Bir iki sorum var:

Thanos 5 tasa sahip sekilde dunyaya teleport oluyosa, sizan fragmanda neden sadece tek tas gozukuyodu eldivende ? Gerci Thor'un hala gozunun olmasi gibi tamamlanmamis CGI ile aciklanabilir

Ve dizi karakterleri de filme dahil edilecek mi, resmi olarak aciklandi mi ? 60 kusur karakter deniyodu, saniyorum ki bunlar da dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 23 Kasım 2017; 22:15:30 >

• Demekki buraya da girmeme zamanı geldi..

Gerçek olabilme riskine karşılık.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheBATMAN

quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Evet karşınızda infinity war sızan senaryosu ekşisözlükte gördüm linkini buraya bırakıyorum direkt metni kopyalayacaktım ama uzun olduğundan kopyalanmıyor(Tabiki fake olma ihtimali yüksek diye düşünüyorum)

Valla bu d0ru mu demek duser bize

Tek kelimeyle enfes

Fake ise bile hayal etmesi guzeldi

Bir iki sorum var:

Thanos 5 tasa sahip sekilde dunyaya teleport oluyosa, sizan fragmanda neden sadece tek tas gozukuyodu eldivende ? Gerci Thor'un hala gozunun olmasi gibi tamamlanmamis CGI ile aciklanabilir

Ve dizi karakterleri de filme dahil edilecek mi, resmi olarak aciklandi mi ? 60 kusur karakter deniyodu, saniyorum ki bunlar da dahil

Dizi karakterlerinin olup olmaması konusunda ben olmayacağı düşüncesindeydim (netflix ile mcu dünyasının birbirinden iyice ayrıldığı söyleniyordu) ama marvel bize güzel bir sürpriz yapabilir.Ne deyim inşallah olur daredevil beyazperdede gözükmeyi hakediyor bence

3 te hepsi olcekse 4 de all abone one midir nedir bi onu mu izliyecegiz

Gerçekten okuması bile heyecan verici . Eğerki başarıyla bu senaryoyu sinemaya yansıtırlarsa kesinlikle en efsane filmler arasına gireceğine kuşku bile yok

• bizim groot büyüdümü acep
  • Sızdırıldığı söylenen senaryonun bazı bölümleri Avengers Assemble çizgi filminde işlenmişti merak edenler bakabilir.Bu senaryo gerçekleşirse salonda oturur ağlarım heralde :D
    Bunun dışında Marvel'a güvenmesem de Russo lara güveniyorum en iyi süperkahraman filmini yapmışlardır.
  • Senaryo efsane zaten o tarz bişey olur çünkü Russolar filmin merkezinde Thanos olacak demişti.

Şu senaryoyu ezberleyip izlesem yine 100 kere keyif alırım abi mükemmel ötesi cidden detaylar farklı olacaktır tabi bana göre ama gidişat ve temel olaylar bu şekilde olursa çr dünyasının zirvesine oturur bu film.

Ve yukarda arkadaşın dediği gibi Avengers çizgi filminde de bu tarz bi senaryo vardı 20 dk lık bişey bölümleri merak eden izleyebilir keyifliydi. Ben o thanoslu bölümleri izlemiştim gidişat nasıl olur diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 24 Kasım 2017; 7:31:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Senaryoyu kesin bizim wakara yazmıştır dedim. Kesin olarak fake bu. Zaten farkettiyseniz adam bütün teorileri alıp Lego setinde çıkan bilgilerle birleştirmiş. Yaşı maks 13 falandır

Dizi karakterleri kesin olarak filmde yok boşa ümitlenmeyin
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.