Şimdi Ara

Avengers: Endgame (2019) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.250
Cevap
36
Favori
376.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moueson

Hocam ilk yenilmezler filminde Hulk Loki nin tüm kemiklerini kırmasina rağmen Loki ölmemiş kısa bir zamanda eski haline gelmişti. Son filmde nasıl oluyorsa bogarak ölebiliyor bence garip

Alıntıları Göster
    Orda kemikleri kırılmamıştı filmin sonunda rahat hareket edebiliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam sağolun Kendimi Marvel fanı bilirdim siz benden daha fan çıktınız hocam . Müsade ederseniz artık aklıma bir şey takılırsa direk size soracağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 25 Kasım 2018; 23:57:48 >
  • marvelde tek tanri var o da one above all

ama olaya living tribunal, death, eternity, galactus, infinity falan karıştırmayın şşt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 26 Kasım 2018; 0:17:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Arkadaşa sormussun ama vaktim varken cevaplayayim

Loki Thor odin vs.yarı tanrı,olumsuz değil lakin.thor Ragnarok ta odin olmuştu hatırlarsan.mevzu uzun ve karisik ama detaya girmeyeyim.

Bu arada ilgini çekecektir,buradaki birçok arkadasta bilir lakin evrene yabanciysan,o sonsuzluk taşları nin hepsinin ismi var

Tessecart

Heidmall

Aether

Necklace

Orb

Scepter

Baş harfleri thanos oluyor :p

Alıntıları Göster
    Heimdall ne alaka?

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Heimdall ne alaka?

Alıntıları Göster
    Heimdall değil hocam

Avengers: Endgame (2019)

Ruh taşı.heidmall :)

Bekçi başı heimdall :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 26 Kasım 2018; 0:40:47 >

• Akşam akşam çok gevezelik ettim herkesten özür.ama hikayemide anlatmadan geçemeyeceğim.uyku tutmadı da :)

Ben çok küçüktüm ,maddi durumumuz da çok iyi değildi zamanlar.

Ev sahibimizde çok zengin.istanbulda hanları hamamları olan,kardeşi 90 larda millet vekili varlıklı bir aileydi.evlerinde bedava otururduk.gecekondusu vardı.biz sahip çıkardık işte ayyaslar içinde içki icmesin.yikilmasin dökülmesin biz otururduk.kirada almazlardi.nur içinde yatsın

Ev sahibinin oglu,abartmiyorum bana 2 çuval çizgi roman vermişti.icinde tommiks Teksas zagor Marvel aklınıza ne gelirse.hepsi orijinal

Ben onları okudum.ve evin önüne kilim serdim sattım.:).çocuğum para yok.bi baktım alan 10 ar 10 ar alıyor.bugunun parası 1 lira desen.10 tane satip hamburger alıyorum top alıyorum çikolata alıyorum :)

Malliga bakarmisiniz.gerizekali olacağım o zamandan belliymis :).Allah beni kahretmesin.simdi saklasam onları hepsini 30 bin liraya vermem antika :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 26 Kasım 2018; 0:57:9 >

• quote:

Heimdall değil hocam

Ruh taşı.heidmall :)

Bekçi başı heimdall :)

Alıntıları Göster
    Ruh taşıyla ne alakası var onu anlamadım.
    Edit: Tamam yanlış okuyormuşum da yine de heidmall ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 26 Kasım 2018; 2:33:22 >

• avengers 4 te en çok görmek istediğim karakter coulson reyiz, gerisi boş (captain marvel da genç hali ile bulunacağından ümidim var avengers için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

marvelde tek tanri var o da one above all

ama olaya living tribunal, death, eternity, galactus, infinity falan karıştırmayın şşt
    Karıştırılsa ne olacak ,one above all üstüne yokki
  • One above all'ı boşver de hotu'lu thanos varken eternity,living tribunal falan da kimmiş

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    iyi de hepsinin gücü sonsuz, galactus yok edilirse evren yok oluyor death yok olursa evren de yok oluyor falan, hangi organımız en önemlisi gibi bir şey

• quote:

Kızı uyuttum.kisa bir bilgi vereyim bari :)

Odin çok güçlü bir tanrı.all father diye geçer.tanrilarin babası gibi bisey.thanos odinden çekinir öyle diyeyim.ama olumsuz değildir.tanri kavramını bizim kurban olduğum Allah gibi düşünme :).Yunan tanrıları İskandinav tanrıları hep ölmüştür.odinde aslında İskandinav mitolojisinden gelir.

Tek gözü yoktur.bilgelik kuyusundan içmek için feda etmiştir.kendisini dağlara taşlara güçlü yapmıştır :).bir çok tanrı içinde en güçlülerden biridir ekstra özel güçleri vardır

Thor unda 12 farklı evresi var evrende.bu evrelerden birine son solo fliminde ulaştı.odin force evresine

Ondan yağdı esti gurledi.bunun böyle olacağını bu fliminde thorun flimi olacağını ifinity War başlığında flimden önce yazmıştım.yani thoru küçümseme

Hatta şöyle diyeyim en güçlü evresi run king Thor,galaktuslara kafa tutar.lakin thorun daha guclenecegini sanmıyorum.

Bu arada bu faz olayı DC evreninde de var.supermen in flash in fazlari.

Ez cümle.bu evrendeki tanrılari bizim Allah kavramı gibi düşünme.niye oluyor felan.

Bu arada Hulk unda evreleri var.world War Hulk,,world brekaer Hulk,Space punisher hulk vs vs

Yeni flim için spoiler olsun,hangi faz bilmem ama Hulk power up olacak ve çok güçlü bir fazına geçecek thanosu bir sahnede durduracak yada tokatlayacak.cunku power up sırası hulkta

Thor power up oldu.odin force

İron MAN en güçlü zirhini taktı.bleeding edgs

Hawkeye ronin olacak onu öğrendik

Sıra hulkta.onceki flimdeki ezikliği bundan.bu flimde power up yapıp aynı thorun wakandaya geliş sahnesi gibi milleti hype liyecekler

Thanosu çok severim.cok güçlüdür.olumsuzdur.en yukarlardadir,taşlarla durdurması imkansıza yakındır ama imkansız değildir.imkansiz olsa kim romanları niye okusun

Renault araba gibi düşün ,iyidir ama her zaman. İyinin iyisi vardır :).ehehehehe

Son olarak thanos reisin sözleri ile bitireyim

Artık çocuklar aç değil,ve gökyüzü daha mavi

Yuruye dur thanos reis :p

Alıntıları Göster
    Thor konusunda katılıyorum.Çoğu kişi daha gerçek Thor nedir görmedi bile.Hep filmlerinin boşa atılmış mermi olarak kalmış olması yatıyor bunda.Tabi hikayesi de farklı.3 filmlik olay değil.

Daha filmi de olmayacak bu nedenle göremeyeceğiz daha fazla Thor.

Yine Hulk konusu da aynı.Hatta Hulk için geç bile kaldılar .Çünkü 2008 sonrası film bile yapmadılar karaktere.

Scarlett de fazla anlatılamayan karakterlerden ayrıca.Hep eksik kalacaklar bunlar seyirci için.Ama Scarlett yeni evrende olabilir.

• One above all en güçlüsü de onun olduğu sayıları okumak istemezdim hani sonunu biliyoruz ya niye okuyayım ? Hayır yani hemen 5 diyalog da biter hikaye
  • Hocam senin istihbarat sağlamdır :)
    Yok mu fragman hakkında haberler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hakları Universal da ise filmlerde nasıl oynatıyorlar ?

• harun can ve tamer karadağlı açıkladı max 1 haftaya geliyor trailer

bence en geç cuma gelir

• kaynak var mı dostum?
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    https://www.instagram.com/p/Bqmqy4fAmv-/?hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 27 Kasım 2018; 0:54:41 >
  • çok teşekkürler. sevindirici haber dört gözle bekliyoruz
  • keşke thanos kazansa unutulmaz bir final olur
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.