Şimdi Ara

AVEA'nın yeni tarife paketleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
12.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar özellikle E365, tcell kullandıgından dolayı tamam bişiden haberin olmadıgı için belirtmek istedim!
    Aria ve Aycell markalı tüm hatlar AVEA oldu artık aria aycell yok buna alışsanız iyi olur, tüm tarifeler 2 hat içinde geçerli.!

tcell de böle tarife görmedin, şimdi geç avea ya da gör avantajları, insanı bedava konusturuyor valla
  • :D wallaha oyle isalla sooradan kaziklamaslar...! wala ock ii artik hep aryayi kullancam yasasin ali ve ayse, ilim ve irfan :D
  • E365 ve Negative®

EVEN
  • pohahaha

aven (aDoLF ve NeGa) daha ii olur

yada

AveO (anıl ozzy)

bu arada arya 100kontur kac para??
  • 9.5 milyondu son aldığımda
  • ben 8 kusure aldim en son !!! baya bi olmush yani... yaklasiiik 5-6 ay kdr
  • Bu kampanyalar Aria için de geçerli olu inşallah

Ayrıca kendi web sitelerine de baktım
    Bence bilgiler yetersiz
    Şu 4 numara olayında bütün üyeler sabit ücret verecek mi yoksa toplam sabit ücret tek midir?
    Sabit ücret 5.900.000 TL yazmışlar
    Benim 15 aydır 5 milyonu aşan fatura sayısı 5 i geçmedi

Mail ile sorayım dedim
    Web sitelerinde öyle bir link yok
    Bize ulaşın linkinde sadece tel numarası var
    Tle edince min 5 dk bekletiyorlar ben de sinir olup kapatıyorum.
    Açtıkları zaman da hep aynı mazaret
    Kamapanyadan dolayı yoğunuz
    İyi de anam kampanya sürekli var 12 ay var 24 saat var
    ama bunlarda önlem yok
  • Aria Aycell hatlar AVEA oldu arkadaslar anlamadınız mı? Yani bu tarifeler bir bütün lacak ve aria ile aycell sim kartlar aynı işlevleri görecek, hatta yakın zamanda elinizdeki hatları verip avea damgalı hatlarla anında degiştirebilecekmişsiniz, yani aria ve aycell silinecek artık tamamen!!

555 i ara akrdeş sana tavsiyem, ben tarifemi seçtim açık o yüzden ilgilenmiyorum artık detaylı: Evlere Şenlik bana göre
  • ben bugün bayiye sordum,aria ve aycell kullanıcıları 10 temmuzdan itibaren geçebileceklermiş bu tarifelere
  • bende evlere senlik seccem :D herkez turksel cunku :))))
  • tcelli aramak için tek fiyat daha uygun.evlere şenlikte diğer gsm operatörleri 7 kontür/dk,tek fiyatta 5 kontür/dk
  • Hayırlısı, 10 Temmuz..
  • e365 sitede baktım 100 kontör 10.000.000 olmuş,250yi de 21 yapmışlar düz hesap 20 yapsalar ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Evlere Şenlik tarifesi şu ana kadarki yapılmış en avantajlı tarife GSM sektöründe

ev iş, diger operatorler nereyi ararsanız arayın 3 kontor, bedava yaa

"Evlere Şenlik" tarifesinde diğer operatörlere (yani Turkcell ve Telsim'e) doğru yapılan arama 7 kontör. Diğer yurt içi aramalar 3 kontör. Yazdıkları ifadeden ilk anda anlaşılmayabiliyor. Bu ayrıntıya dikkat etmeden o tarifeye geçme sakın.

http://www.aveagsm.com.tr/tarifeler/faturasiz/evlere_senlik.shtml

Ben daha uygun bir tarife paketi çıkar diye bekliyordum, ama uygun tarife bulamadım kendime göre.

Bir de kontör yükleme süresini 90 güne indirmişler faturasız hat için. 90 gün içinde yükleme yapmazsan, arama yapamıyorsun. İkinci 90 günde de yükleme yapmazsan karşı taraftan da aranamıyorsun. En sonunda da yılbaşında hattın iptal oluyor.

• oha iyice sovuşluyolar adami.. bakin sindiden soyluyom! bu avea sonradan bi acilacak!!! bu kampanyalar fln cicim aylari bitince vericekler ayari...
  • Mobidik BAN yapıcak bi durum yok çünkü tüm operatorler öledi zaten, 1 senelik kontor yüklememe bollugu nerdendi?Şu an ayarına oturmus bence Ona kızacak bişi yok yani bence..

Diğer konu e365, aria bu felsefe ile yola çıkmadı, ben sanmıyorum!! Tcell ilk günden beri aynı tcell hemen hemen ama aria ve aycell de kazık bi durum olacagini zannetmiyorum, halkın en iyi operatoru olmayı amaçlıyor, o da öle dedigin gibi yapsa o zaman tcell i nasıl geçecek!! Bunlar hep düşünülmeli..
  • Valla ben artık kimseye Aria veya Avea tavsiye etmeyeceğim
    Müşterisi artan gsm ci keyfince hareket ediyor
    Sayı az olursa bunları elde tutmak için çabalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative®

Mobidik BAN yapıcak bi durum yok çünkü tüm operatorler öledi zaten, 1 senelik kontor yüklememe bollugu nerdendi?Şu an ayarına oturmus bence Ona kızacak bişi yok yani bence..

Tüm operatörler öyleydi ama, ben de bu hattı aldığım zaman 12+1 ay süresi var diye almıştım. Yani aldığım zamanki koşullar öyleydi ve ben de ekstradan farklı bir süre istemedim. Aynı koşulların sürdürülmesini isterdim sadece. Benim düşünceme göre, iyinin kötüleri değil, kötülerin iyiyi örnek olması daha güzel ve olumlu bir davranış tarzı.

Ayrıca bu kuruluşun çok kötü bir huyu var. Eski müşterileri cezalandırır nitelikte kampanyalar yapıyor hep. Sürekli yeni hat alana avantaj sağlıyor. (Örnek: (Sözde) 300 kontör kampanyası.) Bunu işnet kullandığım zamanlarda internet sağlayıcı servisleri de yapıyordu.

Diğer taraftan, mtiske arkadaşımızın dediği gibi, eğer AVEA büyük bir kullanıcı yüzdesini ele geçirirse, işte o zaman kullanıcısını sömürecek her uygulamayı anında getirir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobidik -- 4/7/2004 11:38:37 >

• tekel her kurulusun hayalidir asLlnda
  • Mobidik saygı duyarım dostum
    Ama AVEA bozulmayacak, sağlam hislerim var, ayrıca Mobidik hattı kullandıkca avantajlarını göreceksin, aria da öle idi, hattında ne kadar aranır, ararsan o kadar avantajlı hale geçiyordun, en basit örnegi her 5 dk aranınca 5 kontor geliyoR!

Diğer operatorlerde nerde böle bişi ? anca yok havadan şu kadar kontor şu kadar kontor yüklersen vs..illa şart olacak!!
    Kısacası hattı kullanmak için alanlara AVEA her türlü birebir olacak, ama hattı al kullanma sadece aran, o zaman bi avantajı olacagini zannetmiyorum,saygılar!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.