Şimdi Ara

Avea'da Ödemeli Arama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
263.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Orjinalden alıntı: pulse

Bayağı kolay yaw turkcell in ne kadar zor....

Zor olan yanı ne? *135*0536.........

Haklısın, umarım Turkcell yeni bir kolaylık geliştirir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drhakanaltiner

quote:

quote:

Evet *135* yapmak 9696 çevirmekten çok daha zor haklısın.. Kolaylık getirmeli Turkcell.. Tövbe tövbe.

• quote:

Orjinalden alıntı: bersoy

quote:

quote:

quote:

Evet *135* yapmak 9696 çevirmekten çok daha zor haklısın.. Kolaylık getirmeli Turkcell.. Tövbe tövbe.

Bencede 9696 yı çevirmek daha basit. İnsanın aklında kalacak bir rakam. ama *135* zor. Bersoy herkesin seçimi yorumu farklıdır. Ama yorumlara saygı göstermek gerekli değil mi güzel türkiye için, bu ülke hepimizin.

• bencede aynen öyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: orhangencebayhayrani

quote:

Orjinalden alıntı: bersoy

quote:

quote:

quote:

Hakılsın ama herkez *135* a alışmış artık kşmseninde zoruna gitmiyo galiba beni turkcell hattımdan arayanlar sürekli ödemeli arıyo...

Bencede 9696 yı çevirmek daha basit. İnsanın aklında kalacak bir rakam. ama *135* zor. Bersoy herkesin seçimi yorumu farklıdır. Ama yorumlara saygı göstermek gerekli değil mi güzel türkiye için, bu ülke hepimizin.

• zor olan yanı avea da yapılan ödemeli aramanın her zaman düşmemesi. karşı taraftaki abonenin 30 küsürmü ne altında kontorü varsa ödemeli kabul edememesi ve bu çağrıyı hiç görmemesi.... üstelik başına 9696 koyup arama yapıldığı zaman telefon direk açılıp boşa şarj harcıyor. bence en iyi ödemeli turkcell de. bakiye -20 olsa bile ödemeli çağrı düşüyor ekrana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deville

zor olan yanı avea da yapılan ödemeli aramanın her zaman düşmemesi. karşı taraftaki abonenin 30 küsürmü ne altında kontorü varsa ödemeli kabul edememesi ve bu çağrıyı hiç görmemesi.... üstelik başına 9696 koyup arama yapıldığı zaman telefon direk açılıp boşa şarj harcıyor. bence en iyi ödemeli turkcell de. bakiye -20 olsa bile ödemeli çağrı düşüyor ekrana.

Turkcell'e b.k atacaklar illa.. Cevabı yapıştırırlar işte böyle.
    Bir de Avea'da çok bekletiyormuş galiba.

• yaw boyle uzun surelı topıclerı nerden bulup cıkarıyoruz bır turlu anlamıs degıl ım ama. avea nın odemelı aramasından da bu beklenırdı zaten.
  • evet ama operatörler biz öneri yapmadan da hiç bir şey yapmazlar. Bu yüzden müşteri hizmetlerini arayıp dilek ve şikayetlerimizi belirtmeliyiz. (he birde aveayı aramışken marmara adasında cekmiyor dermisiniz benim kız orda da işlemin hızlandırılması için talep artışı gerekliymiş )
  • up

bana şimdi lazım oldu.bulmusken hortlatim dedim
  • bnde şimdi bakıodum nasıl oluo die bnde hortltiim bari
  • en az 3 ay soora bidaha hortliicak bu konu
  • başa 9696 yazıosun diye biliyorum ama bende arama yapamıyorum
  • ben hortlatcamm

iyide aradık diyelim, karşı tarafta 9696 gözüküyosa benim aradığımı nasıl anlıcak, hep kapatcak kim lan bu diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugareva

ben hortlatcamm

iyide aradık diyelim, karşı tarafta 9696 gözüküyosa benim aradığımı nasıl anlıcak, hep kapatcak kim lan bu diye

Ben hortlattım
  • MEZARDAN SESLER GELİYO

BU ARADA ŞU ŞEKİLDE ARAMA YAPILDIĞI ZAMANDA KARŞI TARAFA ÖDEMELİ ATIYO
    *135*5061112233#
  • Konu Yeğenim 1 Yaşındayken Açılmış

Şimdi 9 Yaşında[Kunye=]
  • Merhaba Avea kulanıcıları konu 2004 yılında acılmıştır ginede yeni avea kulanıcıların bilmiyenlerin bilgisi olması amacıyla paylasım yapmak ıstedım ınsallah yararlı olur bakiyeniz 0 bile olsa ginede yararlanabilirsiniz...

AVEADAN AVEAYYA ODEMELİ ARAMA YAPMAK İCİN

1 RİNCİ SECENEK --- *135*5551234567# BAŞINA 0 KOYAMADAN YAPIN

2 İNCİ SECENEK --- 9696 ARAYIN SİZİ ÖDEMELİ YÖNLENDİRECEKTİR

AVEADAN HER YONE ODEMELİ ARAMA YAPMAK İCİN VODAFONEYI VE TURKCELLE ODEMELI GONDEREBILIRSINIZ

1 RİNCİ SECENEK --- *125*05551234567# BUNDA BASINA 0 KOYACAKSINIZ

UCRETLİ MUSTERI HIZMETLERI NUMARASI 500

ACİL BİR DURUMUNUZ OLDU DİREKMEN UCRETSIZ LİRANIZ OLMASA BİLE 550 Yİ ARAYIP UCRETSIZ GORUSEBILIRSINIZ YALNIZ UCRETSIZ KURUMSAL OLDUGUNDAN DOLAYI SIZIN ISINIZI HAL EDEMIYORLAR AMA SIZ MUSTERI HIZMETLERINE LIRAM YOK BENI MUSTERI HIZMETLERINE BAGLAYIN DEMENIZ ARDINDAN KAYIT OLUSTURUYORLAR VE YARIM SAAT ICERISINDE SIZE DONUS YAPILIYOR KESİN CÖZÜMMDÜR DENENMİŞT
    İR

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.