Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tarife için yeni hat alıp yapmayı düşünüyordum 31 mayıs sonmuş kaçırdık. Anlamadığım neden bu kadar kısa süreli kampanya yapıyorlar çok saçma. Bimcell'e kaldık.
  • Bi kaç günle yırttım 19a kullanıyorum
  • Biraz önce aşağıdaki sms geldi:

YIKILAN Paketinizin kullanim suresi yarin dolacaktir,bakiyeniz varsa 23TL karsiligi otomatik yenilenecektir.Iptal etmek icin IPTAL yazip 1991e gonderin.

Ben 19 liralık kampanyaya kalmıştım. 23 lira mesajı standart herkese mi gidiyor yoksa çağrı merkezini aramak gerekir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben bimcell geçsem 1 ay takılsam sonradan avea ya taşısam hattımı sıkıntı olur mu ?

mesela avea 19 luk paketi yine yaptı ve ben bimcellden aveaya 19 luk paketi almak için geçiş yaptım sorun çıkıyor mu o zaman ?
  • bimcell de aveadan sayıldığı için bahsettiğin paketten yararlanamazsın..............
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: alpjasper

quote:

Orijinalden alıntı: emre6167

Merhaba ben bugün avea'ya geçmek için başvurdum amacım bu tarifeyi kullanmaktı ama kampanya 31 mayısta bitiyormuş.Geçiş işlemim 31ine kadar tamamlanmazsa ben bu kampanyadan yararlanamayacak mıyım?

Bende aynı durumdan müzdariptim, bulunduğum şehirdeki tüm avea bayillerini gezdim.
    Hepsinden aldığım ortak yanıt; "ayın 30'una kadar numara taşıma için başvuran yıkılan pakete katılabilir" oldu. Bende salı günü başvurumu yaptım. Merakla sonucu bekliyorum :))

inşallah böyledir, ben 26 sında başvurdum hattim 1 haziranda tasincakmis msg geldi gece.bakalım sonucu gorecez.

gece 2 itibariyle bakiye yükleyip paketi aktif ettim sorun olmadı, bilgi amaçlı yazayım dedim.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpjasper

quote:

Orijinalden alıntı: emre6167

Merhaba ben bugün avea'ya geçmek için başvurdum amacım bu tarifeyi kullanmaktı ama kampanya 31 mayısta bitiyormuş.Geçiş işlemim 31ine kadar tamamlanmazsa ben bu kampanyadan yararlanamayacak mıyım?

Bende aynı durumdan müzdariptim, bulunduğum şehirdeki tüm avea bayillerini gezdim.
    Hepsinden aldığım ortak yanıt; "ayın 30'una kadar numara taşıma için başvuran yıkılan pakete katılabilir" oldu. Bende salı günü başvurumu yaptım. Merakla sonucu bekliyorum :))

inşallah böyledir, ben 26 sında başvurdum hattim 1 haziranda tasincakmis msg geldi gece.bakalım sonucu gorecez.

gece 2 itibariyle bakiye yükleyip paketi aktif ettim sorun olmadı, bilgi amaçlı yazayım dedim.

Evet, bende aktarmak için yazıyorum.

An itibriyle 1 haziranda olmamıza rağmen avea'ya geçişim yarım saat önce gerçekleşti ve şu an yıkılan paketi satın aldım :)))

• fiyat belki 19 dan 23 e çıktı ama yine de bence en yi tarife bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

fiyat belki 19 dan 23 e çıktı ama yine de bence en yi tarife bu...

kesinlikle öyle.ben bile sırf bu paket için gectim :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

fiyat belki 19 dan 23 e çıktı ama yine de bence en yi tarife bu...

kesinlikle öyle.ben bile sırf bu paket için gectim :)

Kesinlikle öyle, 23 tlye daha cazibi yok
  • Bende bugün Avea yıkılan pakete hattımı taşıyarak geçtim.Kayıt başarıyla yapıldı diye mesaj geldi.Bu internet ayarları için mesaj falan göndermemiz gerekiyor mu? Yoksa direk kullanmaya başlayabilirmiyiz.? Birde her şeye mesaj geliyor,yeni açıldığı için mi?
  • bugün geçsem alamıyorum dimi lanet olsun :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

bugün geçsem alamıyorum dimi lanet olsun :S

malesef bitti
  • avea kullananları düşünmüo bu adamlar hiç illa başka tarifeden gelmek lazım :S
  • "Yıkılan Paket yeni müşteri alımına kapatılmıştır." başlık değişebilir.
  • yıkılan paketi kaçırdım heralde bi daha ne zama ngelir bilgisi olan var mı ?
  • hiçkimse bilemez bu sorunun cevabını şu anda...........
  • 19 liradan kampanyaya girenlere 1 yıl boyunca sabit fiyat garantisi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Biraz önce aşağıdaki sms geldi:

YIKILAN Paketinizin kullanim suresi yarin dolacaktir,bakiyeniz varsa 23TL karsiligi otomatik yenilenecektir.Iptal etmek icin IPTAL yazip 1991e gonderin.

Ben 19 liralık kampanyaya kalmıştım. 23 lira mesajı standart herkese mi gidiyor yoksa çağrı merkezini aramak gerekir mi?

Kardeşimi 19 tl ye üye yapmıştım ama size gelen mesaj ona da geldi,
    19 tl değil miydi bu neden 23 tl diyor şimdi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Biraz önce aşağıdaki sms geldi:

Kardeşimi 19 tl ye üye yapmıştım ama size gelen mesaj ona da geldi,
    19 tl değil miydi bu neden 23 tl diyor şimdi?

19 lira ile yenilendi. Mesajı dikkate almayın

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.