Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu pakette mms varmı acaba ? ben kullanıyorumda mms atsam acaba tl'den mi düşer sms paketinden mi ? Ayrıca paketti yoksa 1tane mms ücreti ne kadar bilgisi olan varmı
  • Arkadaşlar 10 gün sonra eşimin ve benim yıkılan paketteki bir yılı doluyor, ben 1 yıl dolunca 5oo dk her yöne 1000 dk avea içine dönüşecek diye biliyordum bu yüzden müşteri hizmetlerini arayarak durumu sordum ,o da bana aksine bir mesaj gelmedikçe mevcut durumda kullanırsın dedi.Yıkılan pakette bir yılını dolduran arkadaşlara soruyorum şuanki durumunuz nedir paket içeriğinizde bir değişiklik oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadırgalı

Arkadaşlar 10 gün sonra eşimin ve benim yıkılan paketteki bir yılı doluyor, ben 1 yıl dolunca 5oo dk her yöne 1000 dk avea içine dönüşecek diye biliyordum bu yüzden müşteri hizmetlerini arayarak durumu sordum ,o da bana aksine bir mesaj gelmedikçe mevcut durumda kullanırsın dedi.Yıkılan pakette bir yılını dolduran arkadaşlara soruyorum şuanki durumunuz nedir paket içeriğinizde bir değişiklik oldu mu?

icin rahat olsun benim temmuzda bir yil doldu hala 500 dk heryone olarak konusuyorum.

valla tek tuk problemleri olsada bu fiyata boyle bir paketi kullanabilmek gercekten guzel.turkcell ayni paketi 50 liraya veriyor.umarim su anki kullanicilarinin paketi kullanmasini engellemezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

quote:

Orijinalden alıntı: kadırgalı

Arkadaşlar 10 gün sonra eşimin ve benim yıkılan paketteki bir yılı doluyor, ben 1 yıl dolunca 5oo dk her yöne 1000 dk avea içine dönüşecek diye biliyordum bu yüzden müşteri hizmetlerini arayarak durumu sordum ,o da bana aksine bir mesaj gelmedikçe mevcut durumda kullanırsın dedi.Yıkılan pakette bir yılını dolduran arkadaşlara soruyorum şuanki durumunuz nedir paket içeriğinizde bir değişiklik oldu mu?

icin rahat olsun benim temmuzda bir yil doldu hala 500 dk heryone olarak konusuyorum.

valla tek tuk problemleri olsada bu fiyata boyle bir paketi kullanabilmek gercekten guzel.turkcell ayni paketi 50 liraya veriyor.umarim su anki kullanicilarinin paketi kullanmasini engellemezler

Teşekkürler o zaman bende yükleme yapıp pakete devam edeceğim....

• bu kampanya devam ediyormu
  • devam ediyor mu bende merak ediyorum
  • yeni kampanya istiyorum bütün kampanyalar BİTTİİ

duy biziiiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

yeni kampanya istiyorum bütün kampanyalar BİTTİİ

duy biziiiiii

ben turkcelle tasıyım en iisi
  • Beyler bende bu tarife var ve her ay 19 tl verip paşa paşa kullanıyorum fakat benim 1 ayın dolmasına 14 gün var ve sms hakkım bitti konusma sürem bitmek üzere. 1 ay dolmadan tekrar 19 tl verip bu tarifeyi satın alabiliyormuyum yoksa beklemem mi gerekiyor ?? bilgisi olan ??
  • her ay otomatik güncellendiğinden yükleseniz de gününü bekleyecektir. Sms paketi alabilirsiniz kalan günler için...
  • şimdi daha iyi yada benzer kampanya yokmu?

500dk 1000sms 1gb net

19 TL
    Kontorlu
    ----

Sımdı buna benzer ne var acaba en yakın
  • aylardır bu paketi kullanıyorum bitmesine 3-4 ay kaldı sanırım bakıorum etrafa ama bunun gibi bir tane bile yok . ne yapıcaz bilmiyorum alışmıştık 20 TL ye
  • Paketin 1 yıl olan sınırı kaldırıldı daha önce mesajla bildirmişlerdi şu sayfadaki mesajımda mevcut...

http://forum.donanimhaber.com/m_49439010/mpage_48//tm.htm
  • Ewt arkadaşlar 1 sene geçtikten sonra hala kullanılıyor sanırım , kullanan bir arkadaş sağolsun pm atmış . teşkür ediyorum , baska şeyler bakıordum ara sıra madem devam ediyorrr foreverrr Yıkılan pakettt , ger.ekten çok iyi olmuşşşş yaaa , sitesinden ayrıntılı bilgi daha önce verilmiştir ama yine hatırlatayım dedim

* Yıkılan Paket'in her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet teklifinden faydalanan müşterilerimiz 12. ayın sonunda da paketlerini satın almaya devam edebileceklerdir.

edit : mesajlarda eskiyeee gittim forumda geçtiğimde yazmıştım tarihi buldum : 12 Eylül 2011; 8:28:36 , geçmişim 1 sene çoktan dolmuş haberim yok hala devam ediyor 2 ay geçmiş walla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 25 Kasım 2012; 22:23:09 >
  • ah şu paketi tekrar açsalar alıma...
  • yılbaşından önce bi kampanya yapmazlar mı bunun gibi uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BaRoS_

tekrar yaptılar sanırım?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLYikilanPaket

her yöne dakika değil

avea içi o
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

quote:

Orijinalden alıntı: _BaRoS_

tekrar yaptılar sanırım?

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLYikilanPaket

her yöne dakika değil

avea içi o

evet orası dikkatimden kaçmış. peki şu anda avea faturasız hattımla geçebileceğim en uygun tarife bu mudur yine de? internet ağırlıklı kullanacağım 1000 sms yeterli olur sanırım

• 1.5 sene önce başlamıştık bu kampanyaya hala yararlanıyoruz , walla miss gibiiii maşallah . umarım iptal olmaz yada zam yapılmaz .
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.