Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (196. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avea paketin kapanıp geri açılma süresini uzun tutatarak varsa mevcut bakiyenizi (3.5mb internet kullanımını 20 tl olarak ücretlendirip )
    yüksek ücretlerle kullandırıp haksız kazanç sağlıyor. Dikkat edin
    paketiniz bitiyor uyarılarını dikkate almayın bitsin sonra yükleme yapın. gece 12 de paketi kapamışlar sabah 6 da 3.5mb telefon bekleme konumunda iken internet kullanmış 20 tl yi hiç etmişler.
  • "12 aydan daha uzun süre YIKILAN Paketten faydalandın. 8 Ocak itibariyle aynı paketi 23TLye veya Heryone 500 DK + 1000 sms iceren yeni YIKILAN Paketi 19TLye alabilirsin. "

diye sms geldi az önce. Anlaşılan 4 TL zam yapmışlar

"8 Ocak 2013 tarihi itibarıyla, Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını doldurmayan müşterilerimiz için paket fiyatı 19 TL, 12. ayını dolduran müşterilerimiz için paket fiyatı 23 TL olacaktır."

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/19TLlikYikilanPaket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostDevil -- 7 Ocak 2013; 13:15:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostDevil

"12 aydan daha uzun süre YIKILAN Paketten faydalandın. 8 Ocak itibariyle aynı paketi 23TLye veya Heryone 500 DK + 1000 sms iceren yeni YIKILAN Paketi 19TLye alabilirsin. "

"8 Ocak 2013 tarihi itibarıyla, Yıkılan Paket’in numara taşıma teklifinden yararlanan ve bu pakette 12. ayını doldurmayan müşterilerimiz için paket fiyatı 19 TL, 12. ayını dolduran müşterilerimiz için paket fiyatı 23 TL olacaktır."

Avea İçi 1.000 dk + 1gb net + Hy 1.000 sms fiyatı 19 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da ayni mesaj geldi ama daha 12 ay olmadi diye biliyorum ben 12 ay olup olmadigini nasil ogrenebilirim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bana da ayni mesaj geldi ama daha 12 ay olmadi diye biliyorum ben 12 ay olup olmadigini nasil ogrenebilirim acaba

online işlemlerden hattın açıldığı tarihi öğrenebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: LostDevil

"12 aydan daha uzun süre YIKILAN Paketten faydalandın. 8 Ocak itibariyle aynı paketi 23TLye veya Heryone 500 DK + 1000 sms iceren yeni YIKILAN Paketi 19TLye alabilirsin. "

Aynı mesaj biraz öncede bana geldi.
  • Bana gelmedi inşallah da gelmez. O kadar övdük millete bak nazar değdi..

• Bana da geldi.Şimdi hiçbişey yapmazsak 23 Tl çekecek hattımızdan şeklinde anlıyorum.
    Değil mi?
  • banada geldi gerçi ben bir buçuk yıldır falan kullanıyorum ama bakıcaz vergiyle 25 e geliyor nerdeyse pek bir avantajı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr0range

banada geldi gerçi ben bir buçuk yıldır falan kullanıyorum ama bakıcaz vergiyle 25 e geliyor nerdeyse pek bir avantajı kalmadı.

Evet vergi ile 25 tl olacak ücret yaklaşık olarak.
    Online işlemlerde Aktivasyon Tarihi 08/07/2012 olarak gözüküyor ama avea 444 ü aradım aralık 2011 den beri kullanıyorunuz dedi.
    En az 500 dk. internet ve azda olsa SMS olan uygun tarife var mı geçecek. Başka operatörde olabilir tavsiyeleri alalım.
  • 20 TL civarı (500 gb internet, 100 sms ve her yöne 400-500 dk) var mıdır farklı bir operatörde?
    Tşk
  • 12ay dolmadı ama dolunca her ay 25 girecek desenize.. 19iyiydi..
  • bence 25 tl iyi bekliyordum bole bır zam zaten . 19 tl bedavaydı . 25 tl iyi fiyat baska hıc bır yerde yok gormedım en azından .
  • Diriltmeyin şu konuları yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: boranet

avea paketin kapanıp geri açılma süresini uzun tutatarak varsa mevcut bakiyenizi (3.5mb internet kullanımını 20 tl olarak ücretlendirip )
    yüksek ücretlerle kullandırıp haksız kazanç sağlıyor. Dikkat edin
    paketiniz bitiyor uyarılarını dikkate almayın bitsin sonra yükleme yapın. gece 12 de paketi kapamışlar sabah 6 da 3.5mb telefon bekleme konumunda iken internet kullanmış 20 tl yi hiç etmişler.

Aynısı oldu geçen ay. Fırsatçılar..
  • Benimde dolmuş 1 sene.

+4 TL ile aynı tarife devam ediyor ama merak ettiğim bir şey var. Faturalıda KatKat tarifeye geçsem konuşma için 100 dk 5 TL olanı seçip, üzerine parayla internet alabilir myim? diye düşünürken internet paketi fiyatlarına baktım, 1 GB 19 TL, sınırsız 22 TL.

SMS pek kullanmıyorum, e Whatsapp'da var. Acaba +4 'e +3 daha ekleyip sınırsız internet paketi için katkata mı geçsem?

Kararsız kaldım ama genel olarak yıkılan gibi tarife yok. Velinimet vallahi.
  • Bence 23 TL de iyi fiyat.Vergi ile birlikte 25 olacak bu da demek oluyor ki 1 ay 30 TL diğer ay 20 TL yüklememiz gerekecek.
  • yahu vergiyi de içine katsınlar bari içine. Direk 25TL yükleme seçeneği koysunlar rahat edelim düz hesap. 23 tl olacakmış bana da mesaj geldi. 23 + 1,20 zam gelmedi vergiye hayret 1,50 olur diyorudm ben :D 24 ,20 hadi düz hesap 25 lira diyelim. Birde derse avea 23 lira paketi alabilmek için30 lira olması lazım hattınız da falan her ay 30 lira yüklemek zorunda kalacağız. Sms ten vazgeçip sınırsız internet olan başka paketleri araştırayım bakalım. Gerçi yinede ucuz avea alıştık güzeldi böyle zamlanınca garip oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yahu vergiyi de içine katsınlar bari içine. Direk 25TL yükleme seçeneği koysunlar rahat edelim düz hesap. 23 tl olacakmış bana da mesaj geldi. 23 + 1,20 zam gelmedi vergiye hayret 1,50 olur diyorudm ben :D 24 ,20 hadi düz hesap 25 lira diyelim. Birde derse avea 23 lira paketi alabilmek için30 lira olması lazım hattınız da falan her ay 30 lira yüklemek zorunda kalacağız. Sms ten vazgeçip sınırsız internet olan başka paketleri araştırayım bakalım. Gerçi yinede ucuz avea alıştık güzeldi böyle zamlanınca garip oldu

Bana da mesaj geldi. Yıkılan Paket'in kullanım süresi sona erdi. 23 Tl olacak diye.

Arkadaşlar bu 23 liralık paket sadece Yıkılan Paket kullananlara mı özel? Hattı kendi üzerime alacağım için AVEA görevlisi hat kampanyaları vs. sıfırlanabilir dedi. Hattı üzerime alsam yine 23 lira olan paketten kullanabilir miyim?

Ayrıca 19luk yıkılan paket artık sona erdiği için faturalıya geçmek mantıklı mı? Her ay kontör yükle - sms çek sıkıntı biraz.
  • Olamaz ya, bana da geldi biraz önce..

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.