Şimdi Ara

Avea SMS hediye etme.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
56.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 9 Mayıs 2008; 23:36:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.

bende bir ara turkcell müşteri hizmetleriyle konuşurken adam baya uzun süre bekletmişti.. bende can sıkıntısından o turkcelle bağlan hayata, hayata bağlan turkcell le söyleyip duruyordum adam bir anda efendim orada mısınız deyince tabi garip olmuştu

• güzel kampanya. ben destekliyorum.
  • Buna en çok kızlar sevinecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Buna en çok kızlar sevinecek

volkan sana katılmıyorum.. şimdi kontörü olmayan kız arkadaşa sms alması için kontör yollarken ayıp olmasın diye 40 yerine 50 gönderiyordum.. Ucu ucuna gönderiyor diye düşünmesin diye ama şimdi 39 kontöre işi halletme imkanı doğdu en çok erkekler sevinecek sanırım kız parası yiyen erkeklerden bahsetmiyorum

• bu konu niye avea bölümünde değilde vodafone bölümünde anlamadım
  • quote:

Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

• 500 sms süpeeerrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: satcell

quote:

Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

satcell hoşgeldin.

nerelerdeydin. özledik seni. yokluğun belli oluyo

bu yeni düzenleme ile birlikte avea 500 - 5000 sms 7 ytl ye satabilirim. .

• guzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

satcell hoşgeldin.

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

satcell hoşgeldin.

Aha da bak bu benim aklıma gelmemişti. Hemen bişeyler yaparız.

• ya arkadaşlar bir de bunu her ay bir defa mı yapabiliyoruz?
  • yaw ne SMS hastası adamlarsınız...
    hiç sevmem sms gönderip almayı sırf gıcıklık yaw..
    insanların o güzel seslerini duymak varken; kiminle yazıştığınızı bile bilmeden hababam yaz gönder
  • Rehberimde adı var olan sürekli görüştüğüm kişiler bilmeden mi göndermiş oluyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Verdi mi numarayı peki.

Abonelerle kişisel telefonumuzdan iletişim kurmamız yasak efendim dedi

bu arada Ünalım ceza almışsın geçmiş olsun. sayılı gün çabuk geçer tez gel geri

• Faturasız hatlara özel SMS paketlerinden yararlanmak için ister 39 kontöre yurtiçi her yöne 500 SMS, ister 39 kontöre Avea içi 5000 SMS paketini seçin ve cep telefonunuzdan "5yuz" veya "5bin" yazıp 3900'e SMS gönderin. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz SMS'leriniz ile doya doya mesajlaşmanın tadına varın.

Avea�nın faturasız SMS paketleri hem doya doya mesajlaşma imkanı sağlar, üstelik dönemsel bir kampanya değil, kalıcı bir hizmettir.

Paketinizin otomatik olarak yenilenmesini isterseniz, paket satın aldıktan sonra "EVET" yazıp 3900'a SMS göndermeniz yeterlidir. Böylece son almış olduğunuz paket hattınızda 50 ve üzeri kontör bulunduğu takdirde 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir.

Paketinizin kullanım süresini öğrenmek isterseniz, "Bilgi" yazıp 3900'a SMS göndererek 1 kontör karşılığında öğrenebilirsiniz.

* Hediye her yöne SMS'ler Avea, Turkcell, TurkTelekom ve Vodafone'a doğru yapılan gönderiler için geçerlidir.
    * Kurumsal ve Özel servislere doğru yapılan gönderiler kampanya kapsamı dışındadır.
    * Kullanılmayan hediye SMS'ler 30 gün sonunda silinecektir.

Avea gerçekten de çok ama çok iyi gidiyor. Tebrik etmekten başka söyleyecek söz yok

• 1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurt_06

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

"SMS paketi hediye etmek istediniz numara geçici 1 süre servislerimizden faydalanamamaktadır. Hediyenizi daha sona göndermeyi deniyebilirsiniz."

Önceleri gönderebiliyordum ,2 haftadır bu yanıtı alıyorum sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim ?¿

Teşekkürler..

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osasuna

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkurt_06

1 sorum olcak ?¿ Arkdaşa sms hediye etmek istiyorum ama her defasında bu yanıtı alıyorum ;

Teşekkürler..

Sms hediye etmek istediğiniz hat faruralı mı, kontörlü mü? Faturalılar yararlanamıyormuş.

Tmm sorun halloldu, Faturasız. Şimdi baktım sms hakkı almış kendisi ,heralde uzun süre knt yüklemediği için görüşmeye kapanmış sanırım ?¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bozkurt_06 -- 1 Aralık 2009; 21:27:23 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.