DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Avea SMS hediye etme..
45
Cevap
0
Favori
43.876
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Avea SMS hediye etme..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14004 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:03:10 Konu Sahibi
      Paketi faturasız hatta sahip Avea abonesine hediye etmek isterseniz, "Hediye 5yuz" veya "Hediye 5bin" ve "hediye etmek istediğin kişinin cep telefonu numarasını" (Örnek: "Hediye 5yuz 05XXXXXXXXX" veya "Hediye 5bin 05XXXXXXXXX") yazıp 3901�e gönderin. Faturasız hatlardan 39 kontör ya da faturalı hatlardan 6 YTL karşılığında arkadaşlarınıza dilediğiniz SMS paketini hediye ederek, telefon tuşlarının dayanmadığı bu teklifle onları da güldürebilirsiniz.

Yeni gördüm ben bunu

Oldukça güzel

|
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:55:08
      Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne
      |
      |

• Yarbay
      14004 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:56:30 Konu Sahibi

Çok kötüsün
      |
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 21:59:42
      quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

Çok kötüsün

rahmetli erol taş hayatta olsa kıskanırdı beni ya
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:18:58
      quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

Aslında çok güzel bir olay ya.. Ama hemen kafama şu takıldı.. Şimdi bir abonenin bir ay boyunca bir kere alma hakkı var sms paketini değil mi.. peki bu hediye sms de yollansa 2 sms paketi alabilme imkanı doğacak mı.. eğer yine 1 sms paketiyle kalacaksa arkadaşları gıcık etmek için şöyle bir suistimal yapılabilir

Önce sevgilisi olan ve her ay 5000 sms kullanan bir arkadaş bulunur.. Onun sms paketi bittiği gün ona hediye 500 sms hediye edilir Ve o da 5000 sms i bir ay boyunca alamaz

İçim çok mu fesat ne

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.
      |
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:27:10
      quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bak bunu bende merak ettim şimdi.

Kaynak var mıdır hocam.

Hocam en iyi kaynak Avea Müşteri Hizmetleri

Ayrıca eğer avea mantıklı bir şekilde olaya yaklaşmışsa hediye gelen sms paketi bizim alacağımız paketi engellememeli.. Ama bu şekilde avea yı sömüren çok olur öyle bir durum da var.. Mesela şu da tam belli değil.. Her abonenin 1 ay içinde yalnızca 1 kez mi hediye etme şansı var ?
      |
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:31:22
      Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:38:37
      quote:

Yalnız biz de kampanyaları öyle aşırı takip etmeye başladık ki.. Kampanyadaki belirsiz noktaları karışıklıkları anında görüyoruz.. Aslında her operatör şuradan 2-3 kişiyi işe alsa kampanyaları ilan etmeden önce bakın bakayım arkadaşlar eksik gedik bir yeri var mı dese valla o işin altından da kalkarız

Kesin yaparız. Ben bi başvvuru yapayım en iyisi.

Yalnız şu var ya AVEA müşteri hizmetleri bu uygulamadan habersiz ya da böyle bişey yok. Aradım öyle bişey yok kontör transferi olmasın o dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 22:39:51 >
      |
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:44:19
      Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:49:39
      Söyleyecektim de bi aralar AVEA ile forum arasında hukuki işlemler falan olacaktı ya o yüzden forumla bozulmasın araları diye söylemedim. Bi daha arayıp sorıyım şimdi.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:54:21
      Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.
      |
      |

• Yarbay
      2026 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:56:44
      quote:

Hocam resmi sitede var olduğu yazıyor.. Aradığın eleman sanırım pek güncel kalamıyor.. Bari söyleseydin keşke kampanyaları donanımhaberden takip etseydi o da

Cidden yanlız kendimizi aştık. Operatörlerin kampanyaları operatörlerin sitesinde resmen yer almadan buraya düşüyor

Bence burayı yakında fark ederler. Kampanya yapmadan nabız yoklamaya başlarlar burda
      |
      |

• Yarbay
      2324 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:57:25
      quote:

Bilen bi tane müşteri hizmetleri elemanı çıktı. Şimdi bu bir ayda iki SMS paketini soruyorum bekleyin beni.

merakla bekliyoruz hayırlı haberlerini
      |
      |

• Yarbay
      2026 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:59:33
      Ünal müşteri hizmetleri ile geyiğe daldın dimi
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:03:22
      İki SMS aynı anda olmuyor malesef beyler. Ama müjde var tabiki? Faturalı hatlarda buna dahil edilmiş.
      |
      |

• Yarbay
      2026 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:09:52
      iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:19:56
      quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

iyi iyi mükemmel bi haber bu. Öğretmen hattı kullanıp beni deli eden arkadaşlara hediye ederim artık 500 sms

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Konu Vodafone bölümünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal Korkmaz -- 9 Mayıs 2008; 23:25:56 >
      |
      |

• Yarbay
      2026 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:26:39
      quote:

Alıntıları Göster

Yalan oldu hocam. Yokmuş öyle bişey. İlke hanım dediğim kişilik sesteki cazibeye kalılıp var demiş. Denedim bireysel faturasızlar yararlanabilir dedi.

Ünalım, İlke hanımında aldın ya aklını iki dk da şapka çıkarıyorum sana

Bu arada desene öğretmen hattı olan arkadaşlara gıcık olmaya devam
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:28:20
      Bekletebilir miyim dedi tabi dedim. O sırada herhalde yanındakilere ses bak be falan dedi. Ama bilmiyor ki ben Ünal'ım hat abimin adına kayıtlı.
      |
      |

• Yarbay
      2026 Mesaj
      09 Mayıs 2008 23:31:36
      benim bi arkadaşda müşteri temsilcisinin kişisel cep telefonunu istemişti aklıma geldi şimdi.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,749
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.