Şimdi Ara

AVEA Sınırsız İnternet Paketi ve 43 Mbps lik modem kullanım sonuçları... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
44.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tecniq

quote:

Orijinalden alıntı: drhakans

quote:

Orijinalden alıntı: drhakans

bendede ankara gözüküyor. sorunum an itibariyle düzelmiştir. saygılar.
    hızım 5600 kbps dir
    almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye olunur.

şaka gibi ercişde fırtına kar tipi ne ararsan var yollar kapalı ve 3g gitti.edge ile bağlanıyor..
    biri kaabustan uyandırsın beni :(

Yüce Rabbim sana bi işaret veriyo sanki ama hadi hayırlısı

internet sorunundadn 4 günde 31 bölümlük terminator sarah connor günlüklerini bitirdim.
    gelecekler beni almaya . yaşamak istiyorsan benimle gel diyecek vali Arnold Schwarzenegger amcamız.
    bu arada hiçbir sorun yok internet bağlantısında.

• kullanan arkadaşlar kotayı geçtiniz mi? Hız düşmesi oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: APC

kullanan arkadaşlar kotayı geçtiniz mi? Hız düşmesi oldu mu?

Bunun cevabini ben de bekliyorum...
  • avea'nın kampanyası fean değil ama çok ciddi çekim sorunları var, evimde turkcell vınn kullanıyorum zaman zaman kotayı aşmayayım diye cep telefonumdan
    bağlanıyorum (cep avea) pencere kenarında 3g çekiyor 10 cm camın içerisinde edge bile çekemiyor bu nasıl bir iştir?? aveaya koca bir ban
    cepten forum donanımıda açmıyor, bir sayfa 10-15 sn sürüyor. avea kullanacaklar dikkat etsin merkezde adam gibi çekiyorsa kullanılır yoksa çöpe at gitsin.

Turkcell'de vardı böyle bir tarife sonra buharlaştı nedense????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murrz2643 -- 17 Şubat 2012; 16:06:23 >
  • Aveazedelere Allah kolaylık versin telefon çekmiyor daha ne sınırsız interneti diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwGExE

Avea 7.2 mbps üzerini verebiliyor Telefonumda hız testlerinde 13 mbit e kadar gördüm başka yerlerde denerseniz tahminim 13 üzerine çıkabilirsiniz benim telefonum 21mbit e kadar destekliyor 13 gördüm

AVEA Sınırsız İnternet Paketi ve 43 Mbps lik modem kullanım sonuçları...

telefon galaxy s 2 mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

avea'nın kampanyası fean değil ama çok ciddi çekim sorunları var, evimde turkcell vınn kullanıyorum zaman zaman kotayı aşmayayım diye cep telefonumdan
    bağlanıyorum (cep avea) pencere kenarında 3g çekiyor 10 cm camın içerisinde edge bile çekemiyor bu nasıl bir iştir?? aveaya koca bir ban
    cepten forum donanımıda açmıyor, bir sayfa 10-15 sn sürüyor. avea kullanacaklar dikkat etsin merkezde adam gibi çekiyorsa kullanılır yoksa çöpe at gitsin.

Ben taa aycellden beri avea kullanıyorum. Daha hiç çekmeme sorunu yaşamadım. Antalya'da yaşıyordum, gittiğim her yerde çekiyordu, 6yıl istanbul'da okudum, çekmeme sorunu yaşamadım ne evde ne dışarda, şu an da Vanda askerdeyim. Telefonum full, 3g modem de 3diş çekiyor Vanda. Anlamıyorum siz nerede yaşıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Avea 7.2 mbps üzerini verebiliyor Telefonumda hız testlerinde 13 mbit e kadar gördüm başka yerlerde denerseniz tahminim 13 üzerine çıkabilirsiniz benim telefonum 21mbit e kadar destekliyor 13 gördüm

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: APC

kullanan arkadaşlar kotayı geçtiniz mi? Hız düşmesi oldu mu?

Bunun cevabını bekliyoruz biz de .
  • quote:

quote:

quote:

Evet

ben antalya'dayım o kadar görmediğimden eminim hatta dün gece "H" harfi varken speedtest.net'ten dolphin browser ile hız testi yaptım 6 mbit küsür çıktı. upload da 2 falan. şehir neresi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

avea'nın kampanyası fean değil ama çok ciddi çekim sorunları var, evimde turkcell vınn kullanıyorum zaman zaman kotayı aşmayayım diye cep telefonumdan

Ben taa aycellden beri avea kullanıyorum. Daha hiç çekmeme sorunu yaşamadım. Antalya'da yaşıyordum, gittiğim her yerde çekiyordu, 6yıl istanbul'da okudum, çekmeme sorunu yaşamadım ne evde ne dışarda, şu an da Vanda askerdeyim. Telefonum full, 3g modem de 3diş çekiyor Vanda. Anlamıyorum siz nerede yaşıyorsunuz?

Ben Kocaeli'ndeyim merkezi noktalarda güzel çekiyor ok sorun yok ama evde işte kabus neredeyse hiç çekmiyor Turkcell harika çekiyor vınn da kullanıyorum ordan biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet

ben antalya'dayım o kadar görmediğimden eminim hatta dün gece "H" harfi varken speedtest.net'ten dolphin browser ile hız testi yaptım 6 mbit küsür çıktı. upload da 2 falan. şehir neresi?

ben izmir deyim speed test programından server bursa seciyorum daha doğru ve daha iyi çıkıyor gibi geldi bana genelde bende h+ 3g değişiyor izmir de ama her yerde böyle bir hız yakalamak zor belirli bölgelerde böyle hız çıkıyor.Ayrıca kendi tarayıcısından ttnet hız testi başka hız testlerinde aynı hız çıkıyor.

• internette turkcell kullanıyorum telefonumda avea var.edge bile 2 diş çekiyor bırak 3g yi istanbulun orta yerinde avea edge bile çok zayıf.ama turkcell 3g full avea tercih edilmez en azından bizim burası için (bahçelievler yenibosna )
  •  AVEA Sınırsız İnternet Paketi ve 43 Mbps lik modem kullanım sonuçları...

Tek diş ile izmir merkez biraz hüsran sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 19 Şubat 2012; 0:57:41 >
  • İyi geceler;

Benim kaldığım evin içinde 2G dahi çok az çekiyor. Adını bilmediğim bi cihaz var turkcell de mutlivinn diye geçiyordu sanırım. Modemi o cihaza takıp evin dışına koysam kullanabilir miyim ?

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoggy08

İyi geceler;

Benim kaldığım evin içinde 2G dahi çok az çekiyor. Adını bilmediğim bi cihaz var turkcell de mutlivinn diye geçiyordu sanırım. Modemi o cihaza takıp evin dışına koysam kullanabilir miyim ?

Şimdiden teşekkürler.

kullanabilirsin diye dusunuyorum. Ama avea hat turkcellin verdigi multivinn'da calisir mi bilemem.

• quote:

ben izmir deyim speed test programından server bursa seciyorum daha doğru ve daha iyi çıkıyor gibi geldi bana genelde bende h+ 3g değişiyor izmir de ama her yerde böyle bir hız yakalamak zor belirli bölgelerde böyle hız çıkıyor.Ayrıca kendi tarayıcısından ttnet hız testi başka hız testlerinde aynı hız çıkıyor.

antalya merkez ilçelerinde genel olarak 3g ve H gayet iyi ama işte hız 2-6 mbit arası değişiyor. yine de yeterli. izmirdeki hızı iyiymiş aveanı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

İyi geceler;

Şimdiden teşekkürler.

kullanabilirsin diye dusunuyorum. Ama avea hat turkcellin verdigi multivinn'da calisir mi bilemem.

Çalışacağını zannetmiyorum bende sadece cihazı tarif etmek için kullandım peki piyasa o model ürünler var mı bildiğiniz tavsiye edeceğiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

İyi geceler;

Şimdiden teşekkürler.

Çalışacağını zannetmiyorum bende sadece cihazı tarif etmek için kullandım peki piyasa o model ürünler var mı bildiğiniz tavsiye edeceğiniz ?

her operatör bu ve buna benzer bir cok cihaz satiyor zaten. Ayrica farkli markalarin da 3g modem sattigini internette rastlamistim.

Ekleme: vodafonda bu cihaz var.
    www.vodafone.com.tr/Cihazlar/coklu-mobil-modem.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scoopi -- 20 Şubat 2012; 2:40:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tecniq

quote:

Orijinalden alıntı: LordisBack

Zaman ayırıp cevap verdiğin için çok teşekkür ediyorum kardeşim, bende bıktım valla aynı senin gibiyim ayda en az 500 gb downoad yahu. dediğin gibi yapıcam en kısa zamanda avea ya geçip bende sınırsız net imkanını yaşayacağım inşallah. şuan kullandıgın pakette sinyal gücü mükemel yazıyor istanbul pendik ilçesindeyim. avea da da sorun çıkacagını sanmıyorum tekrar teşekkür ediyorum zaman ayırdığınız için.

Dostum yinede 12 aylık taahhüdün altına imza atmadan önce bence avealı bi arkadaş bulup evinde bir dene Avea 3G nasıl çekiyor,
    biliyosun bir yerde aveanın iyi çekmesi yetmez, 2G şebekesinde belki full çekiyodur ama aynı yerde 3G şebekesi hiç çekmiyor da olabilir. bu önemli bi ayrıntı, ikisinin baz istasyonları birbirinden tamamen farklı.
    12 aylık imzayı attıktan sonra benim evimde 3G iyi çekmiyo falan deyip vazgeçmek istersen acayip başını ağrıtırlar...

şu an benim hattım avea full çekiyo telefon n70. çekim gücünün altında 3g yazıyo. bu normalde 3g nin de full çektiğinin göstergesimidir? yoksa sadece 2g şebekesi mi? 3g nin çekim gücünü nasıl test etcem evimde?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.