Şimdi Ara

Avea Numara Değiştirme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
120.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya tam numara değiştiricem gitti online işlemlerden ya
  • Kullanmakta olduğum açık hattı üzerime alamıyorum. Bu hatta yükleme yapmasam iptal olsa, avea dan başka hat alsam aldığım, yeni hattın numarasını eskisi ile değiştirebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Kullanmakta olduğum açık hattı üzerime alamıyorum. Bu hatta yükleme yapmasam iptal olsa, avea dan başka hat alsam aldığım, yeni hattın numarasını eskisi ile değiştirebilir miyim?

Hayır,çünkü iptal olan hatlar hattın yasal sahibi tekrar kullanmak isteyebilir diye başka kimseye satılmıyor.
  • bu numara değiştirme kalktı mı bulamadım online işlemlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

bu numara değiştirme kalktı mı bulamadım online işlemlerde

online işlemlere giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linke tıklayıp 10 tl karşılığı numaranızı değiştirebilirsiniz

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

• quote:

Orijinalden alıntı: tutsak_4772

quote:

online işlemlere giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linke tıklayıp 10 tl karşılığı numaranızı değiştirebilirsiniz

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=changeNumber&lang=tr&pagemenu=hat.numaradegisikligi

dip not:çıkan ekranı f5 leyin numralar yenileniyor hosunuza giden numarayı bulana kadar denmesi bedava.bir ara kaldırmışlardı şimdi bu olaya yenıde ızın verıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmekoz

quote:

Orijinalden alıntı: tutsak_4772

quote:

dip not:çıkan ekranı f5 leyin numralar yenileniyor hosunuza giden numarayı bulana kadar denmesi bedava.bir ara kaldırmışlardı şimdi bu olaya yenıde ızın verıyorlar.

iyiymiş bu, teşekkürler.

• bimcel hattımı sizin verdiğiniz linkten değiştimeyi deneim müşteri hizmetleri numarasını veriyor onu arayın diyor.. bimcel de aveanın alt yapısını kullandığı için sorun olmaz diye düşünmüştüm.. tamamen mi bu uygulama kalktı acaba
  • Numara Değişikliği

Numara değişikliği işlemi için lütfen 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetleri'ni arayınız.

yazısı çıkıyor hocam.. kalktımı numara değişikliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcfire

053x ile başlayan bir Turkcell numarasını Avea faturalı hatta taşıdıktan sonra numarasını değiştirebiliyor muyuz? (055x ile başlayan prefix olacak) Müşteri hizmetlerinden de web kanalından da tam ve kesin bir bilgi alamadım. Teşekkürler.

Ben daha önce değiştirmiştim, ama şimdi olmuyor
    avea artık izin vermiyormu acaba?
  • online işlemlerden değiştirebilirsin. ben iki kez değiştirdim anında ekmek almaktan daha basit ve hızlı şekilde değişiyor 13 tl olması lazım içinde ve 10 lirasını kesiyorlar.

(hint: sayfayı f5 yapıp aveanın sitesindeki kodda hali hazırda bulunan math.random() fonksiyonu sayesinde çeşitli farklı numaralar çıkıyor şahsen içinde 1903 geçen bir numara için 2 gecedir gözlerim bozuluyordu en sonunda buldum ve değiştirdim )
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

online işlemlerden değiştirebilirsin. ben iki kez değiştirdim anında ekmek almaktan daha basit ve hızlı şekilde değişiyor 13 tl olması lazım içinde ve 10 lirasını kesiyorlar.

(hint: sayfayı f5 yapıp aveanın sitesindeki kodda hali hazırda bulunan math.random() fonksiyonu sayesinde çeşitli farklı numaralar çıkıyor şahsen içinde 1903 geçen bir numara için 2 gecedir gözlerim bozuluyordu en sonunda buldum ve değiştirdim )

Eski numarayı arayınca ne cevap veriyor aradiğiniz numara iptal mi olmuş diyor yoksa farklı bir şey mi

• quote:

Orijinalden alıntı: HASBIHAL

quote:

online işlemlerden değiştirebilirsin. ben iki kez değiştirdim anında ekmek almaktan daha basit ve hızlı şekilde değişiyor 13 tl olması lazım içinde ve 10 lirasını kesiyorlar.

Eski numarayı arayınca ne cevap veriyor aradiğiniz numara iptal mi olmuş diyor yoksa farklı bir şey mi

Böyle bir numara yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam bende ariyorum 1453 veya 1903 olan numaralari ama nafile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haber-ul.donanım

quote:

Hocam bende ariyorum 1453 veya 1903 olan numaralari ama nafile

buldum yapıştırdım ben çok zor ihtimal sonuna bulmak zaten imkansız ben içinde geçen olarak bulmustum 48 1903 6 idi

• Arkadaşlar numaramı vodafone faturalıdan avea kamu megaya taşıdım..7 haneli mevcut numaramız sabit kalmak koşuluyla numara değişikliği yapılabiliniyormu..?
    Örnek 0542 123 45 67 yerine (0551,552,553,554) 123 45 67 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat6363 -- 11 Nisan 2014; 13:09:04 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.