Şimdi Ara

Avea nezaman düzelecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: greentooth

iyi de diğer arkadaşlar arama yapabiliyor diyorsunuz?

onlar da sınırsız tarifede, e nasıl bi ayrım yapıyor avea?

bende günlerdir bu sorunun cevabını arıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cu.01

Yarıyor olmalı ki, sürekli m.h. bunları öneriyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

İşe yarıyor mu bari :)
    quote:

Orjinalden alıntı: cu.01

Arama yapamadığınızda telefonu açıp geri kapatın. Aradığınız numaraların başına +90 ekleyin.
    Ben rehberime +90 ekleyerek kaydediyorum numaraları. Şebeke arama ayarını manuel'e getirin.
    Müşteri hizmetleri bunları tavsiye ediyor genelde, bir bildikleri vardır diye bende uyguluyorum.

bi yararı olmuyor bende başkasını bilemem bende 2-3 gündür dışarda hep yaşıyorum ama evimde 1 kere bile yaşamadım arma yapacam avea mobilöğrenci tarifesi dıt dıt atıyor 1 kere ekrande şebeke meşgul uyarısı aldım başka almadım hep aramalar dıt dıt deyip kapanıyor

• Avea'yi eskiden kullanirdim şimdi ise sevmiyorum. hiç düzselmesse yeridir.
  • Hehehe :)) aynı dert sanırım. Şimdi daha aktif olarak turkcell kullanıyorum.Daha rahatım en azından iletişim sorunsuz:)
    quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

Avea'yi eskiden kullanirdim şimdi ise sevmiyorum. hiç düzselmesse yeridir.
  • ve arkadaslar eğer teyıt edersem bomba bir haber dün yazdığım mesajda avea müşteri hizmetlerini nasıl tehdit ettiğimi anlattım ve eğer bır rastlantı değilse aksam saat 6dan berı her yonu tek cevırmede arıyorum heralde benı banlılar lıstesınden cıkardılar tehdıtten sonra
  • İlginç ne dedin peki ? Ne gibi "tehdit" ettin
    quote:

Orjinalden alıntı: blackeyes

ve arkadaslar eğer teyıt edersem bomba bir haber dün yazdığım mesajda avea müşteri hizmetlerini nasıl tehdit ettiğimi anlattım ve eğer bır rastlantı değilse aksam saat 6dan berı her yonu tek cevırmede arıyorum heralde benı banlılar lıstesınden cıkardılar tehdıtten sonra
  • dedimki şimdi teli kapatıyorum önce turkcell i arıycam sizin portalarınızda bir sıkıntı yok avea sınırsız tarifededikilerin arama yapmasını begllıo ardından vodafone ardın önce akşam gazetesini arıycam bu olayı anlatıcam ve bu şikayetimi kaydedın bunun yanında iletişim özgürlüğümü engellediğimizi ve bu nedenleride yazarak sizi mahkemeye vericem dedim.ve su an 10:30 arama yapabiliyorum bence sizde deneyin
  • ooo süper ya çok kararlı konuşmuşsun gerçekten de iyi yapmışsın, Hakkınızı aradığınız için sizi tebrik ediyorum. Herkes buarda çekmiyor olmuyor diyor ama sizin gibi tepki veren pek olmamıştı. Teşekkür ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: blackeyes

dedimki şimdi teli kapatıyorum önce turkcell i arıycam sizin portalarınızda bir sıkıntı yok avea sınırsız tarifededikilerin arama yapmasını begllıo ardından vodafone ardın önce akşam gazetesini arıycam bu olayı anlatıcam ve bu şikayetimi kaydedın bunun yanında iletişim özgürlüğümü engellediğimizi ve bu nedenleride yazarak sizi mahkemeye vericem dedim.ve su an 10:30 arama yapabiliyorum bence sizde deneyin
  • ayrıca su da denenebilir asıl bu durumu telekominikasyon kurumuna şikayet edilirse ve kanıtlanırsa yedıkelrı cezanın haddi hesabı olmaz bıde çizilen karizma
  • Bu aralar bende kesinti olmuyor ama 66 lira yerine 97 lira fatura geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Bu aralar bende kesinti olmuyor ama 66 lira yerine 97 lira fatura geldi.

neden?
  • 12 lira grps kullanmışım ?? sonra bi yerlerden vergi çıkarmışlar onun ilk taksidi %25 kısmını yansıtmışlar, sms atmışım 9 liralık falan fıstık oldu fatura 97 lira.

Hani arayanlarım bana ulaşsa bende istediğim zaman ulaşabilsem 100 lira faturaya da razıyım. Yeterki dürüst ve kaliteli hizmet versinler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.