Şimdi Ara

AVEA KONTRATLI IPHONE 4S ALACAKLAR STOK BİLGİ PAYLAŞIMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
3.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim dişçide arıyordu yahu bilen eden varsa söylesin, az biraz indirim koparırım
  • ben tanıdık manıdık zar zor getirttim, olay şu sağlayıcı olan mobiletel, açıkhesap çalışmıyor ve yeni bir kampanya var bayilerde 4s e para yatırıp kontratlı vermeyi istemiyor bu kadar basit olmamasının sebebi yoksa sağlayıcıda var, 4s 64gb aldım tanıdığım bayi bana bu kıyağı yaptığı için ama!
  • deejaycluber öncelikle güle güle kullanın hayırlı olsun. Yani tanıdık vasıtasıyla getirtme imkanımız var diyosunuz. Peki cihaz ne kadar sürede elinize ulaştı?
  • arkadaşım önce cihazın parasını verebilecek güvendiği bir bayi buldu sonrada bayi benim adıma satın aldı, gittim bende onlardan aldım, bu süreç 2 gün sürdü. arkadaşı bulmadan önce 2 aydır bekliyordum
  • Bende tamamen şansa aldım.Yoksa hiç bir bayide yok.Gelcek deyip oyalıyorlar..Avea Dağıtım merkezine gittim rastgele..Ordan bir bayan yardım etti sağolsun..Yoksa sittin sene alamazdım.Bayiler artık dalga geçer gibi gelmeye bilir diyorlar..:) Dedim 2. sıradayım hiç mi gelmedi? 1 tane geldi birine verdik başka gelmedi! dedi! Kuyruklu yalan Resmen dalga geçtiler..Bunlar beş para etmez hem avea hemde bayileri...
  • bu spot ne oluyor arkadaşlar iphone'da da mı spot var?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.