Şimdi Ara

Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
22.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer telefon haftaya elimde ordan yedek alıcam

Cihazın yedeği kimsede yokmu arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözcü 141 -- 5 Haziran 2013; 0:39:31 >
  • Merhaba arkadaşlar. işte size avea in touch 2 orjinal rom dosyaları 4.0.4

Kurulum.

1 - İlk önce telefonu kendi recovery ayarına döndürüyoruz.ClockWorkMod olmayacak

2 - zte blade 3 orjinal romunu kuruyoruz.Bu rom avae temasının ve uygulamalarının olmadıgı sade romdur.

http://download.zted...42411072488.zip

İlerliyen günlerde Avea nın orjinal dosyasını paylaşacagım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözcü 141 -- 5 Haziran 2013; 22:51:46 >

• Orjinal romdan görüntüler 4.0.4
     Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ) Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)

• Orijinal 4.0.4 romu anladığım kadarıyla Avea Tema ve Avea Programları dışında görünüm olarakta birebir aynı. Peki eliimizdeki Avea romundan gereksiz programları ve Avea Tema'yı kaldırsak bu orijinal rom ile aynı performansı yakalayabilir miyiz ki?

Bir de orijinal Avea romunun yedeğinden istediğiniz söylemişsiniz. Nasıl yapılır bilmiyorum ama ben kendi telefonumun yedeğini alıp paylaşabilirim.
  • Verdiğim rom avea nın içeriklerini içermiyen sade olan romdur.
    Ave uygulamalarını kaldırdığında zaten yine bu görünümü kullanıyorsun.Birde avea romda FM radyo özelliğini göremedim bende yoktu.

Yedeklemede ya Rom Managerden yaparsın yada ClockworldMod dan yedeklersin(en sağlıklısı CWM dür)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gözcü 141

Verdiğim rom avea nın içeriklerini içermiyen sade olan romdur.
    Ave uygulamalarını kaldırdığında zaten yine bu görünümü kullanıyorsun.Birde avea romda FM radyo özelliğini göremedim bende yoktu.

Yedeklemede ya Rom Managerden yaparsın yada ClockworldMod dan yedeklersin(en sağlıklısı CWM dür)

Peki; bu telefonda CWM'ye nasıl girebilirim? CWM'de yedek nasıl alınır? Aldığım yedeğe nasıl ulaşabilirim?

sorularını cevaplarsanız yardımcı olabilirim.

• Cihazında CWM yüklü değilse burdan indirip kuruyoruz.

http://zteblade3.com/real-downloads/ClockworkBlade3.exe

Kurulum:
    Telefonu hata ayıklama modunda pc ye bağlıyoruz.medya cihazı olarak işaretliyoruz.
    Sonra indirdiğimiz exe clockworkblade3 ü çalıştırıyoruz.Telefona kendisi kurup rest atıcaktır ve CWM karşına çıkacaktır.

ses yukarı yukarı
    ses aşağı aşağı hareket ettirir.Power tuşu enter tuşugörevi görüyor.

Gelen ilk ekranda backup and restore seçenegine giriyoruz.Orda backup şeçenegine seçiyoruz. ve yedekleme işlemi başlıyor.yedekleme bitince Reboot system now seçip yeniden başlatıyoruz cihazı.Kaydettiği konum SD karta clockworkmod dosyasıdır.

Avea InTouch2 Root Bulan Bulabilen Var mı? (ÇÖZÜLDÜ)

• verdigin linkte kırık artı bu rom atınca rotlu oluyomu tel?
  • Link kırık değil denedim çalışıyor.Direk indirme linki o

Romu kurunca rootlu olmuyor rootu sonra yapıyorsun.
  • quote:

Cihazında CWM yüklü değilse burdan indirip kuruyoruz.

Kurulum:
    Telefonu hata ayıklama modunda pc ye bağlıyoruz.medya cihazı olarak işaretliyoruz.
    Sonra indirdiğimiz exe clockworkblade3 ü çalıştırıyoruz.Telefona kendisi kurup rest atıcaktır ve CWM karşına çıkacaktır.

ses yukarı yukarı

Gelen ilk ekranda backup and restore seçenegine giriyoruz.Orda backup şeçenegine seçiyoruz. ve yedekleme işlemi başlıyor.yedekleme bitince Reboot system now seçip yeniden başlatıyoruz cihazı.Kaydettiği konum SD karta clockworkmod dosyasıdır.

Peki hocam bunu üzerindeki CWM ile yapamıyor muyuz acaba? Ek olarak bu CWM'yi yüklersek daha sonra orijinal CWM'ye dönme ihtimalimiz var mıdır? Garantiyi yememek açısından...

• Eski recoveride yedekleme yok CWM var.
    Eger cihazda CWM kurulu ise kurmana gerek yok,Yoksa kur :)
    Eski recovery moda tekrar yükleme ile dönebilirsin.Alttaki dosya eski recovery.

https://hotfile.com/dl/219491975/17bf090/ZTE-BladeIII-Stock-Recovery-ICS_P772N10V1.0.0B10.zip.html
  • merhaba bi sorum olacaktı..

Facebook'tan fotoğrafları kaydetmek için ne yapmam gerekiyor birde bu rehberdeki kişileri sanırım fotoğraflarıyla gösterme yöntemi vardı onu nasıl yapıcam bilginiz varmı?
  • Resimlerin üzerine basılı tutuyorsun kaydetmek için,
    Rehber için eğer google hesabına yada mail hesabınından alıyorsan oradan resimleri eklemen gerekir,yada rehberden düzenle seçeneginden kendin eklersin.Zaten resimleri olanlar kendiliğinden çıkacaktır.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar. işte size avea in touch 2 orjinal rom dosyaları 4.0.4

Kurulum.

1 - İlk önce telefonu kendi recovery ayarına döndürüyoruz.ClockWorkMod olmayacak

2 - zte blade 3 orjinal romunu kuruyoruz.Bu rom avae temasının ve uygulamalarının olmadıgı sade romdur.

http://download.zted...42411072488.zip

İlerliyen günlerde Avea nın orjinal dosyasını paylaşacagım.

link bitik eski recovery kurulu aveanın update.zip kurmayı dneyince android logosu gene yıkılıyo ben bişi anlamadım .s

• Ana konu varken burada toplanmanız beni sinir ediyor. Ana konunun boş kalmasının bir nedeni de herkezin burada toplanması. Sonra ana konuda rom yok. Neyse, biri abnanasıl rom atıcaz detaylı bir şekilde anlatırsa sevinirim. Ek olarak orjinal romun yedeğini nasıl alıcaz onuda. Ana konuya ekliyecek.
  • Bu rom 4.0.4

Bu dosyayı indirin
    http://download.ztedevices.com/UpLoadFiles/product/781/2998/soft/2013042411072488.zip

Kurulum
    Orjinal recovery modunu kurun olanlar varsa SD karta atın indirdiğiniz dosyayı Zipten çıkarın içindeki update dosyasını atın.Ordan kurululum yapın.
  • quote:

Bu rom 4.0.4

Bu dosyayı indirin
    http://download.ztedevices.com/UpLoadFiles/product/781/2998/soft/2013042411072488.zip

Kurulum
    Orjinal recovery modunu kurun olanlar varsa SD karta atın indirdiğiniz dosyayı Zipten çıkarın içindeki update dosyasını atın.Ordan kurululum yapın.

Detay göremedim. Bana ayarlardan şuraya geliyosun vesaire felan o lazım. Ek olarak Avea'nın kendi romunu nasıl yedeğini alıcaz onuda anlatırsanız sevinirim. Beni Android cahili biri olarak görün, recovery mod felan bu gibi terimleri mümkünse az kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Cihazında CWM yüklü değilse burdan indirip kuruyoruz.

Kurulum:

ses yukarı yukarı

Peki hocam bunu üzerindeki CWM ile yapamıyor muyuz acaba? Ek olarak bu CWM'yi yüklersek daha sonra orijinal CWM'ye dönme ihtimalimiz var mıdır? Garantiyi yememek açısından...

Alıntıları Göster

Bakcup and restore bölümüne gelerek backup ok diyorsun tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gözcü 141 -- 10 Haziran 2013; 21:18:06 >

• Verdigin linkteki dosyayi Indirdim ama kurulum olmuyor.

Error status 7 hatasi veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada orjinal recovery ile deniyorum.

Update zipi hafiza kartina atiyorum cihazimda intouch2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.