Şimdi Ara

Avea intouch 4 (ZTE Q802C) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
19.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: deepnesssss

arkadaşlar şebekem gitti sebebi system uygulamaları içerisindeki phone.apk yı sildim. şebeke gitti gelmiyor.
    eğer ki phone.apk yı yüklersem düzelir diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

PHONE.APK dosyasını yandexe yükler misiniz?

phone apk diye dosya system de bulamadım ? ismi tam olarak başka bişi olabilir mi ?
  • teleservice.apk yı silmişim. onuda arkadaşlar verdi hepinize çok teşekkür ederim.
  • Avea intouch 4 ekran değişimi başlamıştır arkadaşlar destek için benimle irtibata geçebilirsiniz uygun fiyat güvenilir servis
  • Ankara ici uygun fiyatlı satan varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar radyoyu kullanabilen oldu mu? Bir de dijital pusula var mı cihazda ?
  • Radyoyu kullanamadım, içine yüklü radyo programı yok fakat donanımolarak Radyo çipi mevcut görünüyor.
    Bir de telefon modeli ZTE Blade V220 görünüyor benim yaptığım araştırmalarada, konu başlığındaki model ile aynı mı bilmiyorum değilse, model no yanlış olduğu için rom atamamış olabilirsiniz.
  • Arkadaslar telefonu 2 gündür kullaniyorum. Kamera 18 mp ön kamera 5 mp ve kaliteli.13 mp biliyodum 18 mp cikti. Ses harika. Ekran güzel. Sarj 1 gün rahat idare eder.ben oyun sevmem konusma sms ve wifi ile yaklasık 1.5 gün oldu.hala %40 sarj var. Tabii bu ilk sarjim. Tavsiyemi sorarsaniz evet derim.

• Bişey soracam şimdi alttaki home tuşu falan bende mavi bu tuşları kırmızı yapabiliyormuyuz.
  • Beyler bu telefonun dokunmadan selfie cekebilme ozelligi varmis onu nasil yapicaz ya moddan selfie moduna aliyorum yok ayarlarda da yok

• deepnesssss D kullanıcısına yanıt
    Belanı Bulmussun Duzeltebildiğine sevindim tabi :) Ya demin ART ye gecis yapayım dedim telefon elimde kalıyordu zor toparladım :)
  • Bu arada arkadaslar ART denemeyin sakın ha ben önce denedim telefon acılmayınca eteklerim tutustu arastirinca gordum ki servislik olanlar olmus kendim Recovery Modda baslatip Reboot System Deyince Dalvik ile basladi Allah' tan ... :)
  • İntouch 4 için Lollipop güncellemesi yayınlandı. Aveanın websitesinde linki ve kurulum anlatımı mevcut.

http://www.avea.com.tr/web/aveaintouch4upgrade
  • Bende 3 aydir kullaniyorum telefon arasira kasma yapioe fakat bi sikintim var telefonu gece %100 de birakiyorum tum peogramlari kapatiyorum sabah kalkiyirum.batatya bos bunu neden yaoar batarya arizali olsa gun icerisindede sikinticyasatie bana ama gun icerisindd bole bi sikintim yok sadece gece kapatiyo kendini bi yardim ederseni sevinirim...

• Arkadaşlar dokunmatik ekran kırıldı.LCD ile birlikte değiştirelim dediler.değişim yapıldı telefon akşamdan sabaha kadar normal bir şekilde çalışıyorken sabah dokunmatik çalışmıyordu.Telefoncuya götürdüm 3 tane daha farklı ekran denediler ama dokunmatik ne yazıkki çalışmıyor uyum sorunu olabileceği söyleniyor. Uyumlu ekranı neye bakarak yada nasıl bulabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.