Şimdi Ara

Avea intouch 4 (ZTE Q802C) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
19.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deepnesssss

Avea in touch 4 e lollipop güncellemesi gelmesi için sıkıştırırsak avea yı belki bir ümit gelebilir diye düşünüyorum arkadaşlar
    herkes sıkıştırsın güncelleme beklemeyle gelmez sıkıştırma ile getirtilir bence kanımca.

Ben aveadan yetkili birinin çıkarak güncelleme konusunda açıklama yapmasını umduğumu belirten mesajları her seferinde avea sayfalarında yazıyorum. Umarım bu telefonu diğer intouch serileri gibi atıl bir şekilde bırakmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamisaga

-Root konusunda bir çok programı denedim başarılı olamadım. Biraz daha beklemek gerekiyor sanırım.
    -Orginal Stok rom Zte nin sitesinde de yok. Ama yakında o da bir yerlerden çıkı verir.
    -Avea ya destek kısmına bende soru sordum güncelleme ile ilgili olarak. Taleplerinize karşılık olarak çalışmalarımız devam etmektedir dediler. Yayınlayabilirler ama kim bilir ne zaman.
    -şarjı bir günü rahat çıkarır. minimum 4 saat ekran görüntüsü veriyor. Bu kullanım şekillerine göre azı arkadaşlarda 7 saate kadar çıkmış. şarj için yapılması gerekilenler konu içerisindeki mesajlarda mevcut.
    -1,5 metreden düşünce kırılır mı bilemem denemedim denemem de :D

Tesekkurler...
    Intoch icin bayiye gidince Grand 2 LTE yi soyledi satici bana. Intoch ile Grand 2 arasinda kaldim. Hangisini tavsiye edersiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uysalistan

quote:

Orijinalden alıntı: gamisaga

-Root konusunda bir çok programı denedim başarılı olamadım. Biraz daha beklemek gerekiyor sanırım.
    -Orginal Stok rom Zte nin sitesinde de yok. Ama yakında o da bir yerlerden çıkı verir.
    -Avea ya destek kısmına bende soru sordum güncelleme ile ilgili olarak. Taleplerinize karşılık olarak çalışmalarımız devam etmektedir dediler. Yayınlayabilirler ama kim bilir ne zaman.
    -şarjı bir günü rahat çıkarır. minimum 4 saat ekran görüntüsü veriyor. Bu kullanım şekillerine göre azı arkadaşlarda 7 saate kadar çıkmış. şarj için yapılması gerekilenler konu içerisindeki mesajlarda mevcut.
    -1,5 metreden düşünce kırılır mı bilemem denemedim denemem de :D

Tesekkurler...
    Intoch icin bayiye gidince Grand 2 LTE yi soyledi satici bana. Intoch ile Grand 2 arasinda kaldim. Hangisini tavsiye edersiniz...

bence intouch4 derim. Ama yinede sen bilirsin. Bu telefon f/p goz onune alındığında ve ön kamerasının çekimi düşünülecek olursa bence alınabilecek bir telefon. Şayet avea diğer intouch serileri gibi bunu atıl bırakmazda android 5.0 güncellemesini adam akıllı verebilirse tadından yenmez :D

• Simdi gordum; L BELLO LG/AVEA
    4G si varsa alabilirim...
    Sizce?

• o_kuzucu kullanıcısına yanıt
    intouch 4 ile ilgili en kapsamlı açıklama. verdiğiniz emek için teşekkür ederim kardeş. benim telefonumda rehber de düzeltme veya ekleme gibi seçenekler yok. acaba sizin telefonda da bu sorun var mı? veya çözümü konusunda bir fikriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can__2004

intouch 4 ile ilgili en kapsamlı açıklama. verdiğiniz emek için teşekkür ederim kardeş. benim telefonumda rehber de düzeltme veya ekleme gibi seçenekler yok. acaba sizin telefonda da bu sorun var mı? veya çözümü konusunda bir fikriniz var mı?

Başka arkadaşa soruyu sormuşsun ama benim kullandığım telefonda mevcut. Bu arada avea iki tane telefon araması ikide rehber uygulaması yapmış.

Normal android için olan rehber ve telefon mavi renkli simgeler, aveanın kendi tema uygulaması için yaptığı telefon ve iletişim diye bir uygulamaları var. Telefonu bir fabrika ayarlarına dönmeyi deneyin belki sorununuz çözülebilir.
  • quote:

Simdi gordum; L BELLO LG/AVEA
    4G si varsa alabilirim...
    Sizce?

L belloda bildiğim kadarı ile 4g yok. Ayrıca Ülkemizde 4g tam olarak ne zaman hizmet verir bilmiyorum. Halen daha bazı operatörlerin 3gleri bile sıkıntılı çalışıyor.
  • teşekkür ederim arkadaşım. bir sürü program yükledim telefona. fabrika ayarlarına döndürürsem hepsi silinir galiba. boş bir zamanım da tavsiyenizi yerine getirmeye çalışacağım. tekrar teşekkürler.
  • Intoch 4 mu, Grand 2 mi?..

• quote:

Intoch 4 mu, Grand 2 mi?..

Arkadaslar! Dayaniklilik, uzun sureli kullanim acisindan fikirlerinizi yazin. Yarin son kez okuyup birini alacagim.
    Annem telefonu uzun yillar kullansin istiyorum. Saglamlik acisindan...

• quote:

Orijinalden alıntı: Can__2004

teşekkür ederim arkadaşım. bir sürü program yükledim telefona. fabrika ayarlarına döndürürsem hepsi silinir galiba. boş bir zamanım da tavsiyenizi yerine getirmeye çalışacağım. tekrar teşekkürler.

Yedekleme programları ile programların yedeğini alıp bilgisayara atabilirsiniz. Daha sonra tekrar sıfırladıktan sonra telefonu yedekleme yaptığınız program ile geri yuklemesini yapabilirsiniz. Telefonu sıfırladığınız halde sıkıntınız devam ederse telefonunuzu teknik servise gönderebilir yada aldığınız bayiden yardım alabilirsiniz.
  • uysalistan U kullanıcısına yanıt
    bende öyle umuyorum kardeşim bende öyle umut ediyorum.
  • Grand 2 almaya karar verdim.
    Daha dayanikli olur diye dusunuyorum.

• Arkadaslar intouch 4 kirmizi aldim fakat bir sorunum var diger kullanicilardada varmi yada bu bir sorunmu bilmek istiyorum... cihazin hoparlorunden surekli kisik bir ses geliyor.. internette gezerken yada tus sesleri sonrasinda facebook uygulamasinda gezerken bile sanki islemci calisiyor gibi hoparlorden ses geliyor 3 sn suruyor ve kesiliyor.. sessiz ortamda cok belli oluyor.. sesli ortamda anlasilmiyor bu sorunu yasayan varmi ben servise verdim ama bakalim ne olacak..

• brboros kullanıcısına yanıt
    emin ol o hepsinde var normal o önemsiz ses tuş kilidi vs olduğunda o ses normaldir kardeşim.
  • Arkadaşlar avea in touch 4 rom işini hallettik diyen yok mu?
  • arkadaşlar telefonu 1-2 gün önce aldım, hız olarak cok iyi, ayrıca parlak füme rengi de çıkmış haberiniz olsun, kamerası baya iyi ancak video yada resimlerin kayıt yeri olarak hafıza kartını nasıl secicem, sanırım telefon kendi hafızasına kaydediyor, 16 gb kart taktım ama karta kaydetmiyor?
  • İntouch 4 orijinal tonu bulabilen var mı?

• arkadaşlar şebekem gitti sebebi system uygulamaları içerisindeki phone.apk yı sildim. şebeke gitti gelmiyor.
    eğer ki phone.apk yı yüklersem düzelir diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

PHONE.APK dosyasını yandexe yükler misiniz?
  • arkadaşlar şebekem gitti sebebi system uygulamaları içerisindeki phone.apk yı sildim. şebeke gitti gelmiyor.
    eğer ki phone.apk yı yüklersem düzelir diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

PHONE.APK dosyasını yandexe yükler misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.