Şimdi Ara

Avea içi 2000 dk bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
19.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesin oldu, faturalı hat sahibiyim, 30 dk hattıma yüklendi diye mesaj da yolladı keratalar... faturalılar için acımasız bir süre sınırı olmuş bu, keşke 60 dk olsaymış... 1 MB'lik int. hızında oluyorsa herkeste oluyor demekir... Safari veya internet eplorer kullanın,mozilladan yapanlar bazen sorun yaşar face uyugulamalarında...
  • arkadaş mesajı yazdım yolladım gelen mesajda şifre talebimin alındığı en geç 4 gün içinde şifre verileceğini söyleyen bir mesaj geldi güldüm açıkcası yav
  • bu durumla ilgili iki bilgi öğrenmek istiyorum:

1) Kaç dk kaldığını nerden öğrenebileceğiz?

2) Hakkaten bu 7 tl olayını kim çıkardı, facebook sayfasında yazmış birkaç kişi, o mudur yani?

Bonus: 20 Tl yükle 120 dk her yöne bedava dedi, kaç dk kaldığını öğrenebileceğim bir şey var mı?

Teşekkürler
  • 7 lira olayı rüzgar galiba biri sallamış herkese inanmış gerçekse avea'yı bırakırım valla
  • bende kampüse girdim bir matem havası avea 7 tl kesçekmiş diye herkesde yapmış 2000 dk.yı benim gibi internet bankacılığından yükledim 10TL denemek için kesmediii kesmiyo arkadaşlar denendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnL3507 -- 10 Mart 2011; 22:31:21 >
  • Sayfayı beğendim, kayıt oldum. Mesaj geldi 4 gün içinde şifre göndereceğiz diye. 3 gün oldu ortalıkta şifre falan yok
  • İyiymiş.. Dk geldi ama aklımda soru işaretleri yok değil.
  • arkadaşlar 1 haftası bittikten sonra tekrar katılmayı deneyen oldu mu?
  • 1 haftam bitti kaç dk gittiğine nerden bakabildiğimizi öğrenemeden ve kesilen bir şey de yok merak etmeyin :)
  • Şifreyi girebileceğimiz yeri kaldırmışlar
  • 7 tl keserlerse çok fazla kulaklarını çınlatıcak insan var herkesin biliceği gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkeskin

7 tl keserlerse çok fazla kulaklarını çınlatıcak insan var herkesin biliceği gibi :)

Komşum aveada çalışıyor.Sordum sonradan kesilme gibi bi durum söz konusu değilmiş..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.