Şimdi Ara

Avea heryone kamu 2500avea/500hy/1gb net > 35TL bana referans olabilecek kamulu varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuda belirttiğim tarifeye gecmek istiyorum ancak kamulu olmak veya referans bulmak gerekiyormuş. Her kamulunun 5 kisiye referans olma hakkı var.
    Fazla kullanmayacağı hakkı olan bir kamulu arkadastan bana referans olmasını rica ediyorum.
    Var mı böyle bir yardımsever :)

• banada olan varsa iyi olur bu tarife gibisi yok annem babam öğretmen ama hat benim adıma oldugum için gidip o tarifeye gecemiyorum
    onlarında böyle bir tarifeye ihtiyacı yok
  • Referans olma ile kullanamiyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edie

Referans olma ile kullanamiyormusun?
    belki kullanamıyoruzdur sormak lazım
  • Ben mh ile konuştuğumda referans olacak kisi numaranızı 6008 e mesaj atacak dedi.
    Bence siz bu sekilde geçebilirsiniz.
  • quote:

Ben mh ile konuştuğumda referans olacak kisi numaranızı 6008 e mesaj atacak dedi.
    Bence siz bu sekilde geçebilirsiniz.

sadece bu yeterli mi
  • Benim bildiğim kadarıyla bu tarifeye yeni abone alınmıyor. Bu tarife önce 1250+250=30TL. idi. Sonra değişiklik yaptılar. 2500+500+1GB int = 35 TL. oldu ve yeni abone alımına kapattılar. Eğer şu son zamanlarda açtılarsa onu bilemiyorum artık ama zannetmiyorum...
  • Ben bu hafta basında mh ile konuştum bu sekilde mesaj atarak size referans olacaklar ardından mh arayarak tarifeye geçiş yapacaksınız dediler.
    O yüzden böyle referans olacak bir yardımsever bulma cabası içindeyim :)
  • quote:

Ben bu hafta basında mh ile konuştum bu sekilde mesaj atarak size referans olacaklar ardından mh arayarak tarifeye geçiş yapacaksınız dediler.
    O yüzden böyle referans olacak bir yardımsever bulma cabası içindeyim :)

mesaj atanın da bu tarifede olması gerkiyor tabi değil mi
  • Bu tarifede olması şart değil, kamu tarifelerinden birisinde olması yeterli.
  • quote:

Bu tarifede olması şart değil, kamu tarifelerinden birisinde olması yeterli.

tmm sağol bilgilendirdiğin için
  • quote:

Bu tarifede olması şart değil, kamu tarifelerinden birisinde olması yeterli.

Onay aldığınız anda hattınız referans gösterdiğiniz kişi ile aynı tarifeye taşınır.

acıklamalarda böyle yazıyor acaba kamulu oldktan sonra tarife değiştirebiliyormuyuz?
  • Muhtemelen değiştiriliyor çünkü müşteri temsilcisi; size referans olsunlar ardından sizi heryone kamu tarifesine geçirelim. Dediler.
  • quote:

Muhtemelen değiştiriliyor çünkü müşteri temsilcisi; size referans olsunlar ardından sizi heryone kamu tarifesine geçirelim. Dediler.

facebook destege yazdm az önce geri dönüş yaptılar

referansla aynı tarifede olma zorunlulugu varmş bilginz olsn
  • Su an referans olacak kimse bulamıyorum birde aynı tarife zorunluluğu varsa hiç bulamayız. Ben konuştuğumda bunu söylememistiler, bu kötü oldu.
  • quote:

Su an referans olacak kimse bulamıyorum birde aynı tarife zorunluluğu varsa hiç bulamayız. Ben konuştuğumda bunu söylememistiler, bu kötü oldu.
    Ben de aynı tarifeyi kullanıyorum tavsiye ederim fiyat performans olarak çok başarılı. İnternetin dahil olması en büyük artısı.

Referans hakkım yok, olsaydı yardım ederdim size.
  • İlginize teşekkürler, tarife çok iyi, özellikle internet hakkı için istiyorum çünkü Avea'da faturalilara 1gb internet 29 tl.
    Umarım bu tarifeyi kullananlardan referans olabilecek bir forundas bulabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cncnmovies

Ben de aynı tarifeyi kullanıyorum tavsiye ederim fiyat performans olarak çok başarılı. İnternetin dahil olması en büyük artısı.

Referans hakkım yok, olsaydı yardım ederdim size.

hocam sizin referans oldgunz kişilerde 3 kişiye referans olabiliyormş onlar olsa:D
  • Böyle bir durum varmı :) dallanip budaklaniriz o zaman güzelmiş ;)
    Birimize referans olabilirseniz bizde birbirimize referans olup çözeriz bu olayı.
    SiZin referans olduklarınızdan rica edebilir mısınız.
  • Arkadaslar yok mu bir yardimsever? :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.