Şimdi Ara

Avea, hattımdaki bakiyeyi iade etmiyor... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hortlatmak gibi olmasın ama, ben de çekim sıkıntısından ötürü turkcelle geçtim, 15tl gibi bir miktar hatta. aveanın sitesinden form doldurdum, nerdeyse 3ay olacak ama ne gelen var ne giden. Giden bi 15tl oldu, şimdi yine adamlara yazı yazdım ama döneceklerini de sanmıyorum.. 15tl hadi neyse ama 125tl gibi büyük paraları da 'çalan' bir firma nasıl hala böyle iş yapabiliyor inanılır iş değil
  • Bende de durum aynı. Niye yollamiyoki bunlar. İşlem sırasında hata da vermiyor. Her şey normal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayilerden iade başvurusu yapın arkadaşlar
    Diğer kanallar çok yavaş

• içinde 2000 tl olsa turkcelle geçsek parayı verirmi şuan arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

içinde 2000 tl olsa turkcelle geçsek parayı verirmi şuan arkadaşlar?

Hocam örnekleri varken bence pek mantıklı olmaz. 2000 tl bi hatta nasıl girer veya nasıl harcanır mantık yurutemiyorum.
    Eğer hattını ödeme alma gibi asıl amacın dışında bi iş için kullanıyorsan kotu niyet felan deyip ustune yatmaya çalışabilirler ve kanuni hakları da olabilir.
    İddaa sitelerinin ücretsiz para transferi olarak kullanılmalarının önüne geçmek için hesap kapatmaya başlamalari gibi bisey olabilir. Ona benzettim.

• Ben vodafone hattı taşıdım aveada 1.01 tl bakiye vardı iban nomu yazdım 3 gün içinde iade yaptılar

• E devletden bakın deneyin olmazsa btk ya şikayet yazın kesinllikle iade edilir

• quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

içinde 2000 tl olsa turkcelle geçsek parayı verirmi şuan arkadaşlar?

Hocam örnekleri varken bence pek mantıklı olmaz. 2000 tl bi hatta nasıl girer veya nasıl harcanır mantık yurutemiyorum.
    Eğer hattını ödeme alma gibi asıl amacın dışında bi iş için kullanıyorsan kotu niyet felan deyip ustune yatmaya çalışabilirler ve kanuni hakları da olabilir.
    İddaa sitelerinin ücretsiz para transferi olarak kullanılmalarının önüne geçmek için hesap kapatmaya başlamalari gibi bisey olabilir. Ona benzettim.

keşke 2 bin tl olsa, 5 -10 katı bunun daha,

idda siteleri sadece ayda 200 tl izin veriyor

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam nereye yazdınız ibanı?Ben bulamadım.
  • vodafone da bana iade etmedi şikayet btk her yere yazdım netice alamadım
    hatı geri taşıdım içinde kalmıştır diye
    sıfır tl ile açtılar bunlara güven olmaz

• Bakiye iade alabilmek için hattın iptalinden 3 ay içinde başvurmak gerekiyor. Bu süre içinde başvurulmazsa hak kaybediliyor.

• Hocam kusura bakmayın köyde olduğum için cevaplayamadım işinizi hallettinizmi

Hayır hocam.
  • https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=borcAlacak hocam linke tıklayın bilgilerinizi girin açılacak sayfada hatta ait alacak bilgileri çıkar kutuya tik işareti koyarsanız sayfanın altında alacak iade bölümüne tıklayın iban noyu isteyecek

Teşekkürler hocam yaptım.
  • Rica ederim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.