Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

avea hat taşıma sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea hat taşıma sorunsalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3237 Mesaj
    hattımı taşıdım resimdekini wermiş gerizekalılar micro yerine bunu kestirsem s3te sağlıklı kullananbilir miyim?

bu hat eskilerden mi ? beyaz olan

eğer değilse gidip taşıma işlemini iptal ettirebilir miyim dün akşam yaptırdım işlemi

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

açılmadan değişim yaparlar mı?

biz gönderdik o simin bilgilerini falan ayağı gütmesinler

veya kendi aptallıkları yüzünden para istemesinler (kendi aptallıkları diyorum çünkü telefonumu gösterip şebeke ile ilgili simin eski olmasıyla ilgili vb epey anlattım)
    |
    |
    yafess_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bayiye gidip dediklerimi yapın hocam. Bayi çalışanları itiraz ederse eğer müşteri hizmetlerini arayıp bayi görevlisi ile konuşturun. Çünkü kendi yaptıkları hata var ortada. Herhangi bir ücret talep etmezler.

|
    |
    enoes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    Sana şu tarihte taşıma gerçekleşecek diye henüz mesaj gelmediyse taşıma işlemini iptal edebilirsin. Ardından tekrar başvurup mikro sim alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    3237 Mesaj

saol hocam iptal ettirdim sorun çıkarmadılar zaten 2 çalışanda bayan (kadın aklı işte s3ü çıkarıp bi dünya salladım sorunlarımı anlattımda ben nerden bilecem micro kullandığını dedi bilmiyosan yapma bu işi dedim öncesinde de ilk defa hat taşıdınız herhalde diye incedende giydirdik ama hak etti doğrusu)

asıl bu değilde telefonu aldığım i.netor şarj aletini kulaklığı vermedi başa bela ettik bi telefon aldık

telefon çekmiyor kayıtlı gözüküyor ama kutusunda vietnam malı diyor 23/06/2013 de alınmış burdan kayseriden faturası war amma içime kurt düştü işte kutu kasa telefonun içindeki imeiler Allahtan tutuyor kayıtlı gözüküyor ama telefon çekmiyor

vodafonu babamdan aradım hattınız çekiyor dediler sen benle dalga mı geçiyosun dedim hattınızla ilgili bi sorun gözükmüyor dediler

simi değişmeli miyim şimdi ben bunlar şebekeden mi bahsediyolar simin eski olduğunu da anlarlar mı simde 5-6 yıllık falan eski mi acaba o kadar 3gnin ilk çıktığı zamanlar almıştım lisede

kırmızı üzerinde 3g yazanlardan

Allah rızası için bi akıl napmam lazım ben şimdi telefon çekse başka hiiiiiiç sıkıntım yok imei gitti onuda getirdik meğer kurduğum romdanmış dedim ya çekim bi düzelse
    |
    |
    yafess_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,248
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.